Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 nove forum pls pozrite

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue14/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue60/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (60/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyPo február 15, 2010 12:05 am

Dobry den zaujimate sa o grafiku tak navstivte moje forum http://grafikaslovakia.forumotion.com/

hladam 1 Admina a 3 Moderatorov piste pls chcem to rozbehnut a neskor aj spoplatnit abi to islo ako platene forum a este to je len v uprave grafiak treba este header ked chcete mozete skusit zrobit
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyPo február 15, 2010 12:08 am

no neviem neviem či také niečo sa ty podarí Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 5:00 pm

s toho nebude platené fórum nikdy,aj keby bolo,len blbec by si to kúpil Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue14/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue60/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (60/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 5:26 pm

myslim to tak ze ja by som platil ako domenu chpes Very Happy
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 5:36 pm

no aha už chápem Very Happy ale neviem či sa ty to oplatí,uvidíme čo a ako ale moc veľké nádeje tomu nedávam Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue90/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (90/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:13 pm

Chceš teda ty Shikaku zrušit , docela bych to potřeboval vědět...
Návrat hore Goto down
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue6/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue100/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (100/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:14 pm

Takeru Takahashi napísal:
Chceš teda ty Shikaku zrušit , docela bych to potřeboval vědět...

to aj ja
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:16 pm

prečo aj ty Very Happy ? mne stačí im len obmedziť schopnosti,napríklad by sa špecializovali na Taijutsu s tým mečom a ritsugan ale ten by vedel len vidieť protivníkove žili,tepny a podobne.Niečo ako stopovanie by už musel ninja osobitne vedieť ako aj podstatu.Tak čo dohodneme sa takto?
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue90/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (90/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:19 pm

Heroes0 napísal:
prečo aj ty Very Happy ? mne stačí im len obmedziť schopnosti,napríklad by sa špecializovali na Taijutsu s tým mečom a ritsugan ale ten by vedel len vidieť protivníkove žili,tepny a podobne.Niečo ako stopovanie by už musel ninja osobitne vedieť ako aj podstatu.Tak čo dohodneme sa takto?

Ne , to je radši zruš , protožez těch schopností vyplývá celý příběh , ten vyplívá ze všeho , z organizace , z dřívějšího postavení Kumo dokonce i ze sídla klanu vyplívý příběh...
Návrat hore Goto down
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue6/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue100/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (100/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:21 pm

Takeru Takahashi napísal:
Heroes0 napísal:
prečo aj ty Very Happy ? mne stačí im len obmedziť schopnosti,napríklad by sa špecializovali na Taijutsu s tým mečom a ritsugan ale ten by vedel len vidieť protivníkove žili,tepny a podobne.Niečo ako stopovanie by už musel ninja osobitne vedieť ako aj podstatu.Tak čo dohodneme sa takto?

Ne , to je radši zruš , protožez těch schopností vyplývá celý příběh , ten vyplívá ze všeho , z organizace , z dřívějšího postavení Kumo dokonce i ze sídla klanu vyplívý příběh...

ved s...e nato,je to čo je Very Happy
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:28 pm

vy by ste len na všetko ***** nespamujte už toľko,nechám tu pobehovať postavu genína ktorý jednou ranou premôže všetkých kage a dam mu na to plne zvolenie Very Happy to neviem či by ste na to *****,bolo by to pod úrovňou a nejdem tu tú organizáciu nechávať ešte rok a potom ju rušiť ked to bude k ničomu

Ak ide o to že kage používa tie techniky,no tak mu môžeš dať že používa hiden blady a kekkei genkai,a taktiež využíva aj bleskovú podstat,ale nie tak že do sekundy si o 1000km inde a ani ty to neodtrhne hlavu,Denjirovi by sa to stalo Very Happy ale to myslím vážne Smile a ak nesúhlasíš,nevadí,aspoň nebudeš už opakovať po tom assasine Smile ja tu tiež neopakujem napríklad po star wars Very Happy alebo Metrix Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue90/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (90/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:28 pm

Hele , nemá náhodou ten Kakashi na úvodním obrázku Okolní svět svůj Sharingan ve špatným oku ?
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:30 pm

no jo fakt super postrech Very Happy ale nechám to zatiaľ tak Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue6/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue100/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (100/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:31 pm

Heroes0 napísal:
no jo fakt super postrech Very Happy ale nechám to zatiaľ tak Very Happy
práve som to chcel povedať že má super postrech.A môžem už ísť do shikaku?a ako mám začať Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue90/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (90/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:31 pm

Heroes0 napísal:
vy by ste len na všetko ***** nespamujte už toľko,nechám tu pobehovať postavu genína ktorý jednou ranou premôže všetkých kage a dam mu na to plne zvolenie Very Happy to neviem či by ste na to *****,bolo by to pod úrovňou a nejdem tu tú organizáciu nechávať ešte rok a potom ju rušiť ked to bude k ničomu

Ak ide o to že kage používa tie techniky,no tak mu môžeš dať že používa hiden blady a kekkei genkai,a taktiež využíva aj bleskovú podstat,ale nie tak že do sekundy si o 1000km inde a ani ty to neodtrhne hlavu,Denjirovi by sa to stalo Very Happy ale to myslím vážne Smile a ak nesúhlasíš,nevadí,aspoň nebudeš už opakovať po tom assasine Smile ja tu tiež neopakujem napríklad po star wars Very Happy alebo Metrix Very Happy

Tys to nepochopil , prostě jde o příběh a taky jsi nepochopil to s tím Genninem , myslíš , že nechám pobíhat Gennina se bšemi schopnostmi Shikaku , krom toho , mám v plánu jen něco , ale ty se naptáš , a potom vznikají takovýhle diskuze , no mě to je jedno , tak si ho vymaž , když myslíš , že je přehnaný... ale já už nový příběh vymýšlet nebudu a vy**** se na to xD
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:31 pm

Idem napísať nové pravidlo špeciálne pre Takera Very Happy ale fakt to bude platiť :d
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue90/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (90/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:32 pm

Heroes0 napísal:
Idem napísať nové pravidlo špeciálne pre Takera Very Happy ale fakt to bude platiť :d

ÓÓÓÓ , jsem poctěn... xD
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:33 pm

ešte viň teraz s toho mňa,ja som príbeh s vami preberal už veľmi dávno,to o tých skúškach a čo sa stane atd. ste vedeli polroka pred tým Very Happy takže ja sa nemám čo ptát,ty ak niečo chceš tak musíš napísať Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue90/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (90/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:34 pm

Heroes0 napísal:
ešte viň teraz s toho mňa,ja som príbeh s vami preberal už veľmi dávno,to o tých skúškach a čo sa stane atd. ste vedeli polroka pred tým Very Happy takže ja sa nemám čo ptát,ty ak niečo chceš tak musíš napísať Smile

Ale tenhle příběh je ,, Filler ,, normálního příběhu , takže to je jedno...

EDIT: Krom toho , já jsem před půl rokem fakt nebyl Raikage...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:41 pm

zle si pochopil teraz ty Very Happy ja som to dal hned oznámiť že čo plánujem a to si mal dať aj ty ak si niečo plánoval,nie čakať kým sa ťa ostatný spýtajú"čo plánuješ?" Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue90/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (90/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:43 pm

Heroes0 napísal:
zle si pochopil teraz ty Very Happy ja som to dal hned oznámiť že čo plánujem a to si mal dať aj ty ak si niečo plánoval,nie čakať kým sa ťa ostatný spýtajú"čo plánuješ?" Very Happy

No , ale to jsem měl vědět jak , korm toho , příběh se má odhalovat postupně , a ne hned na začátku... a nikde si nepsal , že máme zveřejnit svůj příběh , jen nápady na Hlavní příběh.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:50 pm

nechaj to už tak,to sa nezhodneme nikdy Very Happy no obmedzuj silu,ja aj keby som bol sanín tak pri zabitý 50 ľudí bleskami napíšem že my to vzalo moc chakry a už takmer žiadnu nemám lebo to je proste 50 ľudí,to je moc Smile a zrušil by som ak môžem poprosiť ten pohyb bleskom Smile prekonáva to tretieho a to ako hokage nemôžem dovoliť :d
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue6/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue100/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (100/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:51 pm

dáva sa velké D Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue90/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (90/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:54 pm

Heroes0 napísal:
nechaj to už tak,to sa nezhodneme nikdy Very Happy no obmedzuj silu,ja aj keby som bol sanín tak pri zabitý 50 ľudí bleskami napíšem že my to vzalo moc chakry a už takmer žiadnu nemám lebo to je proste 50 ľudí,to je moc Smile a zrušil by som ak môžem poprosiť ten pohyb bleskom Smile prekonáva to tretieho a to ako hokage nemôžem dovoliť :d

To umí jen Elita Shikaku a Kage , to neřeš , umí to asi 3 nebo vlastně i s Kagem 4 lidi , a z toho se tam objeví jen Kage a jeho bratr...

EDIT: Ele estli chceš , tak mě to je jedno , potřebuju jen pečetní techniky...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue22/50nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
nove forum pls pozrite Left_bar_bleue10/100nove forum pls pozrite Empty_bar_bleue  (10/100)

nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite EmptyUt február 16, 2010 8:56 pm

no toto práve chcem riešiť že aj jeden človek je dosť Smile Kage to ako tak uznám Smile ale iný nijovia to nie Smile proste to môže byť kageho špeciálna technika ktorá predbehla aj rýchlosť toho minulého Smile kageho,na tomto musím trvať Smile ja som kompromis urobil tak aj ty Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





nove forum pls pozrite Empty
OdoslaťPredmet: Re: nove forum pls pozrite   nove forum pls pozrite Empty

Návrat hore Goto down
 
nove forum pls pozrite
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nové Logo!
» Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Vedľajšia Debata-
Prejdi na: