Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Treningové pole

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi apríl 16, 2010 9:14 pm

Tensai Tatemono
vzdychle jsem, sedla jsem si na zem "Kdo ty vůbec jsi cítím z tebe divnou chakru máš podivnou osobnost takový zkrytý schizofrenismus nelíbiš se mi až budeme mít kompletní tým tak doufám že dostanem těžkou misi a tobě se v hlavě konečně rozsvítí" řekla jsem posměšně
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi apríl 16, 2010 9:30 pm

Nisame Akura

"Jsem normální člověk kterej v sobě nese nenávist,a když už jsme u toho tak vy se mi taky nelíbíte..." řekl a odfrknul si,"a kdy že ten tým bude? a když bude mise tak to budu brát jako tréning,pravá mise bude teprve někoho zabít"

"Copak? máš strach že tě senseika ukousne??"
"Di do ......"
"Ale no ták,když už můžeme skrze lrystal komunikovat tak toho viužijem né?"
"Nemám natebe náladu,až si tě najdu tak tě zabiju po svim a jestli semi někdo bude sr*** do cesty ta ho taky zabiju"
"Nehraj si na drňáka"
"Nechovám se jako drsňák,kdybych mohl tak i senseiku zabiju.Ale to by potom nebyl nikdo kdo by mě učil"
"Přijď zamnou a naučim tě hodně technik"
"Jo to by si chtěl co? to rači budu trénovat se senseikou,a už mi vypadni z hlavy egzote"
"hmm....jak myslíš.."


Po pár minutách jsem se chytil za hlavu,nesnášim je...
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi apríl 16, 2010 9:54 pm

[b]Tensai Tatemono
"Hahaha, Nehraj si na drsnáka." rozesmála jsemse chladně "A kdy bude tým celý to já nevím nejsem jasnovidec"
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi apríl 16, 2010 10:28 pm

Nisame Akura

Zabít tě fakt že jo....,nechovám se jako drsňák....ale du za jednim cílem,a nikdo mi nebude bránit ani ty ani nikdo jiný.Narodil jsem se jako potomek krystalových nechnik,ale máma s tátou zemřeli a bratři šli každej do jiné vesnice já jsem zůstal.A když chcou se mnou mluvit tak použijou krystalovou komunikaci a napojej se mi do hlavy.Proto ta bolest,a jestli mi tu budeš říkat že jsem jako drsňák tak tě zabiju a jemi jedno .... vybalil to na senseiku a sednul si

"Vidíš jak to jde"
"De to sam od sebe co?"
K čertu svámi
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi apríl 16, 2010 10:42 pm

Tensai Tatemono
"Netykej mi a ty si myslíš že já mám rodinu ?? Já mám jen minulost za kterou se nenávidím vlastně mě nenávidí vesničani jen tak pro nic za nic ,ty si myslíž že si tu jediný chudáček mnou opovrhují a neřeším to prostě to tak je ?? Pokud chceš být vrah tak být tebou pořádně trénuju aby tě nezabil první potulný nukenin " vysmála jsem se mu
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi apríl 16, 2010 10:54 pm

Nisame Akura

"Každej si de svojí cestou,já si du svojí a tysi deš svojí.Že tě vesničani nenáviděj,to je vnich jsou nevřhnoucí.Jinak já mám eště rodinu lépe řečeno zbytek,a ten chci zabít.Teďka se chci učit techniku krystalového draka.", řekl jí a koukl se na mraky


"Pche krystaloví drak toho už umim...."
Noa...nemám čas na tréningy když..... no to neřeš a už mi dej pokoj!!
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi apríl 16, 2010 11:11 pm

Tensai Tatemono
"Pro mě za mě se uč třeba Sexy no justu" ušklíbla jsem se a posadila jsemse na jednu z vyších větví stromu
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi apríl 16, 2010 11:17 pm

Nisame Akura

"Si země dělá srandu....najednou když potřebuju sílu tak mijí nedáte co?"
"Ne-e"
"Nejsme půjčovna...."
"Achjo....tak to vemu do svích rukou no..."
Složil jsem pečeťě a řekl
Shouton: Hasshou Kouri
Kolem mě se začal formovat krystal,byla sekunda za sekundou jestli se z toho utvoří drak.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptySo apríl 24, 2010 8:37 pm

Tensai Tatemono
"Ty malej s**i běž už domů je pozdě" sikla jsem na něho
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptySo apríl 24, 2010 8:52 pm

(no ako vidím že na to idete dosť negatívnym prístupom Very Happy )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyNe apríl 25, 2010 8:14 pm

Nisame Akura

"Kdybych ňákej domov měl...." špitnul si
"No ták dobrá!,pronajmu si hotel" řekl senseice
Pche.....jako by někoho zajímalo,kolik je hodin.No ikdyž mě docela bolí hlava.... odpočinu si,a taky myslím že jsem docela tvrdej na senseiku,ale ona namě taky.Tak si jsme vázaný pomyslel si a vyrazil do hotelu

Recepce
" Zdravim co tu chceš kluku?"

Nisame " Toho kluka si nechte.... chci pokoj!"

" A máš peníze ?

Nisame " Sakra!!! nemám peníze

" Tak žádný pokoj nebude "

Nisame " ÁÁÁÁÁchjo......"



"Trap-trap-trapákkk!"
Nech mě na pokoji,co ti dělám???
"právě že nic,no tak nic no.... jdu trénovat"
Hajzle
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyNe apríl 25, 2010 8:17 pm

Tensai Tatemono
"Za co mě trestáš" zučela jsem si pro sebe a vydala se domů jak já nesnášala toho malého hajzlíka
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyNe apríl 25, 2010 8:25 pm

Nisame Akura

Loudal jsem se po ulici,nikdo tam nebyl protože bylo pozdě večer.Sednul jsem si na nejbližší lavičku.


Vzpomínka:
"Pošetilí bráško si moc slabý snáma se nemůžeš rovnat!!"
"Jo....seš slaboch,a až zníčíme celou rodinu budeš zoufat."
Proč? proč? proč? proč mě nechcete trénovat jsem váš brácha... ukápla mu slza
"Si moc slabí mi ve tvém věku už uměli Shouton:Bushin....a ty ho neumíš,slabochu"
"A co chceš trénovat? jak zahrabat párátko? Haha..." hluboce se zasmál
"Nesnášim vás!! až dospěju tak vás zabiju!!" řekl ubrečeně
"Ty? Nikdy.... slabochu" odešel....a asi po pár hodinách zabil matku i otce.
"Seš slaboch nic jiného!" taky odešel....
"Achjo,proč mě nechcou trénovat to jsem fakt tak slabí? Musím začít trénovat dám do toho všechno,a jednoho dne je zabiju!" řekl si hrdinsky,pak došel domů.Všude byla krev....a máme s otcem byli proboddaný krystalem

Mamíííííííííííí!! Tatíííííííííííí!!,Néééééééééé.Kdo vám to udělal!!!!!!!! ječel hrozně nahlas a brečel.....


Když si Nisame vzpoměl tak mu slezlo pár slz
"Proč to udělali?, to jsem fakt tak slabej?"
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyŠt máj 20, 2010 8:33 pm

Tensai Tatemono
Bylo 3.20 znuděně jsem jedla snídani, Jashin, holka kam ses to jen dostala trénovat takového skrčka. "Arght, Mlč, ty krávo." zanadávala jsem svému vnitřnímu já. Jakobych to sama nevěděla. Bylo 3.40 , a já dál znuděně seděla pod stromem.
Návrat hore Goto down
Gin
Genin
Genin



Počet príspevkov : 16
Join date : 17.05.2010

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyŠt máj 20, 2010 10:06 pm

Gin Tomisura

hned jak vyšel z baráku vydal se nacestu kdy potkal skupinku dětí co si hráli na ninji a ptali se mě jestli si nezahraju s nima říkámdneska nemám čas možná jindy chvíly na ně koukal a pak šel dál až došel na louku tam si sedl a čekal co se bude dít
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyŠt máj 20, 2010 10:32 pm

Tensai Tatemono
"A zdravit bude kdo" odfrkla jsem si, když na louku přišel jakísi harant
Návrat hore Goto down
Gin
Genin
Genin



Počet príspevkov : 16
Join date : 17.05.2010

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi máj 21, 2010 7:47 am

Gin Tomisura

anevšiml si jí až když něco zaslech tak teprv pozdravil zdravím co se dnes bude dít a muka začínají to bude ta agresivní senseika ale nějak se to přežije
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi máj 21, 2010 2:52 pm

Tensai Tatemono
"Co se budě dít, trénovat budeš, takže taijustu 1000 koleček kolem tréningového pole. Až to dokončíš tak dolez" štěkla jsem na něho
Návrat hore Goto down
Gin
Genin
Genin



Počet príspevkov : 16
Join date : 17.05.2010

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi máj 21, 2010 3:24 pm

Gin Tomisura

blbejch tísíc kol tak já si to spestřím můžu vypočítal si nejrychlejší cestu pak vytáhl katanu rozběhl se a když potkal strom v běhu do něj sekl za 30 minut to měl hotové já že se mám plazit neexistuje
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi máj 21, 2010 4:12 pm

Tensai Tatemono
"Jsi dobrý, a ted trénuj rychlost"
Návrat hore Goto down
Gin
Genin
Genin



Počet príspevkov : 16
Join date : 17.05.2010

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi máj 21, 2010 4:29 pm

Gin Tomisura


Rychlost fyzička dobrá inteligence lepší ale když myslíte začal dělat 300 kliků 500 dřepů a nakonec běhání 2000 koleček udělal si rozvrh a za 1 hodinu to měl hotový tak co dobrý
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi máj 21, 2010 4:45 pm

Tensai Tatemono
"tak si třeba trénuj mozek mě to je šumák já tě trénuju protože musím" zavrčela jsem a dál si prohlížela listí na stromě
Návrat hore Goto down
Gin
Genin
Genin



Počet príspevkov : 16
Join date : 17.05.2010

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyPi máj 21, 2010 5:04 pm

Gin Tomisura

rozloží si příruční šachy a začne si hrát vytvořil klona z blesku a za 5 minut je dohráno zase jsem vyhrál pomyslí siuž můžem začít trénovat
Návrat hore Goto down
Gin
Genin
Genin



Počet príspevkov : 16
Join date : 17.05.2010

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyŠt máj 27, 2010 7:13 pm

Gin Tomisura

když neodpovídala dal se do tríninu sám raiton busnin oběvili se dvě řady klonů všichni na mě pomyslel si klonové se rozběhli skočili na něj jeden vybuchl a vystřelil na mě blesk o síle 300 voltů vytáhl katanu a katana blesk pohltils zbylí kloni na něj zas skočili ve tvaru pyramidy katanou je začal sekat a oni vybuchovali a blesky na mě létali ale katana je pohlcovala nakonec je porazil a sedl si na strom
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 EmptyŠt jún 24, 2010 6:12 pm

Nisame

V bez vědomí jsem ležel na zemi,poblíž trénovací louky kde mě senseika nechala.Proč já?! proč já?! to ěm nikdo nemůže trénovat? pomyslel jsem si a ukáplo mi pár slz.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Treningové pole - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole   Treningové pole - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Treningové pole
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Treningové pole - Tým 1.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Kumo-
Prejdi na: