Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréning Tím 8

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Tréning Tím 8 Left_bar_bleue22/50Tréning Tím 8 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Tréning Tím 8 Left_bar_bleue10/100Tréning Tím 8 Empty_bar_bleue  (10/100)

Tréning Tím 8 Empty
OdoslaťPredmet: Tréning Tím 8   Tréning Tím 8 EmptyUt apríl 06, 2010 9:22 am

..........
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 26
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Tréning Tím 8 Left_bar_bleue6/100Tréning Tím 8 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Tréning Tím 8 Left_bar_bleue100/100Tréning Tím 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Tréning Tím 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Tím 8   Tréning Tím 8 EmptyUt apríl 06, 2010 10:01 am

Isane Irosake
Ráno som sa zobudil pri tom jak mi padol dole kunai.Čo sa deje?Vyhŕklo zomňa v duchu.Obzeral som sa po okolí no nikde som nič nevidel.Nakoniec som vstal a šiel som sa umyť.No,dlho som sa neumýval bolo by dobré,povedal si v duchu.Zdravím,ozval sa môj démon.Zas otravuješ?Daj si pokoj,povedal som mu.Aha,takže sa mi môžeš podať a už ťa nebudem otravovať,povedal mi démon.Nie ďakujem.Vlastne rozmýšlam prečo som si dal tú pečať,povedal som mu.....Mlčal.Pomali som vypol sprchu a šiel si dať raňajky.Potom som si šiel umývať zuby.Aha,no taj čav,povedal mi.Ja som mu račej neodpovedal a pomali som vyšiel z domu.Namieril som si to k Hikagemu.Našiel jeho budovu a chvílu tam blúdil.Nakoniec našiel dvere a zaklopal nne.Vošiel a začal:Dobrý deň,Hikage-sama.Moje meno je Isane Irosake.Došiel som aby ste ma zaradili do niakeho týmu,povedal a dal sa do pozoru.Zomri ty Isane.Hihihihihi,rehotal sa démon.Buď ticho,a dávaj pozor,povedal som mu....Konečne už mlčal démon....
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Tréning Tím 8 Left_bar_bleue22/50Tréning Tím 8 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Tréning Tím 8 Left_bar_bleue10/100Tréning Tím 8 Empty_bar_bleue  (10/100)

Tréning Tím 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Tím 8   Tréning Tím 8 EmptyUt apríl 06, 2010 11:18 am

Ten démon tak nefunguje,je to vaša zlá stránka ktorá sa objavuje,nieje to váš vnútorný hlas,ked chce niečo povedať,tak to povie vašimi ústami.V podstate niečo ako Zetsu Smile No ten démon to je v podstate len nejaká sila,ktorá silnie ked je užívateľ naštvaný.Ak vás ovládne až moc,tak máte problém Very Happy a je malá šanca že sa z toho dostanete.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Tréning Tím 8 Left_bar_bleue3/50Tréning Tím 8 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Tréning Tím 8 Left_bar_bleue40/100Tréning Tím 8 Empty_bar_bleue  (40/100)

Tréning Tím 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Tím 8   Tréning Tím 8 EmptyUt júl 06, 2010 11:55 pm

Heroes0 napísal:
Ten démon tak nefunguje,je to vaša zlá stránka ktorá sa objavuje,nieje to váš vnútorný hlas,ked chce niečo povedať,tak to povie vašimi ústami.V podstate niečo ako Zetsu Smile No ten démon to je v podstate len nejaká sila,ktorá silnie ked je užívateľ naštvaný.Ak vás ovládne až moc,tak máte problém Very Happy a je malá šanca že sa z toho dostanete.
nič nič ludia len niečo skušam sorry
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning Tím 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Tím 8   Tréning Tím 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning Tím 8
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tréning Tím 4
» Tréning Tímu 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Hiko-
Prejdi na: