Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Verbovanie ninjov

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
everest-sama
Academy student
Academy student
everest-sama


Počet príspevkov : 7
Join date : 13.06.2010

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 12:55 pm

Takže som nový člen tohoto fora híadám si taktiež prívržencov a iné forum samozrejme že budete odmenený na fore som tschucikage takze by som rád uvítal aj clenov iwagakure za odpoved vopred dakujem

Ps-mena piste sem
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 2:36 pm

neviem o čom hovoríš ale budiž Smile kde si to ten tsuchikage,pošli url stránky mne to akože nevadí,tu teraz hra stojí,plánujem znova začať cez prázdniny kedže teraz majú všetci skúšky a veľa učenia Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
everest-sama
Academy student
Academy student
everest-sama


Počet príspevkov : 7
Join date : 13.06.2010

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Ahoj   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 2:54 pm

http://ntaf-mypage.forumotion.com/klan-f5/historie-klanu-senju-t11.htm

Ahoj ok teda bol by somrad keby si sa pridal do iwagakure
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 3:09 pm

aha ntaf mod na hru ntsd,vidím že ste to spojili s text hrou,no porozmýšľam o tom Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 3:14 pm

vieš čo malí plán Smile ak tam máte dosť hráčov rád tam pôjdem,toto bude samozrejme pokračovať kedže moja postava ktorú mám už pomaly aj 2 roky,mi prirástla k srdcu Very Happy Povedz adminovi,že či by som nemohol tam ísť,mi sme sa kedysi pohádali lebo mi nechcel povedať ako robí ten mod na ntsd,no ja som už na to prišiel.Aj by som hral ale neviem ako on,ale myslím že dobý hráč s veľkým množstvom skuseností sa vám naozaj zíde Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 3:17 pm

inak,takéto topici na iných podobných fórkach nezakladaj,neveril by si aký sú ostatný ľudia nepríjemní a ihned by hovorili že to vaše je k ničomu,podľa môjho názoru fajn Smile hlavne treba veľa hráčov na poriadnu akciu a hlavne príjemných ľudí Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
everest-sama
Academy student
Academy student
everest-sama


Počet príspevkov : 7
Join date : 13.06.2010

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: ahoj   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 3:46 pm

Máš pravdu a vidím že si super človek napisem adminovi a ak tak skusim vybavit nejake miesto v iwagakure nejaka clas S alebo nieco take a aj ja viem robit lf2...
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue14/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue60/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (60/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 3:52 pm

Very Happy cau aj ja by som hral a som jediny co nevie robit lf2 Very Happy ...
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue14/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue60/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (60/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 4:00 pm

A sak aj ty nechces tu hrat Very Happy
Návrat hore Goto down
everest-sama
Academy student
Academy student
everest-sama


Počet príspevkov : 7
Join date : 13.06.2010

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: ahoj   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 4:35 pm

Ok tanshi bol by som rad keby si prisiel do iwagakure a ano zahram si s vami v pohode na to som sem aj prisiel
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue14/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue60/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (60/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 4:37 pm

Som toshi Mad Very Happy
Návrat hore Goto down
everest-sama
Academy student
Academy student
everest-sama


Počet príspevkov : 7
Join date : 13.06.2010

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: ahoj   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 6:17 pm

Wink prepac
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 8:16 pm

tak mne triedu S netreba a až na Hokageho ktorého mám sem,som ešte triedu S nemal Smile Vieš,to je tak že sem mám napríklad už tie zo 2 roky postavu Isamu Notsubaki.Vyše roka aj pol trvalo kým sa stal chounínom (naozaj dlho že Very Happy no mi sme sa s tým proste neponáhľali,taký napríklad Toshi to mal za také 3 mesiace ) Very Happy .Za ten čas sme sa poznávali s tímom,spriatelili sa,stali sme sa nerozlučnými kamarátmi,sensei ktorého som zo začiatku nenávidel je teraz niečo ako môj idol (napísal by som ti celý príbeh čo všetko sa stalo,lebo môj sensei je teraz nukenín triedy S a ovláda moc Shinigamiho a Isamu ho ide zastaviť Very Happy ale to by bolo na dlho Very Happy ) a to je hlavné,môžem byť na neho hrdý,na techniky ktoré som ho naučil.Z niekoho kto ovládal len techniky triedy E a chcel sa vyrovnať svojmu priateľovi,sa stal hrdina.Splnil si sen a pokračuje dalej Smile a teraz už ako Jounín ktorého začína postupne spoznávať celý svet.Dúfam že s neho dokážem spraviť sanína Smile a budem môcť byť naozaj hrdý na svoju postavu,kedže to všetko naozaj dokázala,od ťažkých tréningov až po misie a skúšky Smile

Tak prejdeme k veci,ak ideš hrať tak by sa hodilo....no neviem kde by si sa najviac hodil.V Kiri sme už kompletný tím,v Konohe som ja,Denjiro a Koharu-sensei.Síce nám chýba jeden člen ale my sme už Jouníni,ja a Denjiro a náš sensei je už Nukenín triedy S Smile Sú tu dve možnosti:

1: Začni v Konohe ako Jounín a pripojíš sa ku tunajšiemu príbehu,ktorý ti potom jak tak vysvetlím.To je myslím tá lepšia alternatíva,kedže to mám celkom dobre vymyslené,prečo by si sa k nám pripojil atd. Smile
2: Budeš Nukenín triedy B a žiak Kohara senseia alebo aj schránky Shinigamiho a jeho dalšieho učna čo som taktiež ja Very Happy (je asi tak silný ako Kage).

Takže zhrniem to do kopy.Bud budeš s tými dobrými čo je jednotka,alebo s tými zlými čo je dvojka Smile Konoha a Kiri úzko spolupracujú,takže je veľká šanca že stretneš aj ostatných s Kiri Smile Tak vyber si bud Konohu alebo Nukenin,rozhodnutie je na tebe Smile (zakladať další tím v inej dedine je zbytočné zatiaľ,kedže na to nemáme dostatok hráčov,jedine že by sa ti tu zapáčilo a priviedol by si si kamošov Very Happy )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 8:22 pm

Takže ako som si všimol,je tu aj tretia možnosť a to Suna.Ako predpokladám,Toshi by sa stal Kazekage Smile už dávno to chcel.Ja by som mohol byť Genín a ty sensei.Jedna hráčka,vypadá to že je veľmi dobrá tam už je Smile takže nám chýba už len jeden člen a to by sme niekoho našli,možno aj časom.Ak nechceš byť Jounín tak len povedz Smile Inak,málokomu dám takú možnosť byť hned Jounín,to je veľká česť.Si 3 človek ktorému sa podarilo rýchlo získať môju dôveru,len ju nesklam a vytvor si charakter.Túto možnosť by som dal ako hlavnú,už budeme mať 3 dediny,aké môžu znova spojiť svoje síly Smile

inak,jak tak pozri moju postavu Isama Smile tú moju naozaj obľúbenú Very Happy má už peknú škálu schopností Very Happy

https://storyofnaruto.forumsk.com/forum-f14/topic-t36.htm
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue14/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue60/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (60/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 9:01 pm

necwem byt kage nech bude on radsej cem byt sensej Very Happy
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue14/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue60/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (60/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 9:05 pm

nechcem ta vyviest z omylu ale stat sa chuninom mi trvalo 5 mesice Very Happy ale aj ked som bol genin mal som techniky ako chunin ++ Very Happy vdaka takerovi ktoreho som sa spytal a on my furt povedal ok a viem aj techniku sennen goroshi
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyNe jún 13, 2010 10:57 pm

mňa to hned s toho japonského mena nenapadne čo to je Very Happy a viem že Takeru až príliš povoľoval,neviem načo ti je vôbec toľko Katonov,stačili by ti napríklad 2 Smile No na môj KAton to aj tak nemá Very Happy moja chakra je automaticky Norudan chakra,čo obsahuje moju Fuuton vylepšenú chakru,je to Isamové kekkei genkai.To znamená že ked v ústach hromadí KAton chakru,spojí sa aj s Fuutonom a tak vznikne neuveriteľné silný KAton,aký nám ukázal napríklad Kakuzu,ktorého dve príšerky spáhala tieto podstaty,väčšinou to nejde urobiť naraz,kedže nejde koncentrovať aj vzdušnú aj katon chakru,jedine že spravíš dve techniky a to pomocou klona a tak vznikne silný Katon Smile no len oznamujem a ani neviem prečo Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
everest-sama
Academy student
Academy student
everest-sama


Počet príspevkov : 7
Join date : 13.06.2010

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: ahoj   Verbovanie ninjov EmptyPo jún 14, 2010 9:16 am

Aha tak ok rozmyslam medzi 1 a 3
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyPo jún 14, 2010 2:26 pm

jednoduchá pomoc,prvej si vytvor genína do Suni a potom ak sa ti bude stále chcieť,Jounína do Konohy Smile v poho môžeš mať 2-3 postavy Smile V konohe máme zatiaľ malú prestávku ale už to idem riešiť,ale priorita je založiť nový tím v Sune Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
everest-sama
Academy student
Academy student
everest-sama


Počet príspevkov : 7
Join date : 13.06.2010

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: ahoj   Verbovanie ninjov EmptyPo jún 14, 2010 3:45 pm

Ok a kde sa to vytvara nejaka tema alebo tak
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyPo jún 14, 2010 4:01 pm

príslušná dedina,charaktery a tam si kopíruješ kostru charakteru a potom vytvoriš samostatnú sekciu ako všetci ostatný v tej sekcii charaktery v príslušnej dedine Smile super priehľadné a samostatné Very Happy a kedykoľvek môžeš editovať Smile

-ps v Sune ta ksotra charakteru ešte nieje,ale vezmi ju s iných dedín,je to to isté všade Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue14/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue40/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (40/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyPo jún 14, 2010 7:32 pm

Very Happy toshi jako sensei to je velice vtipné Razz
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyPo jún 14, 2010 7:33 pm

aj ja by som povedal ale budiž Very Happy dám mu šancu Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue14/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue40/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (40/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyPo jún 14, 2010 7:35 pm

a kdy se Sorinka uvidí s Isanem????? ^^
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue22/50Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Verbovanie ninjov Left_bar_bleue10/100Verbovanie ninjov Empty_bar_bleue  (10/100)

Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov EmptyPo jún 14, 2010 8:15 pm

zatiaľ nie,ako si si mohla všimnúť,Isamu je na tom teraz dosť zle,kedže pečať ktorú mu jeho sensei kedysi dávno daroval,sa ukázalo že ho môže ovládnuť a zabiť dušu Isama a z neho by už ostala len zbraň akú by Shinigami využíval.Takže najprv musím vybaviť tohle to a potom sa uvidí,kde nás vetri zavejú.Isamu tak rýchlo vtedy odišiel len preto,lebo vedel že je to pre vás nebezpečné,lebo sa pečať môže kedykoľvek uvoľniť a vtedy by už Isamu nebol ako Isamu,preto aj Denjira nechal tam a išiel sám.On jediný si to musí zo svojím senseiom vydiskutovať Smile ide tam len o to stretko po 2 rokoch,a vysvetlenie ako to vlastne bolo aj s tou pečaťou,potom sa stane niečo ako Naruto povedal Sasukemu v mange Very Happy pozor spoiler! Very Happy (píšem vlastnými slovami) "Ak sa rozhodneš zaútočiť na Konohu,budeš musieť zaútočiť na mňa.Lebo ja Konohu ochránim,aj keby sme mali obaja zomrieť"" Niečo v tom zmysle proste Smile Hned po misii pôjdem na návštevu Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Verbovanie ninjov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Verbovanie ninjov   Verbovanie ninjov Empty

Návrat hore Goto down
 
Verbovanie ninjov
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 5. velka vojna ninjov

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Vedľajšia Debata-
Prejdi na: