Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Napadnutie diplomata

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 2:33 pm

Tak toto bude naša misia,prvej si urobíme misiu a až potom budeme trénovať Smile tento príspevok som písal v Kiri,mi ich napadneme Very Happy

kód:
[b]Mizukage[/b]

Dnu vošli obe dievčatá,celkom ma prekvapilo že pri tom nepopadali na zem,ako sa im to väčšinou stane.Schytil som kopu papierov a začal rozprávať.[b]Už vyše dvoch rokov,vládne medzi Konohou a Kiri mier.Nedávno ste sa zúčasnili na misii na pomoc shinobi z listovej.Radi by sme pokračovali v tomto vzájomnom porozumení a preto chceme vyslať do Konohy istého vysokopostaveného diplomata,ktorý prerokuje niektoré nápady medzi našimi dedinami.Môže to byť nebezpečné a niekto by sa mohol pokúsiť zabiť ho.Preto ho budete musieť ochrániť.Pošleme ešte jeden konvoj,v ktorom bude akože ten diplomat.Ak sa nepriateľ dozvie o tom že do Konohy cestuje diplomat,zaútočia na tú karavanu,v ktorej by mal byť.No namiesto toho tam pošlem iných shinobi ,medzi ktorými bude aj Inaro a ešte dvaja jounínovia.Vy sa vydáte inou trasou v utajení,a malo by to byť bezproblémové,no musíme si byť istý.Navyše vám udeľujem 2 dňovú dovolenku v Konohe,hned ako splníte misiu.V poslednej dobe ste nemali moc času na oddych,tak preto.A zíde sa nám mať niekoho v Konohe,pre každý prípad....[/b]Muž ktorý vstúpil dnu,prerušil moje rozprávanie.[b]Toto je Izuki Toru,diplomat ktorého budete sprevádzať.[/b]Muž bol oblečený len v obyčajnom oblečení a vypadal ako normálny prostý človek,mal tak okolo 40 rokov.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 2:43 pm

Inaro Gorazu

Hned ako som dotrénoval zo svojim tímom,aj mňa si Mizukage zavolal a vysvetlil mi,čo budem musieť spraviť.Ihned som sa vrátil domov a pripravil si nejaké zásoby ktoré som si uložil do tašky.Ked som prišiel pred bránu,stál tam voz a pri ňom moji dvaja priatelia s Anbu,no nemali masky.Jeden si sadol na predok vozu aby viedol kone,a druhý do vozu,s tým že je on tým diplomatom.Ja som si sadol na voz a pozoroval okolie.Ihned sme vyrazili.

Maskáč

Už sa pohli!Povedal som svojím študentom.Zajtra budeme mať istú prácu.Všetko vám vysvetlím až potom.Teraz sa venujte tréningu.Povedal som im a pobral sa spať.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue55/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (55/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 3:05 pm

Lambo

Dobrá tedy ... jdu zkoušet nějaké nové techniky + kumotrappo no jutsu Sensei... ,až budeme vyrážet oznamte mi to , arigato .

V lese

Jelikož mám podstatu Rationu měl bych se naučit další nějaké jutsu ... No jooo , kdysik jsem přece dostal od jednýho pocestnýho malej svitek .. Měl bych ho mít tu v kapse .. ááá , tady je ... Raiton: Kaminari Shibari / Raiton: Kaminari Shibari
Jde se na to mám na to celej den ...


Naposledy upravil Lyall dňa Št júl 08, 2010 3:24 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 3:19 pm

Katsuki

Hmm... dobrá, zatím se naučím nějakou novou techniku...
pomyslela jsem si a mile jsem se pousmála. Vytáhla jsem z boční kapsy celkem velký svitek a rozvinula jsem ho, začala jsem číst jednu stránku, nakonec jsem ho opět zavinula Takže Kujaku Myōhō: Zan řekla jsem si potichu To nebude trvat dlouho, chakru už tvarovat umím pomyslela jsem si a začala jsem dělat pečetě Kujaku Myōhō: Zan vykřikla jsem a za mnou se zformovala moje chakra. Už jsem chtěla vytvořit proud ničící chakry, když v tom chakra za mnou tak trošku vybuchla a odhodila mě pryč Au... sakra, asi raději půjdu někam ven... pomyslela jsem si a po dlouhé cestě nahoru jsem dorazila na povrch, tam jsem si to zamířila k blízkému lesu Kujaku Myōhō: Zan vykřikla jsem ještě jednou a začala jsem hromadit chakru za sebou a lépe ji koncentrovat, dala jsem ji i ten správný tvar, v tom jsem už zkušenosti měla, jakmile jsem však vytvořila ničící proud mojí chakry, tak se v lepším případě rozpadl, no... v tom horším vybuchl a já jsem odlétla o několik metrů dál Sakra, už mě to nebaví... vyzkoušíme menší pomoc pomyslela jsem si, krystal v mojí holi zazářil a za mnou se zjevilo chapadlo, tentokrát však větší a pulzovalo mojí chakrou Útok ozvalo se mi z úst a chapadlo vyrazilo proti nedalekému stromu, při nárazu do stromu se však chakra rozpadla a nic se nestalo Noo... pořád to je lepší než když odlítnu o několik metrů a praštím se hlavou o strom... pomyslela jsem si a začala jsem opět hromadit chakru do své hole....


Naposledy upravil Rigmar dňa Št júl 08, 2010 4:50 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue55/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (55/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 5:02 pm

Lambo


Učení - nová technika příchází !- Raiton :Kaminari Shibari


Tak našel jsem si hezké místo je tu dost prostoru pro mé cvičení nového jutsu . Tak vidím ,že mám zoopakovat pečetě Vůl , Kůň a Drak ... Jde se na to Vůl , Kůň , Drak - Raiton : Kaminari Shibari.... Shimata , nic zas tak lehké to nebude .. Hmm stojí tu .. Kolem uživatele vytvoří tři elektrické zdi ... , které obklopí protivníka a když se jich dotkne , dostane šok , hmmm ... Zdi jsou lehko zničitelné stačí když někdo zevnější použije nějakou dostatečně silnou techniku ...Počkat stojí tu ještě něco musíte mít 3 vodiče pro tuhle techniku hmm , stačí když použiju můj Hiraishin , co v nejmenší síle na něco železného v tom sem viděl tři tyčky , há to by mělo stačit : Tak jo zkusím to znovu , soustředit nahromadit chakru R aiton : Hiraishin a vyhodil jsem tyčky nabyté elektřinou a přitom složil pečetě Vůl , kůň , drak .... zase nic ! .. Počkat můj klan pomocí našeho Kekkei Genkai .. si zjednodušoval a zrychloval proces elektrických technik ... Teoreticky bych tím pádem mohl použít vlastnost mojí Kekkei Genkai .. a použít techniku , ok jde se na to !Raiton : Hiraishin - Vůl , Kůň , Drak Raiton : Kaminari Shibari .... místo obvyklých Modrých blesků se najednou objevili červené blesky.. , což bylo znakem ,že Lambo skombinoval Elektrickou Techniku s jeho Kekkei Genkaiem ...* kouř * .. Že bych to zvládl .. há , kouř ustupuje .., když kouř zmizel najednou viděl elektrickou stěnu .. Shimata , jen jeden stěna .. ,ale už pomalu vím jak na to .. Tak jo teď už vím jak na to Raiton : Hiraishin - .. Vůl,Kůň,Drak ..Raiton : Kaminari Shibari .... zase jen jedna stěna sakra už. V tom začalo pršet ... Cože , prší .. to by mohlo pomoct mojí technice .. ,ok zkusím to ještě ..Raiton : Hiraishin - Vůl , Kůň , Drak . - Raiton : Kaminari Shibari *kouř* . Sugéé , tři stěny ... Zkusím to ještě párkrát ..

O pár hodin později

Tak , řekl bych ,že to už umím .. he , taky přestalo pršet no nic jdu si zdřímnout .. a pak půjdem na to misi


Naposledy upravil Lyall dňa Pi júl 09, 2010 1:48 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 8:24 pm

Katsuki

Kujaku Myōhō: Zan vykřikla jsem a začala jsem hromadit energii hvězdy v krystalu mojí hole, tu jsem poté naráz vypustila ven a utvořila jsem celkem velké chapadlo, to se mi však po nárazu do tvrdé kůry stromu doslova rozbilo a rozpadlo (-.-") Sakra, to je otrava... možná bych mohla zkusit rodinné tajemství... pomyslela jsem si a pousmála jsem se, začala jsem skládat pečetě, na konec jsem však udělala neznámou pečeť a při ní jsem řekla Taka. Krystal v holi zazářil a začínalo to být stále intenzivnější Kujaku Myōhō: Zanvykřikla jsem a praštila jsem holí o zem, krystal začal pomalu strácet barvu a strom přede mnou se rozpůlil vejpůl Skvělé... ještě pár hodin a mám to zmáknutý pomyslela jsem si a pousmála jsem se, v duchu jsem si začala opakovat pečetě, zavřela jsem oči a soustředila jsem se pouze na techniku Kujaku Myōhō: Zan šeptla jsem skoro neslyšně, krystal v holi opět začal zářit, až nabral úplně tmavě fialovou barvu, v tom jsem začala dělat pečetě Taka ozvalo se opět nakonec a všechny stromy okolo mě se jakoby stlačily do sebe a potom praskli Technika úspěšně dokončena... tohle bude legrace... pomyslela jsem si a pousmála jsem se, podívala jsem se na nehty a zamířila jsem směrem zpět k tomu sídlu, nebo spíše jeskyni...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 10:09 pm

Medzitým sa konvoj pohol dalej.Po celej noci cesty,
sa ocitli priamo na území,kde sa aj nachádzala skrýša a to nedaleko.
Muž v maske vstal a dal povedal k príprave.
Misia znela jednoducho,zabiť diplomata!
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 10:11 pm

Maskáč

Ten diplomat je pre nás veľmi dôležitý.Ak príde do konohy,zbytočné to posilni ich vzťahy,a to my nepotrebujeme.Mal som víziu,a ten voz musí byť zastavený.Je vašou povinnosťou mi v tomto pomôcť,ako vašu protislužbu.Pripravte sa,za 10 minút odchádzame.Povedal som tým dvom ktorý už dávnejšie vstali z postelí.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue55/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (55/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 10:17 pm

Lambo

Dobrá tedy , jsem plně připraven na tvé rozkazy Maskáči ... Jestli ta ženská bude rychlá tak to bude dobré.... Jen doufám ,že tam nikoho silného nepotkáme
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 10:45 pm

Katsuki

Tak jdeme, a hlavně mi nepřekážej pod nohoma ty jeden rychlíku řekla jsem úsměvně a podívala jsem se na cvoku Dobře cvoku... takže, vyrážíme teda? optala jsem se zvědavě a čekala jsem, mezi tím jsem se opět koukala na svoje nehty...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 10:58 pm

Maskáč

Bez slov som vyrazil pomaly s jaskyne.Kráčali sme asi tak 15 minút,ked sme sa ocitli pri ceste a naokolo boli ihličnaté lesy.Pripravte sa,hlavné je zabiť muža ktorý sedí v tom voze,ako náhle tak urobíte,môžete sa stiahnuť,no za žiadnych okolností ich nezavedte až ku skrýši.Povedal som im a čakal kedy sa zjaví voz.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 11:06 pm

Katsuki

To nebude problém, při nejhorším použijeme jeho jako štít řekla jsem za stálého smíchu a podívala jsem se na Lamba Tak... kdy přesně tady ten blbej vůz bude? optal jsem se a čekal jsem...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue55/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (55/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 11:13 pm

Lambo

Ta ženská si myslí jak není vtipná a přitom i je trapná no budu se smát .. Haha ... No doufám ,že ten vůz přijede brzy
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 11:24 pm

Maskáč

Nedalo sa mi nezasmiať a nepodotknúť.Len si poslúž...Vtedy sa už objavil voz,mal som rád ked som stál nepriateľovi čelom,bez prekvapení a podobne.Postavil som sa do stredu cesty a vedľa mňa sa postavili moji študenti.Voz pred nami zastavil a strážcovia ihned spozorneli.Máme spoločnosť.Vypadá ako..áno toho chlapíka hľadajú asi všetci,je na najvyžších pozíciach v bango knihe.Nestihol takmer ani dopovedať,a ja som zložil pečate a buchol do zeme.Zo zeme vyrástlo asi 10 reťazí a tie stisli voz až ho úplne roztrhali,všetci traja aj s diplomatom vyšli bez zranenia a postavili sa pred nás.Vtedy prišlo to prekvapenie.To predsa nieje diplomat!Povedal som z naštvaným výrazom.Vtedy prestúpil jeden s mužov a vytasil svoj meč,aký sa v okamihu zmenil na luk.Volám sa Inaro a pochádzam s Klanu Gorazu z Mlžnej.Ja som mu na to odpovedal.Čo je ma po tvojom mene!Inaro odpovedal.Kde je diplomat nieje dôležité,ale chcem aby si vedel meno muža ktorý ťa zabije.Ostatný Jouninovia povedali.Naše mená niesu dôležité,kedže vlastne ani niesu našimi menami,no vy sa stanete našou trofejou.

(schopnosti Inara nájdete v Kiri,je to môj charakter Smile ostatný dvaja sú npc postavy,čiže vlastne niesu ale budem ich ovládať ja,útočte na koho chcete Smile no ja podniknem kroky proti vašim útokom Very Happy )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue55/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (55/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 11:38 pm

Ikuzo , řekl jsem a bleskovou rychlostí jsem se objevil za jedním ze stráží ... a dotkl jsem se jeho ramene a přitom jsem zvolal Raiton : Hiraishin Najednou strážcem prošel dost silný výboj na to ,aby ho zkolil..
Jeden by měl být out , už jen jedna stráž a ten další šváb
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 11:46 pm

Katsuki

Skvělý, akorát tak komplikace, to je vopruz... no co pomyslela jsem si a pousmála jsem se, podívala jsem se na jednu ze stráží Tak pojď ubožáčku řekla jsem posměšně a podívala jsem se na něj, krystal v holi začal zářit...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyŠt júl 08, 2010 11:47 pm

Jounin

Otočil som sa smerom ku tomu chlapcovi,hlava sa mi otočila o 180 stupňov a povedal som.Myslíš že to bude tak ľahké,my nie sme žiadny amatéri!Vtedy sa všetko čo videl Lyall zmenilo,ocitol sa niekde úplne inde,akoby na inom mieste.Okolo neho stáli stovky takých ako ja,a mali v rukách meče,pritom do neho začali bodať a on sa nemohol ani len pohnúť.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue55/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (55/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyPi júl 09, 2010 9:42 am

Lambo

Kawarimi no jutsu , řekl jsem a místo mě tam byl kus dřeva .. , co nejrychleji sem zmizel na korunu stromu a vyčkával
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyPi júl 09, 2010 12:32 pm

Jounin

Hned ako sa ocitol na strome,zase sa to začala.Obklopili ho moje klony a začali doň bodať mečmi,pričom sa im nedalo uhnúť.Si naozaj tak hlúpy že sa pokúšaš vyvliecť s tohto Genjutsu pomocou kawarimi.Si naozaj len hlúpe decko,tvoje druhoradé techniky ti tu nepomôžu.

Maskáč

Divil som sa prečo sa Lambo a ten ninja stále nehýbu.Lambo,počuješ ma?Ked sa ani len nepohol,vedel som v čom to bude.Genjutsu!Rozbehol som sa proti tým jouninom a vytasil svoj meč aký sa zväčšil tak na dva metre a švihol som ním po nich.Vtedy ten Inaro skočil pred Jounina ktorý používal Genjutsu,a ochránil ho svojim mečom.Ako som predpokladal,nesmie sa ani len pohnúť inak sa Genjutsu zruší.Náhle som zazrel ako Lambovi začína tiecť s úst krv a padol k zemi.Ty hlupák,čo ťa to napadlo.Niesu na tvojej úrovni,padol si im rovno do pasce!Jounin už zrušil svoje Genjutsu a všetci traja sa o pár metrov stiahli.Ten chlapec už nieje nebezpečný,s tým zranením nedokáže bojovať.

Inaro Gorazu

Dobre teda.Viete čo máte robiť.Povedal som a obaja vytiahli krátke meče a veľkou rýchlosťou obkľúčili maskovaného muža aj z ľava aj z prava.Ja som zmenil svoj meč znova na luk a nabil ho svojou hustou bleskovou chakrou a vystrelil rovno na maskovaného muža.Bol tak povediac obkľúčený,nemal kde uskočiť.Ak by uskočil do zadu,nestihol by sa uskočiť môjmu chakra šípu.Spravil to,čo som očakával.Vyskočil do vzduchu,to isté som spravil aj ja a znova nabil šíp.Bol som tak 4 metre od neho a vypálil som šíp priamo do neho.Šíp rozpútal asi trojmetroví výbuch a následno odhodil maskovaného muža asi 8 metrov dozadu,až kým nenarazil do stromu.Medzitým už jeden s Jounínov poskladal pečate a vykríkol,kým ešte maskovaný muž letel k zemi.Katon : Technika veľkej ohnivej guľe.Skôr ako sa maskovaný muž stihol spamätať alebo len postaviť,išla proti nemu niekoľko metrová ohnivá guľa.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue55/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (55/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyPi júl 09, 2010 1:09 pm

Lambo

Opravdu si myslíš ,že jsi mě dostal ? Lambo , který tak tak vstal najednou chce bojovat ? Hloupý Jounnine mě jen tak nedostaneš zrušil si Genjutsu ... a tím pádem teď můžu použít jednu ze svých klanových ..technik , Tygr , Pes , Vůl ... - Denki kyūsai no jutsu / Elektrická výpomoc / ... Kolem lamba se objevilo něco červeně zářivé a v tom začala mizet krev , až vůbec nebyla vidět . Jde se zpátky do hry jounine ... věřím ,že Maskáč si vystačí Kawarimi no jutsu .. a v tom Lambo zmizel..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyPi júl 09, 2010 1:22 pm

Katsuki

Katon: Gokakyu no Jutsu? Tak uvidíme řekla jsem si a pousmála jsem se, postavila jsem se přes cvoka a praštila jsem holí o zem Kujaku Myōhō: Kemono vykřikla jsem a přede mnou se zjevila několikametrová zrůda z mojí chakry, která otevřela pusu a kouli doslova "snědla" Útok vykřikla jsem a stvůra se rozeběhla proti Inarovi Nebudu s nimi raději bojovat na blízko, ikdyž vlastně.... Genjutsu mění tok chakry, teoreticky... pomyslela jsem si a pousmála jsem se, neměla jsem však náladu to teď zkoušet Braňte se! vykřikla jsem a strvvůře z úst vyšlo několik chapadel, která se snažilo obvázat Jounina...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyPi júl 09, 2010 1:40 pm

Inaro Gorazu

Vypadá to že chakra toho dievčaťa je veľmi silná a má skôr defenzívny ako ofenzívny charakter.Tým pádom tu chakru musím obísť,a zaútočiť od zadu.Namieril som luk ku zemi a nabil ho vzdušnou chakrou.Vypálil som a vzniesol sa tak 20 metrou nad zem.Na chvíľu som sa stratil vdaka slnku.Zrazu sa na oblohe zjavilo minimálne 10 mojich klonov.Moji spoločníci si ihned uvedomili o čo ide a stiahli sa.Zrazu bolo počuť iba akési šuchotanie vetru,a zrazu na zem dopadli stovky šípov na ktorých boli výbušné lístky.Tieto šípy pokryli celú oblasť bojiska a aj daleké okolie.Ked zrazu bolo počuť,niekoľko stoviek výbuchov aké zničili celú oblasť.

(nezabudni defenzívny charakter Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyPi júl 09, 2010 1:49 pm

Katsuki

Výbušné Lístky... jak vtipné, jde vidět, že mě ještě neznají řekla jsem a pousmála jsem se, jakmile to všechno vybuchlo, tak se zjevil hustý kouř, když ustoupil, tak bylo vidět, že stojím stále na tom stejném místě, ale vypadalo to, jako kdyby mě moje stvoření pozřelo, stála jsem uprostřed něj a jeho chakra mě chránila. Cvok stál vedle mě, též chráněn mou chakrou a mírně se smál Dobře tedy, takže defensiva jo? Zkusíme nějákou ofensivu řekla jsem a pousmála jsem se, zvíře ustoupilo o několik metrů před nás a my jsme zůstali na místě už normální Kujaku Myōhō: Zan ozvalo se a z úst příšery vyjelo několik destítek chapadel, tentokrát však větších a pulsovali fialovou barvou Zkus bojovat proti tomuhle řekla jsem a na tváři se mi zjevil ďábelský úsměv...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyPi júl 09, 2010 2:07 pm

Jounín

Vybehol som dopredu ked to všetko vybuchlo a postavil sa priamo pred tie chápadla aby som ich zastavil.Živel Zeme: Kamenný múr.Predo mnou sa zjavila stena hrubá asi tak dva metre.Počul som ako chápadla narazili do nej a stena to našťastie vytrvala.No to bola súčasť môjho plánu,odhalil som totiž,kde má to dievča slabinu.Práve ma nemohli vidieť a tak som sa premiestnil pod zem až úplne pod to dievča.Náhle som ju chytil za nohy kde bola nechránená a potiahol dole až jej ostala trčať len hlava,pričom sa technika zrušila.

Jounín

Vybehol som späť na bojisko a videl dievča ako je ponorená v zemi.Rýchlo som skočil ku nej,kedže som videl že ju to asi dlho neudrží.Rukou som ju chytil za vlasy a vtedy zavrela oči,ako aj ja.Svet okolo nej sa zmenil a bola už len tma a videla len mňa v mojom Genjutsu.Zbytočne sa nesnaž.Z tejto techniky sa nedostaneš,ide o moju špeciálnu techniku,si teraz spojená s mojou mysľou a opakuješ moje pohyby.To že si pod zemou znamená,že ich nemôžeš opakovať,lebo ti to prostredie nedovolí,a tak môžem aj nadalej bojovať.Máte smolu,kedysi sme bývali v Anbu tíme a Inaro bol náš kapitán.Naše pohyby a techniky sú úplne zohrané.Teraz sa s tebou už rozlúčim,musím sa ešte postarať o ostatných.Povedal som a rozplynul sa v tom Genjutsu.Postavil som sa zo zeme a ustúpil.Náhle další Jouni vyšiel s pod zeme a zvolal.Živel Zem: Kamenné väzenie. Jej telo obklopila neuveriteľne hustá zem,takmer nezničiteľná normálnymi technikami.Urobil to preto,aby ju odtadiaľ nemohol nikto dostať.Muž v maske sa už spamätal s toho Inarovho šípu a práve sa chytal na boh.Obaja sme sa postavili pred to kamenné väzenie a čakali.Náhle zoskočil zo vzduchu Inaro a jeho 12 klonov,ktorý mali nabité luky otravenými šípmi,pripravený vystreliť.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata EmptyPi júl 09, 2010 3:40 pm

Katsuki

Genjutsu?! Ale ne, sakra.... Genjutsu! vykřikla jsem si v duchu. Už bylo ale pozdě, moje hůl začala zářit tmavě fialovou barvou, stále pulsovala více a více Tak tohle bude problém... ksó křičela jsem v duchu a při tom jsem se koukala na svou hůl, i přes Genjutsu jsem viděla, jak září, což nebylo dobré, naopak... byl to veliký problém, najednou hlůl vytvořila mohutný výbuch a já jsem otevřela oči, byla jsem stále pod zemí a navíc jsem se cítila jaksi stísněně, bylo to zvláštní. V zemi pode mnou zářila tmavě fialová chakra tolik, až to šlo vidět i přes několikacentimetrovou vrstvu zeminy Sakra... sakra... jestli se nashromáždí moc chakry v holi a já ji nevyužiju, takto vybouchne a smete to okolí 10 metrů ode mě! Nemluvě o tom, že ze mě se štěstím zbyde možná tak malej flek!!! vykřikla jsem v duchu a začala jsem se pohybovat, nemělo to však smysl, bylo to jako kdybybch byla obalené v betonu a ještě podzemí ÁÁÁÁ... Ksó... cvokuu, potřebuju pomoct ven, jinak to dopadne špatně se náma všema, co jsou tady! vykřikla jsem a začala jsem se hýbat stále více a více Kdyby to Genjutsu nebylo tak silné, tak je to v pořádku, ale tohle mojí chakru až moc pocuchalo.... pomyslela jsem si a začala jsem se hýbat opět více Ksó... cvokůů, tak co bude, potřebuju pomoct. Jinak to tady vezme 10 metrů ode mě i se mnou! vykřikla jsem v panice ještě jednou a podívala jsem se mezi tím na něj Co je s tím blbcem sakra... taky by se mohl trochu pohnout a něják mi pomoct, nehodlám tady dneska umřít ani náhodou! řvala jsem doslova v duchu, hůl začínala zářit stále více a více Myslím, že tohle je asi jediný okamžik, kdy mi vadí, že mám tolik chakry z hvězdy bědovala jsem v duchu a nasadila jsem otrávený obličej...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Napadnutie diplomata Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata Empty

Návrat hore Goto down
 
Napadnutie diplomata
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Doprevádzanie diplomata

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum-
Prejdi na: