Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kancelář Hokageho

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue14/50Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue40/100Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancelář Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyŠt júl 08, 2010 6:38 pm

...
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue14/50Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue40/100Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancelář Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyŠt júl 08, 2010 6:44 pm

Sora Kuroshi
Zastavili jsme se před dveřmi s nápisem 'Hokage' zaklepala jsem na dveře a počkala na odpověd'. Po chvíli se ozvalo "Dále" vztoupili jsme dovnitř "Konichiwa, Hokage-sama" pozdravily jsme unosino s Mii-chan, kage se nanás jen nechápavě podíval "No... em.. Jsme z Kirigakure a jsme tu jako doprovod našeho diplomata." usmála jsem se mile.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue22/50Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue10/100Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (10/100)

Kancelář Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyŠt júl 08, 2010 7:13 pm

Naruto Uzumaki

Hned ako som sa dopočul kto je s nimi,postavil som sa zo stoličky a chystal sa ho privítať.Dnu vošiel proste vypadajúci človek,ani sa mi nechcelo veriť že to bol diplomat s Kiri,asi vedel na čo myslím a tak mi predložil listinu.Vzal som ju a prečítal ju,stálo tam že je to skutočne on a bola tam aj pečať kage,ktorých nieje na svete moc,vlastne ich vlastnia len kagovia veľkých dedín.Vítam vás tu.Dúfam že ste nemali ťažkosti,čakali sme vás už asi pred pár hodinami aj s kočom.Na to mi odpovedal.To bol nápad Mizukageho poslať dva konvoje.Ja a tieto dve kunochi sme išli inou,dlhšou cestou aby som tak bol v bezpečí.zatiaľ čo Mizukage napred vyslal niekoľko svojich ninjov,a dokonca aj svojho staršieho brata.Je to naozaj múdry mladý muž.Na to som odpovedal.O tom určite nepochybujem..A ešte niečo,tieto dve dievčatá by si zaslúžili oddych,ostanú tu na pár dní,Mizukage to taktiež navrhol.Pozrel som sa na dievčatá a povedal im.Samozrejme,zdržte sa ako dlho budete chcieť.A odišiel som z miestnosti spolu s diplomatom.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue14/50Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue40/100Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancelář Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyŠt júl 08, 2010 7:17 pm

Sora Kuroshi
"Hmm.. tak neschle" houkla jsem do prázdna a s Mii-chan jsme odešli.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho Empty

Návrat hore Goto down
 
Kancelář Hokageho
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Konohakure no Sato :: Konoha :: Miesta v Konohe-
Prejdi na: