Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Treningové pole - Tým 1.

Goto down 
+2
Liwee^
Sora-chan
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyUt júl 13, 2010 10:08 pm

Tensai Tatemono
"Seš sensei ty nebo já? a moc se nesměj já ten úsměv tě brzi přejde. " zavrčela jsem naštvaně "No když se vám už kolečka nelíbí a jste plní energie tak můžete viléz na ty stromi jako ninjové" štěkla jsem potěšeně další rozkaz.


P.S. Jste Genninové ne Jouniné tak at to chvílku trvá.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyUt júl 13, 2010 10:33 pm

Nisame

Hračka,začal jsem koncentrovat chakru do nohou,rozeběhl jsem se proti stromu,vyběhl jsem až na špičku.Na tu jsem s postavil a zamával senseice.



Btw: Když Bruslíš tak to máš rychlejší Razz
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyUt júl 13, 2010 10:37 pm

Shinji Namikawa

Keď sa behanie nezmyselných kolečiek okolo dediny skončilo, prišla na radu konečne nejaká rozumná vec. Šplhanie na strom po ninjovsky. Teda bez pomoci rúk. Vyhliadol som si jeden vysoký strom ďaleko od Nisameho a pokúsil sa s rozbehnutím naň vyjsť. Ešteže som poznal postup z ninja učebníc, senseika sa totiž o ňom ani slovom nezmienila. Na prvý krát som bol schopný dôjsť do štvrtiny dvadsať metrového stromu. Celkom schopne totiž ovládam chakru. Každý vyšší a vyšší výkon som si poznačoval na kmeň stromu reznutím kunaia. Po hodine neustáleho šplhania na strom som si sadol kúsok pod vrcholom stromu na jeho vetvu. Rozhodol som sa pre krátku pauzu. Z tejto výšky bol celkom pekný výhľad. Nedalo mi to a stiahol som si svoj luk z chrbta a namieril rovno na Nisameho, ktorý bol vtedy akurát obrátený chrbtom. Predstavoval som si, akoby som mu stadiaľto ľahko mohol trafiť nohu a znemožniť na pár dní jeho tréning. No predstavu som nechal tak a znova zišiel dolu zo stromu, pripravený pokoriť ho...

Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyUt júl 13, 2010 10:52 pm

Nisame

Seděl jsem si na špičce stromu,kde vanul krásný vítr.Pojď nahoru ! je tu krásný vítr . Zakřičel jsem a shlížel jsem slunce.


( Nepsal jsem že jsem bruslil po stromě,normálně jsem tam vyběhl pomocí chakry v nohách,čili můj char už je oněco dýl ve vývoji tak to je pro něj hračka.)
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyUt júl 13, 2010 10:55 pm

(No aspoň mne sa zdalo že Koharu narážal na to ako si s tým kryštálom mohol liezť po dreve Smile ale dobre,uznávam tvoja postava je tu dlhšie tak samozrejme Smile máš na to právo ked už akú tú dobu hráš Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyUt júl 13, 2010 11:19 pm

Squallo¨

Koncentroval jsem chakru a postupně lezl výš a výš asi po 50 minutách , když jsem se dostal na špičku podíval jsem se dolů a viděl moje značky , které jsem si značil,abych věděl jak sem postupoval... poté jsem se podíval na toho borce s lukem a zamával mu
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptySt júl 14, 2010 10:56 am

Tensai Tatemono
znuděně jsem se na ně dívala "Tak když už máte hotovo můžete trénovat chůzi po vodě" kříkla jsem na ně

P.S.: nechcu slyšet že už to umíte
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptySt júl 14, 2010 11:46 am

Nisame

Sensei to je brnkačka ! Zakřičel jsem a seskočil ze stromu,přišel jsem k potoku,u něj jsem naschromaždil chakru do nohou.Pomalu jsem stoupnul na vodu,ze začátku to šlo,ušel jsem asi dva kroky,a ponořil jsem se pod vodu ( Abys neřekla Very Happy ),Cože? co to?! To už mi došla chakra? Zeptal jsem se sám sebe,ale brácha v tom měl taky podíl.

Tvoje chakra je na 10% procentech,takže celej ten potok nepřejdeš...stačí do půlky. Poradil mi brácha.
Hmm...díky,hele když mi takhle radíš můžeš mi radit i při boji? Zeptal jsem se ho.
Můžu...ale tobě radit nebudu... Řekl mi.

Vylezl jsem spát na hladinu,trochu smočený.Je to osvěžující,dobrá věc jak začít trénovat, řekl jsme jim a mrknul na ně,začal jsem koncentrovat chakru,došel jsem do půlky rybníka,tma jsem chvilku stál a pak rychle odskočil na hladinu.Hotovo,řekl jsem.
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptySt júl 14, 2010 1:33 pm

Shinji Namikawa

Akurát som kýval spätne Squallovi, ked senseika znova zavelila tréning, tentoraz chodenie po vode. Pomaly som zo stromu zišiel dolu. Vždy som sa chcel strašne rád naučiť chodiť po vode a teraz to bolo na dosah. Zo začiatku som prišiel k užšiemu toku rieky. Nesmelo som na vodnú hladinu položil vodu. Výsledok som čakal celú nohu som si namočil, celkom som totiž zabudol že mám koncentrovať chakru do nôh, keď chcem po vode prejsť a udržať sa na nej. Po pár pokusoch a celkovom zmáčaní som prišiel na to, že čím väčšou rýchlosťou sa pohybujem po vode, tým sa na nej udržím dlhšie. Už som s tým nemal ani problém, no druhý problém nastal, keď som na nej chcel zostať stáť bez pohybu. Aj po pár pokusoch som sa na nej udržal bez pohybu len čosi vyše troch sekúnd. Vtedy mi prišlo na um, čo mám robiť s chakrou, aby som sa na vode udržal aj bez pohybu. Začal som s ňou na vodnej hladine pulzovať, takže sa stále hýbala, pričom ja som stál na mieste. Prišiel som na to, keď som porovnal výsledky chodenia po vode v pohybe a v stoji. Teraz mi už chodenie po vode nerobilo skoro žiadny problém, no cítil som veľký úbytok chakry. A dnes som sa necítil už na žiaden tréning. Takže som si sadol pod neďaleký strom a čakal na ostatných...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptySt júl 14, 2010 2:13 pm

Squallo

Když senseika zavelala pomalu jsem slezl ze stromu .. našel jsem si takový menší rybník parádní jde se na to roběhl jsem se a hned spadl " no co aspoň sem se osvěžil " Zkusím to znovu myslím ,že musím koncentrovat chakru chvíli jsem čekal a pak už vyrazil znova na rybník ušel jsem asi 3 Kroky a hned spadl . Teoreticky se na té vodě musím i vyvažovat ... Asi po 25 minutách jsem se dostal do středu ,ale i tak jsem spadl ... Věř si je čas si konečně věřit sem smočenej jak vodník no nic je na čase si věřit teď už to dám Koncentroval jsem chakru a došel skoro až na konec zamával jsem Senseiovi jenže jsem cítil ,že spadnu tak jsem se ,co nejrychleji dostal na břeh , abych se neztrapnil . Ach vyčerpal jsem nějakou tu energii.. a myslím ,že ten Nisame nějak trikuje není možný ,aby to dal tak rychle.. Nakonec jsem si sedl a čekal na to ,co řekne Sensei
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptySt júl 14, 2010 3:27 pm

Tensai Tatemono
Protočila jsem oči to je blb ten Squallo. Když si posedaly, seskočila jsem ze stromu "Výborně užjste bez chakry takže můžeme pokračovat v tréningu asi za dvě hodiny budem končit, tak že tedka můžete trénovat taijustu, třeba výkopi nebo rychlost vyberete si." povíšeně jsem se usmála.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptySt júl 14, 2010 4:39 pm

Nisame

Dáme si kámen nůžky papír,kdo prohraje,tak tomu dáme všichny 50 kopanců do břicha. Navrhnul jsem,ale i když to asi brát nebudou.Tak jsem stoupnul a začal mlátit do stromu,spíš budu trénovat rychlost. Pomyslel jsem si,a hodil jsem kunai před sebe,a jeden dál od něj asi 30 metrů.Skoušel jsem co nejrychleji doběhnout k tomu kunaii který byl odemně 30 metrů.Postupně se mi lepšil čas,ale zase únavou se horšil.


Sněz vojenskou pilulka ta ti dá energii a trénuj krystalového draka ! Vykřikl na mě brácha
Nemám vojenskou pilulku... Odpověděl jsem mu.
Fakt ? tak jseš v ....
Ano to jsem...ale až budem bojovat proti senseice,tak nejdřív vyřadim ty dva,a pak půjdu po senseice sólově. Řekl jsem bráchoj
To udělej...ale na senseiku pak nebudeš mít chakru.... Řekl mi brácha
No jo...ale...nech me to bejt... Zakkončil jsem.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptySt júl 14, 2010 4:45 pm

Squallo

Odešel jsem dál od Senseie a řekl jsem jdu trénovat rychlost ... odešel jsem daleko ,aby mě neviděla ta otravná Senseika .. Když mě nebylo vidět vytáhl jsem svůj meč vypadal jako bambusovej meč jenže , když jsem s ním máchl stala se z něj Katana tak jo jdeme trénovat řekl jsem a začal jsem trénovat šermování ...
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptySt júl 14, 2010 5:10 pm

Shinji Namikawa

"No ehm, rýchly som dosť a kopance neplánujem trénovať ani v najmenšom,"povedal som a odišiel kúsok od cvičiska. Odtiaľ som si vyhliadol jednu poriadne vysokú borovicu. Zložil som si z chrbta luk a natiahol doň tri svoje obyčajné šípy. Zameril som tri šišky na vrchole stromu a ľahkým pustením tetivy ich všetky trafil do ich stredov. Šišky po pár sekundách šušťania pomedzi konármi spadli ľahučko na zem. Šiel som po šípy a znova trénoval svoju obľúbenú lukostreľbu, pri ktorej som sa ani neunavil...
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyŠt júl 15, 2010 8:54 am

Tensai Tatemono
"Výborně zkazily jste mi celý zbytek večera ,takže můžete jít a zítra vás tu čekám v 5 hodin jak na koni. Ráno" zařvala jsem na ně a zmizela jsem.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyŠt júl 15, 2010 9:54 am

Nisame


Zkazily,zkazily,zkazily.Nic jsme nezkazily... Řekl jsem,když jsem byl na hranici své chakry.Tak jsem se opřel o strom,a nadměrně vydechoval.Možná by jsme mohli být přátelé,a né rívalové.To bych měl dalšího rívala v cestě,takhle mi stačí bratr a sestra... Pomyslel jsem si.

Čím víc rívalů,tim víc uznávání,a populace... Řekl mi rozpačiťate brácha.
Pche...leda tak pro tebe,já nechci aby mě znalo moc lidí,ale chtěl bych holku. Řekl jsem otráveně bráchovi.
Skus hledat,holku najdeš neboj se... Zasmál se brácha
Okey...
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 9:42 am

Tensai Tatemono
4:30 a já už tu čekám na ty mimina, vůbec mě nebaví je trénovat ale ted mě napadlo co je třeba naučit Kuchiyose no Jutsu. Pro sebe jsem se ušklíbla a dál znuděně seděla pod stromem.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 10:40 am

Squallo

Když jsem vstal ve 4:30 oblíkl jsem se a vzal jsi katanu do tašky ,aby ju ostatní neviděli .. přiběhl jsem ke stolu s jídlem vzal si chleba do pusy a utíkal .. , když sem doběhl na místo viděl jsem tam Senseie a pozdravil ji Konichiwa Sensei ... Viděl jsem ,že jsem přišel jako druhý tak jsem si sedl pod strom naproti Senseiovi zavřel oči a dal jsem si " dvacet "
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 12:00 pm

Nisame


Vstal jsem okolo 4:25,abych se stačil najíst,protože by mě pak hlad otravoval při trénování.Vzal jsem si do ruky svůj krystalový náhrdelník pro štěstí.Vyběhl jsem z domu,přímo na louku.Tam jsem viděl chrápajícího Squa...a nabručenou senseiku. Zdravím sensei...co dneska budem dělat? Zeptal jsem se jí,ikdyž budu asi běhat další kolečka na víc.


Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 2:42 pm

Tensai Tatemono
"No napadlo mě Kuchiyose no Jutsu, pokud budu mít dobrou náladu a nikdo z vás mi ji nezkazí" zašklebila jsem se
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 3:06 pm

Nisame

Svolávací jutsu? to se můžem naučit ? Zeptal jsem se bratra.
Ne...náš klan nevede svolávací techniky...ale když se moná naučíš Kuchiyose no shouton,tak budeš moc přivolávat mě a sestru,ale to se ty nikdy nenaučíš.
Nevadí...nějaký to zvíře se mi bude hodit,třeba chameleon.Nebo barbequ . Řekl jsem bratroj.

No svolávací jutsu,nevim.Fakt jestly tuhle techniky můj klan dokáže.... Řekl jsme směrem na senseiku.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 3:45 pm

Tensai Tatemono
"Ale všechno jde když se chce" ušklíbla jsem se
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 4:02 pm

Nisame

Když myslíš... Řekl jsem.Achjoooo ! chci trénovat nějaký svoje techniky !
Postěžoval jsem si.

Kecá ti ! Řekl mi brácha.
Máš důvod? Zeptal jsem se ho.
Hmm...Kuchiyose no jutsu se jen tak nenaučíš,musíš podepsat smlouvu,s určitými zvířaty.A navíc,kvůli našemu klanu,s náma žádný zvíře nepodepíše alianci... Řekl trochu zamyšleně.
No jo no,co budu dělat. Zabrumlal jsem si.
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 5:20 pm

Shinji Namikawa

Na miesto tréningu som prišiel ako posledný, no nevadilo mi to. prísť skôr by aj tak bola strata času, tak som sa radšej precvičil doma na úkor tréningu so senseikou. Ked som tam dorazil, prebiehala už rozsiahla debata o kuchyose no jutsu, čo mi prišlo, ako dobrý nápad. Nemám totiž rád stereotyp.
"Tensai-sensei a ako nás to plánujete naučiť?"spýtal som sa zvedavo, pretože ku kuchyose no jutsu je potrebná krvná zmluva s nejakým druhom zvieraťa...
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 EmptyPi júl 16, 2010 5:32 pm

Tensai Tatemono
"Normálně vi si řeknete co chcete a já už to zařídím, takže si promyslete co chcete přivolávat a já vám donesu svitky. Nevím co v tom vidíš za problém." uchechtla jsem se
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Treningové pole - Tým 1.
Návrat hore 
Strana 2 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Treningové pole

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Kumogakure no Sato :: Kumo-
Prejdi na: