Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Posol smrti!

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptyPo júl 26, 2010 2:38 pm

Koharu Raigga

"Hogokuin no Hebi!"(ohnivá pečať hada) povedal som kľudne, pričom výbuch kunaiov zapečatila moja technika do zvitku, ktorý sám na to zhorel.
"Myslím, že si celkom schopný. Budeš sa mi hodiť, za odmenu ťa budem trénovať ako tuto Hanu. Teraz mám však iný cieľ, a to je konoha. Potrebujem si tam niečo vyzdvihnúť. No nie je sa kde ponáhľať, noc prespíme v tejto jaskyni, vyrazíme až zajtra,"povedal som a spolu s nimi sme sa vrátili späť do jaskyne...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptyPo júl 26, 2010 3:06 pm

Udalosť

Prešla noc a skoro ráno sa jeden s klonov dostal až ku bariére a ani si jej nevšimol a prešiel cez
ňu.Vtedy pocítil tú chakru.Klon ihned zmizol a Anbu podal hlásanie ostatným.Ti sa zhromaždili na jednom mieste a pripravili sa na boj.Všetci sa vydali ku tomu miestu,ktoré bolo tak 15 minút vzdialené.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 8:33 pm

Koharu Raigga

"A sakra, majú nás"prehlásil Shinigami, čo som už vedel, krátko nad ránom.
"Je čas. Ideme!"zahlásil som geninovi a Hane.
"Anbu jednotka, ktorá nás sledovala nás našla pomocou klonu. Skutočne rafinované, museli tých klonov vyvolať obrovské množstvo, aby nás na takej veľkej ploche našli. Teraz sa blížia tu. Asi tak o 15 minút ich tu máme ako na koni. Vy dvaja máte 5 minút na prípravu. Musíme utiecť, na jedno miesto tu v okolí. Jedine tam môžem aktivovať pečať, ktorej druhá strana sa nachádza v mojom bývalom sídle. Tá nás okamžite teleportuje do sídla a navyše nepozorovane, bez toho aby sme narušili ochrannú bariéru konohy. Vtedy by sme sa mali striasť aj anbu jednotiek. Čo bude dalej vám oznámim na mieste,"dopovedal som a čakal kým sa pripravia...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 8:39 pm

Lyall

Pche řekl jsem ... nic si nepotřebuji brát mám všechno potřebný... Jen nevím jestli utečem .. Však ty je porazíš .. zasmál jsem se ..
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 9:15 pm

Anbu Veliteľ a ostatný

Vycítil som že sa pohli vdaka mojej technike bariéry.Vedel som že ich musíme zastaviť,inak nám možno ujdú.Mal som pod sebou 5 ľudí a poznal som takmer všetky ich schopnosti,preto som sa obrátil na Naru.Vyzerá to že sa pohli a rýchlo smerujú smerom od nás.Máš plán ako ich zastaviť?Nara pár sekúnd rozmýšľal,pozrel sa prvej na Hyuugu a potom na ženskú s Kiure a povedal.Ak by som našiel spôsob ako ťa dostať ku nim,mohla by si privolať aspoň dvoch s nás pomocou tvojej techniky?Ona na to odpovedala.Prečo nie,môžem sa zmeniť na vranu a potom privolám Hyuugu a Aburameho.Povedala a na znak ostatných aj urobila.Vodca si náhle sadol na zem Anbu a Anbu aj Isamu tiež.Náhle spravil vodca skupiny niekoľko pečatí a tým urobil okolo vrany bariéru,ktorý zapríčinievala,že sa nedá vystopovať.Vrana asi za 3 minúty konečne zazrela tých ninjov.Preletela ich a potom zosadla.Vrana sa náhle zmenila na ženskú s Anbu,vytiahla dva zakrvavené kunaie a buchla s nimi do zeme.Na mieste sa zjavili dvaja ninjovia.Bol tam Hyuuga a Aburame Anbu.Náhle tí traja nukeníni zastali pred našimi tvárami.Musíme ich zdržať do príchodu ostatných.To ako Elita s Konohy musíme dokázať!Nikto nečakal a zaujal obrannú pozíciu.Aburame poskladal pečate a tisíce múch vyleteli s pod jeho plášťa.Tá s Kiure hodila 4 kunaie ale všetky minuli.Napokon Hyuuga rýchlim takmer bleskovým skokom vyskočil po Shinigamim...


Takový báje číst je fakt za hřích..
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 9:20 pm

Koharu Raigga

"To je síce pravda, len neviem či to ty prežiješ. Anbu si hneď urobia názor, keď ťa pri mne uvidia,"zasmial som a pohol vpred, pretože Hana bola už tiež pripravená.
Kedže anbu jednotky boli už zreteľne blízko, dokázal som cítiť ich chakru, ako keby stáli vedľa mňa. Ani jednu z chakier som nespoznal, no jedna sa očividne blokovala a menila frekvenciu.
"Zaujímavé, kto len môže kryť svoju chakru?"zamrmlal som si potichu sám pre seba a dalej mieril k miestu, ktoré bolo vzdialené už iba asi dva kilometre.
Kúsok pred miestom, kde sme utekali, sa pred nami zastavila na konári akási čierna vrana. Bolo mi to čudné, pretože takýto druh vrán som tu v okolí ešte nikdy nevidel. Vrana však na seba nedala dlh čakať a v sekunde sa zmenila na ženu, ktorá bleskovo povolala ďalších dvoch anbu. Ostatní dvaja anbu a típek s blokovanou chakrou boli ešte hodný kus za nami.
Na útok však dlho nečakali, skôr než som stihol niečo povedať. Žena po nás hodila kunaie, ktorým sme sa s ľahkosťou vyhli, no v tú istú chvíľu na mňa zaútočil aj Hyuuga. Skôr než sa však stihol ku mne dostať a dotknúť sa ma, zadržala ho shinigamiho obrovská chakrová ruka, ktorá mi vyliezla z brucha a odrazila jeho útok, pričom ho skoro chytila do hrsti, čo by sa neskončilo najlepšie.
"Ste celkom dobrí, to musím uznať. Dostať sa tak blízko bez toho, aby som to zbadal. Zrejme som vás podceňoval. Čo by ste odo mňa a mojich mladých priateľov chceli?"spýtal som sa sarkasticky a čakal na odpoveď...


Naposledy upravil neji3101 dňa St júl 28, 2010 9:40 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 9:32 pm

Malé vysvetlivky aby ste o tých Anbu niečo vedeli: Very Happy

Kapitán: Vynikajúce ovládanie chakry a veľké množstvo.špecialsita na bariéry,či už s obrovským rozsahom alebo s malým,pri bitkách napríklad Very Happy to ej taký týpek čo aj chvostého démona dokáže odizolovať pomocou bariéry Very Happy

Kiure: Jediná používa privolávacie techniky.Vdaka klanu Kiure dokáže privolať čokoľvek,čoho vlastný krv dá sa tak povedať Very Happy Vie to byť aj pekne hnustné.Bojuje s dvoma nožmi,stačí iba seknutie a ste tak povediac vy pytli.Taktiež vie liečiť ako väčšina s Klanu Kiure o niečo lepšie ako ostatný

Aburame: Techniky Hmyzu.Dokáže vysať vašu chakru či vás napríklad aj pomocou hmyzu zožrať a dokonca aj otráviť Very Happy Taktiež môže ukrutne pomôcť Kiure babe Very Happy prečo sa možno dozviete Very Happy

Hyuuga: Drtivé techniky Fuutonu a Taijutsu.Jednoznačne všetky techniky klanu Hyuuga.špeciálne techniky hlavne s Fuutonom.

Nara: Typický Nara.Taktik a techniky tieňa,ktoré sú ale nadmieru vyvinuté.Taktiež Doton element ktorý si môžete typnúť ako,kombinuje zo svojimi útokmi Very Happy

Notsubaki: To už asi viete.Vylepšené techniky Fuutonu a podobne Smile

Príbeh: Kapitán ich pred niekoľkými rokmi vybral s tých klanov,a učil ich najsilnejším technikám už od detstva,pričom ich schopnosti dokonale kombinoval.

PS: Je to Elita na mňa nepozerajte.Mali by byť slabší kedže máš slabých študentov Very Happy ale zase by si ani neťukli na Kohara Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 9:50 pm

Anbu Jednotka

Smrť!Si pre tento svet nebezpečný,musíme chrániť naše domovy a rodiny.A to tým,že ťa tu a teraz zabijeme.Kedysi si bol jeden s nás.No vydal si sa na nesprávnu cestu,jediná možnosť ako s teba Shinigamiho dostať je tá,že zničíme jeho fyzickú schránku.Zničíme muža,ktorý bol kedysi známi ako Koharu Raigga.Povedala Kiure Anbu a usmiala sa,na čo si mysleli že kunaie som naozaj hádzala po nich,a minula som sa.Na kunaioch bola moja krv.Zapichli sa všade naokolo nich,síce to vyzeralo akoby som chcela zablokovať ich únikovú cestu kunaiom,ale nebolo to tak.Kunaie boli zapichnuté v zemi v tvare štvorca okolo nich.Náhle sa začala realita pretvárať a naokolo nič iné nebolo.Všetci traja boli chytení v Genjutsu.Náhla mohli vidieť ako s neba padajú kvapky dažda,no v skutočnosti to bol hmyz Aburameho,no kvôli ilúzii si nemohli ničoho všimnúť.Muselo som si ale niečo overiť...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 10:09 pm

Koharu Raigga

"Fúha, nebezpečne slová,"povedal som s úsmevom na tvári. Hned na to už zakročila anbu žena. Realita sa totiž začala rýchlo meniť.
"Takže tie kunaie neboli len na okrasu,"povedal som jej a lúskol prstami, pričom sa shinigamiho chakra zmiešala s mojou a vymámila ma z tohoto nebezpečného genjutsu. Vtedy som si všimol hmyzu Aburameho, načo som poskladal pečate a skríkol:"Suiton: Mizujinheki!"
Zo zeme sa dvihla voda, ktorá začala okolo nás troch rotovať a tak dokonale spláchla chrobákov. Chytil som s dlaňou tiež Hany a genina, čím som ich dostal z genjutsu a čakal som, čo skúsia ďalej...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 11:11 pm

Anbu Jednotka

Overila som si to čo som chcela.Dokážem ho aspoň na chvíľu udržať v ilúzii,aj ked som vedela,že Shinigamiho sa nedá ovplyvniť Genjutsu,kým si to uvedomí a zruší ho,máme asi 3 sekundy čas.To je veľmi málo.Pomyslela si Anbu z klanu Kiure.Bohužiaľ sa Aburameho ani jediný hmyz,nestihol pricucať čo i len k niektorému s nich,inak by sme to mali vyhraté.Posily by mali byť tu tak do 5 minút.Pre našu hlavnú formáciu je potrebné aby boli všetci pokope,takto sme slabý pre Nukenína takej triedy.Hyuuga sa zodvihol zo zeme a usmial sa.Ostatný vedeli o čo ide,spravil niečo o čom Koharu nemohol ani len tušiť.Náhle Kiure a Aburame začali skladať pečate.Kiure buchla do zeme a s dymu vyletel obrovský červený vták (niečo také ako mal Pein,ale nie taký pokrútený Very Happy ).Aburameho hmyz kdesi zmizol...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 11:37 pm

Koharu Raigga

Dlho som nečakal a už sa na mňa valil summon nejakého vtáka. Zdvihol som dopredu svoj ukazovák a spolu s namierením skríkol:"Burakkurai!"
Z môjho ukazovaku behom sekundy vyletel červeno-biely blesk, prechádzajúci presne stredom summonu. Čakal som čo bude dalej...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptySt júl 28, 2010 11:51 pm

Anbu Jednotka

Vtáka to úplne prederavilo,asi meter pred jeho ukazovákom.Prepálilo to blesk cez jeho telo a krv striekla všade naokolo.Koharovu ruku a plášť pokropilo trochu krvi.V sekunde sa krv zmenila na komáre a tie ihned potiahli čo i len kvapôčku krvi a čo najrýchlejšie odleteli,ostatný Aburameho hmyz,náhle vyšiel zo všetkých strán a snažil sa Kohara zmiasť čo sa aj podarilo.Kiure ako inak schmatla rýchlo komára a pekelne rýchlo odskočila,kedže sa dostala až moc blízko čo bolo až príliš nebezpečné.Komár jej vpichol Koharovú krv priamo do ruky.....
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptyŠt júl 29, 2010 12:45 am

Koharu Raigga

"Hahahaa,"začal som sa pojašene smiať, pričom všetci ostatní na mňa vypliešťali oči. Zatiaľ sa moja ruka bleskovo sama od seba zahojila.
"Mysleli ste si, že ma máte v hrsti, to však nemáte. Myslieť si, že len moja duša a chakra je spojená so Shinigamim bola chyba. Mám s ním taktiež spoločné telo, čo spôsobilo, že nemám normálnu ľudskú schránku. Krv, ktorú si si práve dodala do ruky, nie je len moja krv, ale aj krv Shinigamiho. A ako iste všetci viete, všetko čo je s ním spojené, je smrteľné. Naša krv totiž nie je obyčajná. Na normálnej pokožke dokáže spôsobiť lokálne spáleniny, no to čo si urobila ty, ju prenesie do celého tvojho krvného obehu, kde pôsobí ako super silný paralyzujúci jed na ľudí. Už teraz sa nemôžeš hýbať a o pár minút zomrieš. Bude to skutočne škoda a to si bola jediná, ktorá ma bola schopná zraniť,"povedal som a začal tvoriť pečate pre finálne jutsu...

(aby bolo jasné, tak ten jed jej zabránila j v akomkoľvek manipulovaní s mojou krvou, takže je z boja vyradená, teraz skús niekoho iného, alebo nech mi prekazia tie pečate, alebo dojde Isamu)
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptyŠt júl 29, 2010 1:15 pm

Anbu Jednotka

Hyuuga aj Aburame poznali tú Anbu od dectva-Všetci sa poznali už od detstva,no museli byť silný.Všetci vedeli do čoho inú,nesmeli sa poddať hnevu.Hyuuga zaujal polohu a nahromadil chakru.Lví tornádo!Zrazu s jeho dlane vyletel niekoľko metrový vzdušný lev aký rozsekával všetko čo mu prišlo do cesty.Zrazu bolo počuť divný zvuk a Kohara obklopila akoby fialová stena zo všetkých strán,aj z hora aj z dola.Len jedna strana bola voľná a s tadiaľ na neho letela obrovská vlna vzduchu,ohromnej síly.Isamu,ktorý bol v čiernom plášti a maske priskočil ku Kiure,vzal ju a odskočil s ňou.Potom roztiahol zvitok a vyhodil do vzduchu,za ten čas čo letel vzduchom poskladal pečate a dotkol sa jej ruky kde bol akoby jed.Zvitok vo vzduchu zastal a zrazu bolo vidno ako časť ruky pokryli znaky a písmená,a tie vsiakli do zvitku.Jej je vonku!Teraz musím ísť.Povedal Isamu,oprel kunochi o stenu a pripojil sa k tím piatim Anbu,pričom vodca aktivoval dalšiu barieru,ktorá nás akoby zneviditelnila,no bolo to len niečo ako nepriehľadnuteľný optický klam...


(nebojte sa nieje až taký nesmrtelný Very Happy mi to máme premyslené Very Happy )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptyŠt júl 29, 2010 2:21 pm

Koharu Raigga

Ešte som nestihol ani dotvoriť pečate pre moje finálne jutsu, ked v tom sa okolo mňa z takmer všetkých strán vytvorila zvláštna bariéra. Jediný možný priechod bol v prdu, stadiaľ sa však na mňa rútila vzduchová vlna a na rozbitie bariéry som nemal dostatok času. Spojil som dlane dokopy, pričom sa predo mnou naraz roztvoril zvitok.
"Hogokuin no Jutsu!"(ohnivá pečať hada) skríkol som nahlas, pričom sa ninjutsu Hyuugy zapečatilo do zvitku, ktorý hneď aj zhorel. Medzitým fialová bariéra praskla na nápor Shinigamiho chakry, ktorý ju roztrhol. Bolo to dosť jednoduché, pretože tvorca tejto bariéry sa už sústredil na druhú.
"Mám už len tri zvitky na spečatenie akéhokoľvek jutsu. Musím to urýchliť. Aj keď mám moc Shinigamiho nebolo by bezpečné ďalej sa s nimi zdržiavať v boji, keď nepoznám ich ďalšie techniky a nemám vymyslenú stratégiu. Teraz ich dokonca ani nevidím a necítim ich chakru. To bude zas nejaká bariéra. Sú dosť skúsení,"pomyslel som si a znova začal skladať pečate pre moje finálne jutsu.
"Ookawa no Naiseirei!"(rieka mŕtvych duší)povedal som potichu, načo sa zo zeme začala dvíhať tmavá zamútená voda, z ktorej trčali nohy a ruky mŕtvych ľudí. Každý, kto sa jej dotkne bude uväznený v silnom genjutsu. Ale nielen to, z vody sa šíria aj jedovaté výpary, ktoré majú rovnaký účinok...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Posol smrti! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 EmptyŠt júl 29, 2010 4:05 pm

Anbu Jednotka

Bude to veľmi nebezpečné!Povedal vodca a vyskočil vyžšie na strom krytí bariérou.Isamu vtedy zvolal.Tú techniku si pamätám.Už dávno sa niečo podobné učil,tá para nás privedie do Genjutsu ak ihned nezmizneme.Pričom Isama nebolo počuť na druhej strane bariéry.Vodca kývol rukou na Naru a ten ihned poskladal pečate.Celá zem aj s tou technikou sa prepadla hlboko pod zem a s bokou ich zavalila iná prudko spevnená zemina.Bariéru vtedy vodca zrušil a mi sme všetci piati doskočili práve na tú zem,pričom nás nebolo vidno.Isamu kývol na vodcu a ten vedel o čo ide kedže sa na tom najprv dohodli.Vodca predlžil bariéru optického klamu na malú cestičku ku Koharovi.Isamu vytvoril Fuuton čepeľ a akoby neviditeľný a nepočutí vyskočil na Kohara,so vzdušnou čepeľou pred sebou a chystal sa ho nabodnúť...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Posol smrti! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Posol smrti!
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Outside World (Nukenín) :: Okolitý Svet-
Prejdi na: