Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Spoon !

Goto down 
+3
Frantík Pepík Zhul
Sadatake Arakida
Toshi Ganj
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:00 pm

Namoro Ruoki

,, No dobre tak sme sa pobavili a teraz vážne." pousmial sa a zabodol katanu do zeme pred seba. Skladal ručné znamenia.,, Veď uvidíme ako sa ti bude páčiť láva." pomyslel si.,, Youton lávová guľa." dokončil ručné znamenia a z úst mu vylietali lávové gule a pomaly ich strieľal okolo seba.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:06 pm

Akira
heh Takže láva pomyslela som dobre teda sekla som ho katanou zo zozadu do lýtka a potiahla rez až pod koleno no nie príliš hlboko len aby stratil rovnováhu a priložila mu katanu ku krku a povedala Tvoje ninjutsu je v skutku dobré no nevšimol si si moju techniku a práve to je výhoda ninju ktorý používa genjutsu
jeho najväčšia zbraň je nevedomosť nepriateľa keď už tak miluješ tú logiku
pozrela smerom k Daitsuki a čakala na ďalšie rozkazy
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:11 pm

Namoro Ruoki

Zrazu sa Namoro ocitol na zem s bolesťou členku a ucítil katanu na krku.,, Lenže každý užívateľ genjutsu na začiatočnej úrovni nedokáže zabiť. A musí sa uchyľovať k taijutsu." pousmial sa.,, Bezpečnosť si vymenila za výhodu." pousmial sa a zdravou nohou ju podkopol aby padla na zem a nejako sa vyskočil na zdravú nohu a skackal pár metrov ďalej.,, Zabudol som tam katanu do sakra." pomyslel si smutne a spadol na zadok a začal skladať ručné znamenia.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:19 pm

Akira
šikovné pomyslela som si chytila som svoju aj jeho katanu na zem som hodila dymovnicu a bežala zase do bezpečnej vzdialenosti keď som sa ukrila povedala som si že toto by mohol byť koniec no obzrela som si svoju katanu bola do polovice čistý tak som použila ešte raz jutsu Magen : svaron v mysli som našla Daitsuki Daitsuki polovica jedu z mojej čepele je v jeho tele a na katane nemám paralyzujúci jed na katane je nemohla som dopovedať kvôli mojej chakre tak som spojenie radšej prerušila a hneď som zhltla pár piluliek aby som neostala bez chakry a obzrela som si druhú katanu potom som pozrela kde je ten shinobi dym už takmer zmizol tak som chcela vidieť čo vlastne robí
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:25 pm

Namoro Ruoki

,, Naivka dievča." pousmial sa Namoro.,, Tá katana je tak isto horúca ako moja láva, som zvedavý kedy jej dôjde, že je horúcejšia než samotné peklo." pousmial sa a zahalil ho dym.,, Ale to nie je fér ani moja katana ani zdravie, ale choďte niekam." povzdychol si no stále nedokončil jutsu, čakal na správnu príležitosť.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:31 pm

Akira
aaaa prečo tak páli pustila som katanu na zem nevadí počkám chvíľu pomyslela som si a zhltla väčšiu hrsť piluliek až pilulki zaúčinkujú môžem to dokončiť ale som zvedavá ako dlho vydrží po takej dávke podľa mna nie dlho ale ešte my môže narobiť nepríjemnosti pomyslela som si a strčila katanu do puzdra chvíľu ju tam nechala a potom vitiahla a čakala v úkryte .
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:36 pm

Namoro Ruoki

,, Výborne, zdrhla." povzdychol si spokojne Namoro a pozrel na svoju nohu.,, Dobre posledná šatka viac nemám." povzdychol si a obviazal si aj nohu a začal zrýchlene dýchať.,, Je mi zle." pomyslel si.,, Tie ihlice." dychčal Namoro a ľahol si na zem, no stále držal ruky spojené.,, Ako neznášam bezkontaktný boj." zasmial sa a už sa mu točila hlava.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:38 pm

Daitsuki

Magen : Svaron - Když půjde do tuhého zastavím to neboj Akiro Trochu vám spestřím hru řekl jsem najednou se objevil svitek jakoby spadl z oblohy .. Rozložil jsem ho kousl se do prstu a řekl Kuchiyose No jutsu -Doton: Uitenpen Najednou se ze země začali objevovat různé skály a skalky myslím ,že tohle stačí... hehe
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue60/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (60/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:42 pm

Amaru"Skvely boj " ozvalo sa zrazu "Jedina vec ktoru neviete e ze okolo skrise je uvolnena technika genjutsu ktora pôsobi na kazdeho a neda sa jej vyhnut lebo je to technika triedy S kombinovana s mojim pecetiacim kekkei genkai " povedal a postavil sa vedla noveho nukenina a spytal sa ho " co tu chces " opytal sa a povedal ostatnym " Chodte do kirigakure no sato a pozorujte mizukageho , zistite o nom co najviac informacii a odovzdajte mi ich pomocou magen :ameru " poveda a cakal
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:48 pm

Akira
je odolný ale už je to len otázka času počkám ešte chvíľu a potom to použijem pomyslela som si a čakal sledovala reakciu jeho tela a mapovala nové okolie hmm Daitsuki-senpai ako myslíš pozrela sa lepšie na shinobiho či je už ten správny čas no ešte stále sa držal
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 7:55 pm

Namoro Ruoki

,, Ťažko dýcham, točí sa mi hlava a je mi strašne zle. Otrávene ihlice, ale to ma neudicuje u užívateľky genjutsu." povzdychol si.,, Sakra, nemal som sa na ňu tak dívať." pousmial sa a pomaly zatváral oči.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:01 pm

Akira
teraz je ta správna chvíľa pomyslela som si a pozrela priamo na shinobiho postavila som sa oproti nemu no dosť daľeko na to aby v tomot stave niečo mohol a povedala Magen : Ameru dostala som sa do jeho mysle a vytvorila ilúziu hovoril o nejakej bitke a smrti tak ho tam teda vrátim nie vytvorila som okolo neho lúku nedaľeko konohy ktorú som poznala keďže som tam vyrastala a na tej lúke bolo mnoho shinobi ktorý bojovali a zomierali a on uprostred toho zrazu stál sám všetci naokolo boli mŕtvy uvidíme čo urobíš teraz pomyslela som si a diabolsky sa usmiala
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:06 pm

Namoro Ruoki

,, Takže predsa len nepozná presný čas, kedy mám zomrieť." pomyslel si a zbadal sa uprtostred boja.,, Sakra kým ešte som pri vedomí." povzdychol si a dokončil poslednú pečať.,, Youton lávový štít." dodal a obklopil ho štiít z lávy vo forme kopuly.,, Dobre a ja mám dosť." dodal potichu keď si bol istý, že jeho obrana nejakú chvíľu vydrží a už len sledoval mŕtvoly.,, Lenže ja sa smrti nebojím." zasmial sa.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:13 pm

Akira
takže toto chcel použiť dobré teda pridáme konohu hmm ukážem ti ako dopadne tvoj útok na konohu pridala som členou anbu ako ho spútali a vedú na námestie kde sa mu všetci začali smiať toto bol chabý pokus na úrovni genina zahlásil mu Hokage mal si odísť raz a navždy ale nie ty si sa vrátil aby si zomrel ako neschopný shinobi ktorí nič nedokázal ani len vykonať svoju pomstu a pritom k nemu kráčal druhý shinobi kat s veľkou katanou a všetci ľudia sa na námestí smiali tak toto by malo ... siahla som do vrecka a zhltla veľkú hrsť piluliek .
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:18 pm

Namoro Ruoki

,, Nieeeeee." kričal Namoro a ledva sa ovládal aby udržal jutsu keď bol pod jej vplyvom a prežíval si to všetko. Keď zbadal kata s katanou a slovo smrť pomaly sa upokojoval.,, Takže neschopný." zasmial sa.,, Ja sa vrátim a budem silnejší. Môj odkaz nikdy nezanikne. Prišiel som sem po smrť a to ma drží pri živote tak si poslúž a pošli ma za mojou psychopatickou a dokonalou rodinu." odsekol mu pokojne a pomaly mu dochádzali sily až na dno.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:24 pm

Akira

on je ale cvok on asi chce fakt zomrieť a to je zléé pomaly mi dochádza chakra Stoj predsa nevyhovieme žiadosti nášho nepriaťeľa myslím že väčší trest pre neho bude žiť medzi tými koho chcel zabť ale odsekni mu dlane aby nemohol použiť jutsu kým klan hyuga niečo vymyslí ako mu zablokovať chakru zkríkol hokage na kata. Dobre Hokage sama bude my potešením. kat pomaly kráčal k shinobimu tak čo urobí teraz mám už len jeden pokus pomyslela som si pri pretvorení ilúzie. kat mu odsekol obe ruky a hodil ich do davu ľudí...
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:36 pm

Namoro Rouki

Vo chvíli keď mu odsekli ruky vykašľal kúsok krvi a skríkol.,, Moje rukyyyy." dodal a štít sa otriasal a Namoro dychčal a ledva dýchal. Namoro pozrel na všetkých naokolo.,, Moja nenávisť presiakne do celej Konohy. Síce jutsu nikdy nepoužijem." zakašľal.,, Ale nakazím vás a ja sa pomstím na každom nie len rukami sa dá zabíjať." zasmial sa.,, Smrť si po vás príde." zašepkal a odpadol ako v genjutsu tak aj reálne. Štit sa otriasol a vo chvíli keď Namoro odpadol vybuchol štít a láva lietala všade.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:41 pm

Akira
padla som na kolená pretože toto jutsu je veľmi namáhavé takmer som stratila vedomie videla som rozmazane no videla som že súper leží nehybne zostala som síce pri vedomí ale nevládal som vstať tak som len z posledných chcela nájsť Daitsukiho obzerala som sa no nevedela som poriadne zaostriť tak som len kľačala na zemy a snažila sa nazierať sily a rukou som vo svojom kabáte som niečo hľadala keď som to našla zakričala som Daitsuki- senpai rýchlo
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:49 pm

Daitsuki

Nehan Shouja no Jutsu .. Najednou začali padat bíla pírka jakoby z oblohy a zachvíli už to uspalo jak Akiru tak i toho druhého kluka hehe to myslím stačí řekl jsem a objevil se uprostřed těch spáčů .. Zrušil jsem jutsu .. a řekl jsem kluku prošel ... nyní jsi můj další student. A Akiro nezlobím se na tebe odvedla jsi též dobrou práci.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:53 pm

Akira
prebrala sa pozrela na Daitsukiho a skontrolovala vrecko z ktoréo vitiahla malú fľaštičku a zakričala Daitsuki senpai rýchlo protijed inak máte po študentovi pichnite mu ho na pitie je už príliš neskoro rchlo dostal priveľkú dávku jedu podala som fľaštičku s fialovou tekutinou
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:54 pm

Daitsuki

Chytil jsem to řekl jsem s úsměvem . Přišel jsem blíž ke klukovi a do ramena mu píchl protijed teď by měl být v pořádku . Díky Akiro
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:57 pm

Namoro Ruoki

,, Ach dobrý sensei." zachrapčal Namoro keď sa pomaly preberal.,, Môžem vás o niečo poprosiť?" opýtal sa potichu.,, Dáte mi moju katanu?" pousmial sa.,, Život ma ani tak netrápi, ale tá katana je jedinečná." dodal spokojne.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 9:01 pm

Akira

No šťastie že nás nestretol po misii vtedy používam najprudší jed povedala a usmiala sa Ta tvoja katana ostala von pri strome pôvodne som ju chcela vziať ale trošku páli podotkla ironicky magen : svaron -Daitsuki tak čo aká som bola? povedala v mysli a pozerala chvíľu na Daitsukiho a chvíľu na Shinobiho keď ju zrazu napadlo a Ako sa vlastne voláš vôbec si sa nám nepredstavil dodala
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 4 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 9:05 pm

Daitsuki

Svaron - Vedla sis výborně .. Akiro .. A co se týče té katany máš ji hned za sebou vzal jsem ji cestou .. myslel jsem ,že je pro tebe důležitá řekl jsem a pousmál se. A teď kluku jak se jmenuješ ? Já jsem Daitsuki Cavellone a pocházím z Konohy tohle je moje studentka Akira , která je původně též z Konohy
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 9:12 pm

Namoro Rouki

,, Och ďakujem sensei." poďakoval a siahol rukou za seba aby nahmatal katanu a pribral si ju k sebe a odložil.,, Teší ma." prehovoril a zťažka sa posadil.,, Ja som Namoro Rouki." prehovoril potichu a mierne zakašľal.,, Z vymretého klanu Rouki. Pôvodom rovnako ako vy z Konohy. Som rád, že mám nejakých známych." zasmial sa.,, O svojej Kekkei Genkai asi hovoriť nemusím keď si toho všimli." pomyslel si a pokojne sedel.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Spoon ! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Spoon !
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Spoon

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Outside World (Nukenín) :: Okolitý Svet-
Prejdi na: