Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri

Goto down 
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri Left_bar_bleue22/50Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri Left_bar_bleue10/100Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri Empty_bar_bleue  (10/100)

Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri Empty
OdoslaťPredmet: Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri   Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri EmptyUt júl 20, 2010 6:22 pm

Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri

Kapitola druhá : Skaza Kiri

Stačí jeden okamih, a tisícky ľudí zomrú. Zahrávali sa s moc veľkou silou.
Teraz ju musím ovládnuť. Ovládnem Juubiho a stanem sa Jinchuuriky a s jeho mocou zničím svet. Len pár ich prežije a tí budú mať pred vojnou tak veľký strach, že už nikdy nezačnú znovu zbytočne bojovať. Dosť rečí! Juubi vykonal svoj rozsudok a ja ho nesmiem nechať utiecť.

Rozbehol som sa za Juubim, obrovských chvostým démonom.
"Had, potkan, kôň, drak, diviak, pes. Technika Ohnivého väzenia." Vyslovil som na, čo všade vôkol nás začali šľahať plamene. Juubi sa otočil a začal na mňa hľadieť.
"Tvoje oči, sa podobajú tým mojím. No tie moje sú oveľa silnejšie!" Vypovedal Jubi a začal šľahať svojimi chvostami vôkol, čím uhasil obrovský oheň.
"Hguuuuuuuuu." Ozvalo sa hrôzostrašné zavíjanie a v tom som padol do ilúzie.

Na vôkol bola len tma, a pozerali sa na mňa dve obrovské oči. Nič iné som nevidel. Musel som rýchlo konať.
"Technika priezračných klonov."
"Živel Oheň : Dimenzionálny zabijak."
"Živel Vzduch : Rotujúci Vír."
"Živel Zem : Pekelný Spár."
Zem sa začala rozpadať, a naokolo všetko rozsekoval vietor, na čo to všetko vyletelo do vzduchu.

Čakal som že je to koniec. Toto nemohol nikto prežiť.
"Hm hm hm hm, haha haha haha hahaha!" Ozval sa zlovestný smiech.
Na to, ked sa prach rozfúkal, zazrel som nezraneného démona.
"To je všetko čo dokážeš, ty mrňavý človek? Mal si si dobre rozmyslieť, s čím na mňa pôjdeš. Robíš hanbu svojim predkom." Vypovedal Juubi.
Ten démon je úplne imúnny voči elementárnym technikám a určite aj na Taijutstu. Jediný spôsob, ako ho vyčerpať, je použiť Genjutstu.
No jeho oči! Jeho oči, to určite prekuknú. No niečo by mohlo zabrať.
"Technika priezračných klonov."
Vedľa mňa sa zjavili štyri klony, ktoré vyzerali ako ja. V tom sme všetci zmizli vďaka technike priezračnosti.

Juubi sa obzeral na vôkol, no nemohol nikoho nájsť. Buchol niekoľkými chvostami do zeme, ktoré vyvolali mnohé výbuchy v okolí a úplne zrovnali oblasť so zemou. Keď nastalo úplne ticho, Juubi sa rozhodol pokračovať ďalej.
To bol môj zámer. Juubi si neuvedomil, že sa dostal do pasce.
Využil som tých výbuchov a paniky, ktorá vôkol vládla na vyrytie podivného kruhovitého znaku, ktorý dokáže uväzniť čokoľvek.
Vtedy som sa zjavil pred ním a povedal mu:

"Vstúpil si do mojej pasce. Ide o špeciálne Kuchyiose no Jutsu. Teraz sú na tvojom tele a aj v tvojom vnútri miliardy baktérii, ktoré po výbuchu vytvoria dokonalé väzenie, bez aj ten najmenšej trhlinky alebo slabosti. Proste kvapalina ktorá po výbuchu neuveriteľné stvrdne."
Na to som zložil dve pečate a povedal: "Katsu (uvoľnenie)."
Mikro baktérie začali postupne vybuchovať, navôkol bolo počuť zvuk, ako keby niekto rozpučil roj hmyzu. Juubiho telo, obklopila zvláštna tuhá látka, nemohol sa pohnúť ani len o milimeter, a ani otvoriť svoje oči, ktoré vážne zranila tachnika. Teraz bol takmer bezbranný, no uvedomujem si, že musím konať rýchlo.

Tak a teraz ho už len zapečatím. Všetko bolo pripravené. Stačil len posledný znak, no vtedy sa stalo niečo čo som nečakal.
"Živelná Bariéra." Ozvalo sa od štyroch ninjov, ktorí stáli naproti mne. Ako to, že som si ich nevšimol? Ako to, že to všetko prežili?
Vedel som len jediné, bol som v pasci a nemohol som sa z nej dostať.
V tom prišiel ďalší muž, aký predstúpil pred nehybného Juubiho a povedal: "Technika zapečatenia Bijuu." V tom sa Juubi rozpadol a premenil sa na pečať, na tele toho muža. Ten sviniar ma predbehol. Počkal, kým ho porazím a potom ho zapečatil do seba.

Muž po krátkej chvíli vstal a prišiel ku mne. Vtedy som si už čohosi všimol, tí ninjovia mali rozličné čelenky. Boli tam zástupcovia všetkých piatich veľkých dedín. Čoskoro som pochopil, čo to presne znamená.
"My sme Kibó (znamená Nádej, viac v poznámkach). Nemohli sme ťa nechať prevziať túto moc, dieťa rinenganu. Povedz nám, prečo to vlastne robíš?" Opýtal sa ma, na čo som mu odpovedal.
"Mienim všetkých zahubiť pomocou Juubiho síly. Čoskoro ťa dostanem a vezmem si ju od teba, a ver mi, bude to pre teba veľmi bolestivé. Zničím tento svet, a časom vznikne nový život, ktorý nebude poznať vojnu. A tak zabránim tej večnej bolesti."
Ninja, ich vodca, sa na mňa pozrel s pochopením a povedal: "Viem, ako sa cítiš. No toto nie je to správne riešenie. Kto si? Že sa považuješ za sudcu? Aj ty si len človek!"
Pozrel som sa na ne ho a silne sa usmial.
"Nié, niéé! Ja som sudca, ktorý svet potrestá za svoje hriechy a chyby!..."
Vtedy jeden z ninjov vykríkol: "Pane, myslím že ho už dlho neudržíme. Má obrovskú sílu a zásobu chakry. Musíme zmiznúť!"
Vodca kývol hlavou, zložil štyri pečate, a vtedy všetci zmizli.

Bolo my to jasné.
"Musím ich nájsť. A prevziať tú pečať! To mu nikdy neodpustím!!! O Bijuu je známe, že nevedia využiť svoju moc. Na to tu sú Jinchuuriky. Je možné, že ak sa naučí plne využiť Juubiho chakry, môže byť silnejší ako ja. Musím ho nájsť čím skôr. Juubi, pôsobí ako krásne biele stvorenie, no v jeho vnútri, jeho chakra je čierna a skazená, a tak, aj jeho myseľ. Musím ho dostať!"...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
 
Čierna a Biela 002 - Skaza Kiri
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Čierna a Biela 004 – Alianci
» Čierna a Biela 001 - Návrat do minulosti
» Čierna a Biela 003 – Vodca Paktu
» Dni v Kiri
» Diskusia : Oznamy len pre Kiri

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Pokec :: Vaša FanFiction :: Heroes0 FF :: Čierna a Biela-
Prejdi na: