Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Posledný Uchiha 001 - Otec

Goto down 
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posledný Uchiha 001 -  Otec Left_bar_bleue22/50Posledný Uchiha 001 -  Otec Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posledný Uchiha 001 -  Otec Left_bar_bleue10/100Posledný Uchiha 001 -  Otec Empty_bar_bleue  (10/100)

Posledný Uchiha 001 -  Otec Empty
OdoslaťPredmet: Posledný Uchiha 001 - Otec   Posledný Uchiha 001 -  Otec EmptyPo júl 26, 2010 8:45 pm

Posledný Uchiha 001 - Otec

Len nedávno som oslavoval svojich 15 rokov.Za ten čas čo kráčam po tomto svete som už veľa zažil.
Ako malí sme sa s mamou prisťahovali do Kiri,kde som sa stal jedným s ich shinobi.
No stále ma trápilo niekoľko vecí.Aj na môj vysoký vek,kedy už ostatný boli Chounini,ja som bol stále iba Genín.
Mama mi totiž nedovolila ísť na skúšky,vždy sme sa preto pohádali.
Nevedel som prečo ma tam nechce pustiť,vysvetľovala mi to tak že by ma tam mohli zabiť a to ona nechce.
Dnes,bol deň ako každý iný.Na kalendári som odškrtol další deň.Boli to už len 3 dni do skúšok.
Zišiel som dole po schodoch zo svojej malej izby kde ma už čakala mama,sediac za stolom.
"Sadni si tu Aminaro.Musím ti niečo povedať."Povedala mama a ja som ju poslúchol.
"Nikdy som ti nedovolila aby si sa zúčastnil skúšok.Tvoj sensei bol včera za mnou a hovoril s mnou.Mal by si sa dozvedieť pravý dôvod,prečo som ťa nenechala zúčastniť sa na skúškach.Každý polrok sa konajú skúšky,vždy v inej dedine.To znamená že sa stretnú Geníni a ich senseiovia zo všetkých veľkých dedín,aj s Konohy...."
Ja som ju prerušil a povedal jej.
"To predsa viem,načo týmto narážaš?"
Ona mi odpovedala.
"Nechaj ma dopovedať,chcem ti povedať kto bol vlastne tvoj otec!"
Vystrašene a nedočkavo som sa zatváril a potichu povedal.
"Môj otec....Nikdy si o ňom nechcela hovoriť,nikdy si mi nepovedala o ňom nič priame,iba aký to bol človek,nič viac."
Mama mi odpovedala.
"Všetko to bola pravda.Bol to dobrý muž s čistým srdcom.No život ho o veľa pripravil,poviem ti príbeh tvojho otca.Možno sa ti jeho rozhodnutie bude zdať zlé,ale urobil to čo musel...."
"Tvoj otec sa volal Itachi,Uchiha Itachi ." Ihned mi došlo o čom hovorí,čítal som veľa kníh o klane Uchiha či Senju.
"Bol zo slávneho klanu.Klan Uchiha a klan Senju spolu bojovali už pred 100 rokou.No jedného dňa sa spojili a vytvorili spolu Konohu.Oba klany vlastnili svoju kekkei genkai.U Uchihou to bol obávaný Sharingan a u Senju Mokuton.Dlhé roky žili spolu v miere,no ta sa rýchlo zmenilo.Uchiha a Senju bojovali o to,kto sa stane vodcom dediny,či to bude generácie klanu Senju,alebo klanu Uchiha.Zvíťazil klan Senju a tak jeho členovia zastúpili sedlo kage v Konohe.Prešlo mnoho rokou a Uchihom sa to nepáčilo,a chystali prevrat.Za tých dôb žil aj tvoj otec,ešte ako mladí,asi 15 ročný chlapec.Bol to Génius,a v skorom veku sa stal kapitánom Anbu jednotiek v Konohe..."
S údivom som počúval to čo my mama hovorila a snažil som sa ju neprerušovať.
"No tak sa tvoj otec dostal do zložitej pozície.Tretí a Anbu sa dozvedeli čo Uchihovia chystajú,a Itachimu nariadili špehovať svoj klan.Itachi nemal na výber,bud zradí svoju dedinu,a stovky a možno aj tisíce ľudí zomrú a vypukne vojna,alebo zradí svoj klan,a tak zomrú len desiatky ľudí.Tvoj otec sa rozhodol,a zvolil si že pôjde za svojou dedinou.V osudný noc dostal úlohu.Vyvraždiť klan!...To aj urobil a vyvraždil celý svoj klan.Strašne ho pri tom bolelo srdce,no musel to urobiť,aby zabránil vojne.Nechal žiť len jedného ninju,jeho brata,Sasukeho Uchihu,kedže ho mal radšej ako kohokoľvek iného.Po tejto udalosti Itachi musel odísť z dediny,a svet ho pokladal za Nukenína.Len niektorý vedeli,ako to vlastne naozaj je.Itachi sa pridal ku organizácii zvanej Akatsuki.Vtedy som ho stretla.Vedel som,že nieje taký zlý,ako sa pretvaroval.Ihned som sa doň zaľúbila.Pár mesiacov na to,som zistila že som tehotná.Itachi trval na tom,že musím odísť.Vedel že jeho čas nadišiel.Ja som odišla do Kiri,a jeho vraj zabil brat ktorého pred tímy rokmi ušetril,kvôli pomste.To je všetko čo viem,no viem ešte niečo.Si posledný....si posledný s klanu Uchiha!"
Zo záujmom aj strachom som na matku pozeral a pritom mlčal.
"To je ten dôvod prečo som ťa nenechala zúčastniť sa na skúškach.Verím že keby išlo naozaj o život,tvoja dedičná schopnosť by sa aktivovala,získal by si Sharingan.A Konoha by pochopila,kto vlastne si,a snažila by získať ťa,alebo aj zabiť.Už vtedy chceli všetkých Uchihov zabiť,niet Itachiho hrozby,zabili by aj jeho mladšieho brata.Teraz sú už všetci mrtvý a žiješ len ty.Uvedomila som si,že sa o seba vieš postarať a verím ti.Preto verím že sa staneš rovnako silným ako tvoj otec,a ak sa niekto pokúsi získať ťa alebo zabiť,postavíš sa mu.Verím v teba,si predsa môj syn!"
Povedala moja mama a plakala pritom.Objal som ju a pri tom jej povedal.
"To čo urobil môj otec bolo možno zlé,ale správne.Byť na jeho mieste urobil by som to isté."
Mama sa ma potom opýtala.
"Čo budeš teraz robiť?"
Ja som jej na to povedal.
"Už o tri dni sa začínajú skúšky v Konohe,pripojím sa k inému tímu s Kiri,a zúčastním sa na nich.Stanem sa Chounínom a ukážem celému svetu,že ešte existujem.Ukážem im,že to čo urobili Uchihom,otcovi a tebe,bolo zlé a teraz za to zaplatia!....


Další Uchiha ktorý sa vydá cestou pomsti?Dozviete sa v dalšej časti Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posledný Uchiha 001 -  Otec Left_bar_bleue22/50Posledný Uchiha 001 -  Otec Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posledný Uchiha 001 -  Otec Left_bar_bleue10/100Posledný Uchiha 001 -  Otec Empty_bar_bleue  (10/100)

Posledný Uchiha 001 -  Otec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posledný Uchiha 001 - Otec   Posledný Uchiha 001 -  Otec EmptyPo júl 26, 2010 8:45 pm

neviem ako sa páči Very Happy
ešte je to nuda,no musím začať aj s takými vecami Very Happy
prečo nevie tamto,prečo toto? Very Happy
a tak Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
 
Posledný Uchiha 001 - Otec
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Pokec :: Vaša FanFiction :: Heroes0 FF :: Posledný Uchiha-
Prejdi na: