Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nekonečný příběh

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 6:53 pm

Takže tuhle hru asi znáte,začnu psát menší větu,a vy postupně budete přidělovat,každej smí kráťoučkou větičku.

Takže začínám


Takže když napíšu :
Tak vy napíšete něco za to co by na to navazovalo.


Šel Liwee,a po cestě našel.

Můžete používat barvy:

Výbuch: BOOOM!
Voda: Srrr...srrr...
Souboj: Fik,cink,blin.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 10:31 pm

A našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 10:32 pm

A našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe.Za nim byla slečna,do které bompary narazily.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 10:40 pm

A narazily do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 10:42 pm

A narazily do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila.Liwee se usmál,a jemně se omluvil.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 10:46 pm

Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla když došla k mladíkovi ,a podala mu ruku Very Happy
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 10:48 pm

Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku.Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 10:51 pm

princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince"
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 10:53 pm

princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince",Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi ``
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:00 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi."
Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??"
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:02 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi."
Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??"
Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto``.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:06 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??"
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:08 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, JAsně ! `` vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:13 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit."
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:16 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee `` představil se Liwee,s menším úklonem.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:21 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue10/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue55/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (55/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:23 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce. Byl to vožralej chlapík ,co za něma přišel .. " nemáte nějaký saké ?"
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:25 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce. Byl to vožralej chlapík ,co za něma přišel .. " nemáte nějaký saké ?",podíval jsem se na toho ožralého muže ,, Saké nemáme padej vodsuť `` řekl Liwee.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue10/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue55/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (55/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:30 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce. Byl to vožralej chlapík ,co za něma přišel .. " nemáte nějaký saké ?",podíval jsem se na toho ožralého muže ,, Saké nemáme padej vodsuť `` řekl Liwee. S kým si myslíš ,že mluvíš řekl a dal mu čelíčko
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyŠt júl 29, 2010 11:54 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce. Byl to vožralej chlapík ,co za něma přišel .. " nemáte nějaký saké ?",podíval jsem se na toho ožralého muže ,, Saké nemáme padej vodsuť `` řekl Liwee. S kým si myslíš ,že mluvíš řekl a dal mu čelíčko.Vyhnul jsem se,a chtěl jsem mu dát pěstí do břicha.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyPi júl 30, 2010 5:41 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce. Byl to vožralej chlapík ,co za něma přišel .. " nemáte nějaký saké ?",podíval jsem se na toho ožralého muže ,, Saké nemáme padej vodsuť `` řekl Liwee. S kým si myslíš ,že mluvíš řekl a dal mu čelíčko. Vyhnul jsem se,a chtěl jsem mu dát pěstí do břicha. Princezna na tu podívanou chvilku koukala a pak se zeptala "Neviděl jste mého prince?"
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue10/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue55/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (55/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyPi júl 30, 2010 5:56 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce. Byl to vožralej chlapík ,co za něma přišel .. " nemáte nějaký saké ?",podíval jsem se na toho ožralého muže ,, Saké nemáme padej vodsuť `` řekl Liwee. S kým si myslíš ,že mluvíš řekl a dal mu čelíčko. Vyhnul jsem se,a chtěl jsem mu dát pěstí do břicha. Princezna na tu podívanou chvilku koukala a pak se zeptala "Neviděl jste mého prince?" Viděl jsem jen nějakýho punkáče na růžovým koni jestli to byl princ to nevím."
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue14/50Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue40/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (40/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyPi júl 30, 2010 6:02 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce. Byl to vožralej chlapík ,co za něma přišel .. " nemáte nějaký saké ?",podíval jsem se na toho ožralého muže ,, Saké nemáme padej vodsuť `` řekl Liwee. S kým si myslíš ,že mluvíš řekl a dal mu čelíčko. Vyhnul jsem se,a chtěl jsem mu dát pěstí do břicha. Princezna na tu podívanou chvilku koukala a pak se zeptala "Neviděl jste mého prince?" Viděl jsem jen nějakýho punkáče na růžovým koni jestli to byl princ to nevím." Princezna si mile usmála a řekla "Aha, růžový kůn ,to určitě nebyl on ,můj princ je úžasný."
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue1/1Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Nekonečný příběh Left_bar_bleue100/100Nekonečný příběh Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh EmptyPi júl 30, 2010 6:50 pm

Šel Liwee,a po cestě našel bompary, jenže je neměl rád a tak je hodil za sebe. Za nim byla slečna,do které bompary narazily ,do krásné slečny, ale tu to naštvalo tak vzala kámen že to tomu blbečkovi oplatí ale mušku měla děsnou ,tak se netrefila. Liwee se usmál,a jemně se omluvil. Krásná dívka se taky omluvila,"Já jsem princezna ze země nezemě" řekla kdy došla k mladíkovi podala mu ruku. Liwee jí taky podal ruku,a zeptal se jí na jméno. Princezna se mile usmála a řekla "Jsem princezna ze země nezemě a hledám svého prince" ,Liwee se úsmál ikdyž mu bylo asi 17,tak řekl ,, Líbíš se mi." Princezna se znovu mile usmála a řekla "Hledám svého prince, neviděl si ho??" Liwee se usmál,a řekl ,, neviděl,je mi líto." Princezna se zase mile usmála "Nechtěl bys mě rytíří doprovodit na mé cestě za mím princem??",Liwee se usmál ,, Jasně !" vyhrkl,a s princeznou se vydal na cestu. Šli jsme už docela dlouho a prinezna po chvilce řekla "Víš že jsi mi neřekl tvoje jméno!? Je nezdvořilé se před dámou nepřestavit." ,, Mé jméno je Liwee" představil se Liwee,s menším úklonem. "Těšímě rytíři Liwee" usmála si pricezna kydž najednou někaho spatřila v dálce. Byl to vožralej chlapík ,co za něma přišel .. " nemáte nějaký saké ?",podíval jsem se na toho ožralého muže ,, Saké nemáme padej vodsuť `` řekl Liwee. S kým si myslíš ,že mluvíš řekl a dal mu čelíčko. Vyhnul jsem se,a chtěl jsem mu dát pěstí do břicha. Princezna na tu podívanou chvilku koukala a pak se zeptala "Neviděl jste mého prince?" Viděl jsem jen nějakýho punkáče na růžovým koni jestli to byl princ to nevím." Princezna si mile usmála a řekla "Aha, růžový kůn ,to určitě nebyl on ,můj princ je úžasný."
Liweemu po hlavně stejkaly anime kapky,
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nekonečný příběh Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nekonečný příběh   Nekonečný příběh Empty

Návrat hore Goto down
 
Nekonečný příběh
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Príbeh celkový!!
» Príbeh prvej epochy
» Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Vedľajšia Debata-
Prejdi na: