Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ohláste Neprítomnosť!

Goto down 
+2
Takeru Takahashi
Heroes0
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Denjiro
Anonymný




Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: ospravedlnenie   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptySt marec 10, 2010 10:16 pm

admin,, ja chcel by som ale nemám čas tlačia na mňa v poslednom čase maturity tento týžden písomné sjl anj, o necelý mesiac praktické a potom ústné nestíham to ,, skús to ešte prosím vydržať,,, ospravedlňujem sa Vám všetkým ktorým som svojou neprítomnosťou zvýšil krvný tlak,, /nasral vás / tak prepáčte mi ale nedá sa to ,, admin nejak to s Denjirom a Harukom nejako utraste a ak sa dá tak aj z tým tsuchikageom,, uvidím čo sa bude dať robiť.

S pozdravom Jožko Mrkvička
Saksi
Návrat hore Goto down
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue90/100Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptySt marec 10, 2010 11:13 pm

Maturity, tak to chápu, nic ve zlém, ale vyser se na Naruta a koukej udělat maturitu Very Happy, myslím, že přece jen je důležitější tohle než Naruto Very Happy Very Happy A hodně štěstí Very Happy
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptySt marec 10, 2010 11:26 pm

Fajn Denjiro,nechcel som aby si sa vrátil len aby si dal vysvetlnenie prečo.Vravím to isté,vyser sa na Naruto Smile a postaraj sa o maturitu.Držím určite palce a verím že to zvládneš a čoskoro sa vrátiť,pamätaj že budem na teba čakať tak nezabudni.Denjiro tu ostane naveky Very Happy no za Haruka nebude potrebné hrať z dôvodu že nemáš žiačky už Smile takže tak Smile ael za Denjira som vzal teraz jednu misiu aby sa nepovedalo,takže tak Smile inak si chunín! Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Wakate
Genin
Genin
Wakate


Počet príspevkov : 13
Join date : 19.03.2010
Age : 29
Bydlisko : Vyškov na Moravě

Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptyNe apríl 04, 2010 9:23 am

Lidi, já myslela že tohle má bát ihlášení nepřítomnosti a ne kecání o jinejch hrách...

Mám tu malý problém. Doma nemůžu na internet a tak chodim na tyhle fora, když jsem u babičky (tatinka, ...), a nebo ve škole. Proto se ptam: ,,Nemohla bych tu být jen středa a pátek?"
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue16/50Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue80/100Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptyNe apríl 04, 2010 11:10 am

Wakate napísal:
Lidi, já myslela že tohle má bát ihlášení nepřítomnosti a ne kecání o jinejch hrách...

Mám tu malý problém. Doma nemůžu na internet a tak chodim na tyhle fora, když jsem u babičky (tatinka, ...), a nebo ve škole. Proto se ptam: ,,Nemohla bych tu být jen středa a pátek?"

podľa toho, v ktorom týme hráš Smile oni sa ti určite nejako prispôsobia Smile
Návrat hore Goto down
Wakate
Genin
Genin
Wakate


Počet príspevkov : 13
Join date : 19.03.2010
Age : 29
Bydlisko : Vyškov na Moravě

Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptyNe apríl 04, 2010 2:24 pm

Ja hraju v Konoze
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptyNe apríl 04, 2010 2:55 pm

on povedal v týme nie v dedine Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Wakate
Genin
Genin
Wakate


Počet príspevkov : 13
Join date : 19.03.2010
Age : 29
Bydlisko : Vyškov na Moravě

Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptySt apríl 14, 2010 11:30 am

No... myslim za tym 4...

PS: omlouvam se za minuly tyzden. Chalani z dediny me hodili do potoka a ja som pak chytla nakou nemoc...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 EmptySt apríl 14, 2010 2:18 pm

no tak to je sila Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ohláste Neprítomnosť!   Ohláste Neprítomnosť! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ohláste Neprítomnosť!
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Pred Herné Záležitosti :: Hl.Diskusia-
Prejdi na: