Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyPo február 22, 2010 7:01 pm

Kymo Yoshiaki
Hyouton,vykríkol a objavila sa pred nimi ste z ladu.Vých bol dlhý,no lad to vydržal.Ale nato sa rozpadol.Môžme ísť,povedal Kymo a vydali sa do trosiek akokeby niakeho čudného hradu.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyPo február 22, 2010 7:30 pm

Kidomaru

V jednom s kameňov bola diera kde bolo schodište do podzemia.Môj Katon nám aj ukázal cestu.Vypadá to že chrám je pod povrchom zeme dobre skrytý.Vošli sme obaja dnu a kráčali po dlhom schodišti.Všade bola tma.Vzal som kus dreva ktorý som podpálil aby sme videli na cestu,no neskôr nám ho nebolo treba.V jaskyni bolo dosť krištáľov na to aby osvietili celú jaskyňu.Cítil som že nedávno tu bola silná chakra no už je mimo asi dve hodiny.To nebola nejak veľká časová strata.Vošiel som do stredu toho všetkého.Bol tam nejaký kruh na ktorom sme stáli.Bolo tam jediné číslo osem.Nedávalo my to zmysel až kým som nezazrel pečať na papieri ktorá bola na strope.Niečo som začínal chápať tak som teda strhol pečať.Začal hrmot na čo sa objavila dosť veľká diera na povrch.Ked som sa pozrel von,bol jasný výhľad na slnko.Teraz to už zapadalo.Ten kruhový obrazec na zemi to sú hodiny.Osmička ukazuje čas v ktorom nám ukáže slnko smer kadiaľ sa máme vydať aby sme našli tú nepoznanú Zem.Práve bolo desať hodín no ľahko som si domyslel kde by asi mieril tieň.Smer juhozápad.Tam sa to nachádza!Povedal som nahlas a pokračoval.Pod Kymo,musíme sa poponáhľať aby sme stihli lod.Viem kde sa máme vydať.Povedal som a rozbehol sa naplno ku východu a ku prístavu.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyPo február 22, 2010 7:55 pm

Kymo Yoshiaki
Nechal behať Kidomara a potom spravil pečate a objavil sa v prístave kde ho čakal kidomaro.Nastúpili na loď a vyplávali.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyUt február 23, 2010 4:46 pm

(tá technika ktorú napríklad používa kakashi tak nefunguje takže smola,bežal si Smile )

Kidomaru

Znovu sme boli na lodi a plávali sme na juhozápad.Všade samé more,nikde pevnina.Dúfal som že som sa nijak nezmýlil.Prešla dalšia hodinu.Sedel som na palube a vyhadzoval si do vzduchu loptičku.Po asi 322 nad hod,sa my vyšmykla a spadla do mora.Vtedy som si až všimol pevniny ktorá sa pred nami objavuje.Boli štyri hodiny poobede.Ostávalo nám ešte dosť času na prieskum.Hodil som kotvu do mora,nechcel som sa ku brehu moc priblížiť.Zavolal som na Kyma a vyskočil von s lode a dopadol som na hladinu vody.Rozbehol som sa po nej až kým sme nedošli k brehu.Zem to bola normálna ako každá iná.Nič nijak nevynikalo.Rozhodol som sa to preskúmať hlbšie.Dalšia hodina našej cesty bola pokojná.No to sa malo rýchlo zmeniť.Vyšli sme konečne na vrchol pohoria ktoré nám bránilo v dalšom výhľade.No ked sme to videli,nemohli sme uveriť vlastným očiam.Mesto ktoré sa vznášalo nad zemou až to vypadalo že chcelo dosiahnuť slnečnej oblohy.Domy ktoré boli na tejto lietajúcej pevnine,svietili jasným žltým svetlom a zo zadu k tomu dopomáhalo slnko ktoré práve zapadalo.Pozrel som sa na taktiež udiveného Kyma a povedal mu.Myslím že sme to našli.Toto je myslím Skrytá Slnečná dedina.Povedal som a dalej pokračoval.No ale čo budeme robiť teraz.Prišli sme tu za tým mužom a nájsť viac informácii o tej ogranizácii.Dopovedal som ked vtedy som si všimol vtákov,ako zlietavajú z oblohy. (misia kedy sa Konoha prvý krát stretla s ninjami zo Slnečnej,teraz idú tam!) Ihned sme s Kumom zaľahli aby nás nebolo vidno.Vtedy som si všimol ešte niečo iné.Ninjovia ktorý sedeli na vtákoch malý taktiež čelenky.Nebolo by to nijak zvlášte ale ten znak bol zhodný s tým čo bol na tej správe.Taktiež som však zbadal ako kráča skupina ninjov po moste,smer pevnina s tej lietajucej pevniny.Napadla ma jedná vec.Infiltrovať sa do ich základne.Pribehli sme bližšie.Ninjovia ktorý vtedy odchádzali boli už teraz v lese.No vtedy som si povšimnul niečoho iného.Na ich čelenke bol znak Mlžnej.Nechápal som čo ty tu môžu chcieť a odkiaľ o tomto mieste vedia,ale kedže odchádzajú živý,ninjovia zo Slnečnej ich museli poznať.Veľa vecí nedáva zmysel no čoskoro na to prídeme.Dobre sme sa skryli a čakali na inú príležitosť.Premeniť sa na ninju z Mlžnej by bolo myslím podozrivé.Na okolí nebol už žiadny ninja ktorého tvár by sme si mohli vziať,teda ma napadol ma další plán.Ten som povedal Kymovi.Vezmeme tých dvoch a vypočujeme ich.Už niesme súčasť Konohy takže nemôže hroziť vojna.Od nukenínov môžeš čakať hocičo.Povedal som a čakal či bude súhlasiť,moc času však už nebolo.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyUt február 23, 2010 5:01 pm

Kymo Yoshiaki
Načo čakáš?Spýtal sa Kymo Kidomara.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyUt február 23, 2010 9:47 pm

Kidomaro

No skvelé,zase je všetko na mne.Zoskočil som zo stromu a zastal pre ninjami zo slovami.Ahoj, ospravedlňujem sa ale mám dôležitejšie poslanie.Ninjovia hned spozorneli,nechcel som pútať pozornosť nejakými Katon techniky alebo Raitonom,tak som skúsil niečo jednoduché ako Genjutstu.A sakra čosi my spadlo do oka!Povedal som a v tom sa my obaja ninžovia pozreli do očí.V tom boli paralyzovaný a padli k zemi.Ich telá som chytil za nohy a ťahal po zemi až na nejaké viac ukryté miesto kde som ich položil o stenu a začal vypočúvať pričom som im zapaľovačom krúžil pred očami.Nerad by som tu niečo podpaľoval,ale vám nemôžem odolať.Možno ak my poviete čo ste tam robili,možno vás teda zabijem rýchlo a bezbolestne?Čo poviete dohodneme sa?Ninjovia na mňa zdesene pozreli no nič nechceli povedať.Nechcel som im ublížiť ale rozhodol som sa pre inú alternatívu.Znovu Genjutstu.Vybral som toho ktorý sa tvári že mu na živote záleží.Začal som s Genjutsu,spravil som pečate a...V tom sa postupne začali do jedného s ninjov zabodávať železné tyčky a ihličky a nehorázne kvičal a vykrikoval že všetko povie.No nemal šancu.Do piatich minút plných bolesti zomrel.Potom som sa pozrel na toho na ktorého som použil túto ilúziu,naozaj sa nič nestalo.Povedal som.Nechcel by si my niečo povedať?Opýtal som sa ho a on hned spustil.Prosím neubližujte my,ja o ničom neviem.My o ničom nevieme.Mali sme misiu doprevádzať sem jedného muža a potom podať túto zapečatenú správu Mizukagemu.To je všetko čo vieme!Povedal ninja vystrašene a ja som už vtedy čítal správu.Odpečatil som ju a čítal jej text.Uspeli sme.Slnečná je naša.Poslal som ty posily pre tvoj veľký plán.Som tu nový Hikage (slnečný tieň).Bude to skvela posila pre náš plán.Moc niektorých s nich je úžasná.Sú síce nespokojný ale to ich prejde,cítia až moc veľký strach aby bojovali.Dočítal som správu a vedel čo treba robiť.Informácie sú ten muž.Je niekde v tej lietajúcej pevnosti a vypadá to tak že títo ninjovia zo Slnečnej niesu naši nepriatelia.Další cieľ,samotná pevnosť!
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyUt február 23, 2010 9:55 pm

Kymo Yoshiaki
Viem že sa nato tešíš ale....Nehcel si prtom mať Isama,povedal a kukol naňho,Viem,nený čas,povedal a spravil pečate.Husto začalo snežiť a viditelnosť bola takmer nulová.Ideme,povedal a skrčene išiel do pevnosti.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyUt február 23, 2010 10:04 pm

Kidomaro

To nieje on.Je síce silný ale jeho chakra pred štyrmi rokmi bola iná.No potrebujeme informácie.Povedal som mu a snažil sa vymyslieť plán ako sa dostať do pevnosti.Síce to to tu volalo Slnečná,ale na okolí je práve zima.No myslím že mám plán.Potrebujem aby si vyvolal búrku ktorá dokonale zakryje našu pozíciu.Takže to musí byť poriadna víchrica.Spolieham na to!Povedal som mu a čakal na to.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyUt február 23, 2010 10:06 pm

Kymo Yoshiaki
Začal sa smiať no potichu.Už,už som to použil,povedal a čakal čo Kidomaro spraví,no potom sa pomali vydal do pevnosti.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyUt február 23, 2010 10:29 pm

(som si nevšimol Very Happy)

Kidomaro

Vypadá to že som si už na tú jeho techniku zvykol natoľko,že ju ani nevnímam.Prišli sme pomaly ku prvému mostu ktorý viedol ku lietajúcej pevnosti.No stáli tam dve stráže.Začala my byť zima.Im bolo tak isto preto sa vybrali niekde do tepla.Cestu sme mali voľnú.Prešli sme mostom až pred isté dvere do lietajúcej pevnosti.Dvere boli pevne zamknuté a za tým som počul hlasy a postupne sa približovali.No zase ma niečo napadlo a nevypadalo to že by bolo iné východisko.Začal som sa šplhať po skalnatom útese až na samotný vrchol.Sústredil som chakru do rúk a tak to bolo veľmi jednoduché.O malú chvíľu som vyšiel až hore,tak že my trčala len hlava,zrazu som videl ninju ktorý my vraví.Nezvyčajne počasie nemyslíš?A snažil sa ma kopnúť do hlavy,no ja som veľké množstvo chakry sústredil do ruky a odrazil sa tak vysoko,že som vyskočil a doskočil až sa ninjovým chrbtom.Na jeho chrbe bola obrovský zbraň no stále ju nevytiahol.Namiesto toho sa okolo neho začala hromadiť žlto vypadajúca chakra ale len v malom množstve.Nechcel som s ním bojovať preto som povedal.Nejde my o nič zlé.Viem čo sa tu stalo a viem o vašom kagem.Chcem sa ho na niečo opýtať a to pravdepodobne nepôjde bez toho aby som ho prizabil.Vtedy ninjova chakra zmizla a on povedal.Konečne niekto kto sa ho nebojí.To sme dvaja.Každá pomoc sa my zíde,pôjdeme do toho spolu!Ja som mu an to odpovedal.Omyl,sme traja!Ninja sa obzrel za seba kde stál už Kymo.Potom ninja pokračoval.Nepoznáte to tu,ja vás povediem.Povedal ninja a ja som išiel za ním.


Naposledy upravil Heroes0 dňa Ut február 23, 2010 11:10 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptyUt február 23, 2010 10:34 pm

Kymo Yoshiaki
Nasledoval ninju ktorému moc neveril.Musím byť v pohotovosti,povedal a kukol na Kidomara.Určite mu verí,povedal a pomali vyrazil za Kidomarom.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 1:05 pm

Kidomaro

Išiel som za ninjom.Taktiež sme sa znovu šplhali no tentokrát nadol.Do miestnosti kde sídlil kage a asi tam bude aj člen tej organizácie.Vošli sme dnu do veľkej miestnosti osvietenej krištáľmy.Na stoličke tam sedel muž ktorý bol určite člen tej organizácie.Aj ked bola miestnosť osvetlená,nebolo mu vidno do tváre čo som tak celkom nechápal. Akoby tam žiadne telo nebolo.Muž sa postavil a jeho oblečenie sa znášalo a nemal ani len nohy alebo,no mal rukavice čo bolo tiež divné.Vstal a povedal.Čakal som vás.Už od začiatku som cítil že ma sledujete.No neviem prečo sa rútite priamo do záhuby?Povedal divný muž a ja som kľudne povedal Kymovi.Kymo,potrebujeme ľadovú barieru.Nesmie nás nik rušiť.O ostatné sa už postarám.Povedal som a dal ruku mierne pred hlavu a v tom sa v nej objavili blesky.ChidoriZvolal som a ninja s čiernou kapucňou pozdvihol hlavu a čakal na môj útok.Rozbehol som sa naň a v plnej rýchlosti a sile napálil do neho moje Chidori.Miestnosť zaiskrila a celým jeho telom prešli blesky.No v tom som počul jeho smiech a povedal.Mňa nemôžeš zabiť.Rituál ktorý som podstúpil my vzal telo,no dal my večný život a ohromnú moc!Povedal muž v čiernej kapucni,chytil m za rameno a v tom som pocítil obrovský nával chakry ktorá ma odhodila veľkou rýchlosťou do steny,silou že po mne ostala dosť veľká diera.S úst som začal vypľúvať krv.Jediný úder ma takmer zložil.Nemám na výber,už teraz musím použiť moju plnú sílu!Zažmúril som oči a plne sa sústredil.Okolo mňa sa pomaly začala objavovať blesková chakra až ma úplne obklopila vo veľkej síle.Každý pohyb ma síce bolel ale ešte som vládal po tom útoku.Ked som otvoril oči,bola v nich silná modrá chakra.Skočil som na zem a zem podobnou sa začala lámať kedže na ňu pôsobila blesková chakra.Namieril som ruky na tu zrúdnu bytosť a vypálil elektrické gule priamo na neho.Túto techniku som cvičil celé dva roky no oplatilo sa.Ninja s maskou sa začal elektrickým guľam uhýbať no nedokázal to úplne.No ked ho jedna trafila a odhodila taktiež do steny,postavil sa a bojoval dalej ako bez zranenia.Pochopil som že takto ho nemôžem zabiť no ovládal som ešte jednu techniku ktorá by my mohla pomôcť ak nezaberie ani toto.Bleskový pohlcovač!Vykríkol som a v tom sa v miestnosti objavila blesková guľa ktorá nás začala priťahovať.Kymo vieš čo máš robiť,oddel nás od toho inak to neprežijeme ani my!Povedal som a čakal na nejakú dalšiu ľadovú barieru.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 3:26 pm

Kymo Yoshiaki
Jasne,zakričal mu a začal robiť pečate.Živel lad:Barierá,vykríkol a lad odelil nás,a tu gulu.Kidomaro sa bil aok šialeny.Bojím sa aby ho pomsta nepohltila,povedal v duchu a kukol naňho.Jeden úder a Kidomara to takmer zložilo?Toto niesu obyčajný ninjovia,povedal a čakal na ďalšiu reakciu Kidomara.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 5:55 pm

Kidomaro

Bariera ktorá nás oddeľovala vydržala vdaka tomu že cez vodný element neprejde blesk a vzdušný ho pohltí.Spojenie tých dvoch čiže ľad,je dokonalá obrana proti tomu.No aj tak vzniklo dosť puklín ktoré našťastie neroztrhlo.Vypol som prúdenie chakry.Kúsok bariery sa uvoľnilo tak,aby sa do nej dalo vstúpiť.Nič tam už však nebolo a podlaha bola celá rozdrvená.Snád som to zvládol,pomyslel som si.Tá technika bola silná ako napríklad Kirin.Zrazu som padol k zemi a chytil som sa ramena a reval od bolesti.Celé rameno so mal čierne a nákaza sa šírila veľmi rýchlo po celom tele.To určite spôsobil on ked na mňa zaútočil.Do pár sekúnd som ju mal všade.Vzala si celú hrud,ruku,krk a časť hlavy no vtedy zastavila.Bariera stále držala a práve sa ju pokúšali preboriť ninjovia zo Slnečnej no bez nádejne.V tom však prišiel iný ninja v čiernom plášti a zo šedivými vlasmi.Chytil sa oboma rukami ľadovej bariery a bez ťažkostí ju pretrhol.Ninjovia zo Slnečnej ho chceli zastaviť kedže nebol jeden s nich,no on ich pohybom ruky odhodil a zabil.Chlapík zo slnečnej ktorý išiel s nami,sa postavil predo mňa a tasil svoj veľký meč.Jeho taktiež odhodil pohybom ruky do steny.Aj ked nezreteľne ale videl som to všetko.Kto bol ten ninja?Zrazu sa moje telo znieslo ku vzduchu a pozeral som sa mu priamo do tváre a on na mňa.Potom povedal.Podobáš sa na svojho otca.Taktiež bol tak dotieravý ako si ty.Nedal my na výber,musel som ho zabiť.Povedal ninja kľudne a divným hlasom.Ako náhle som si ho vypočul pochopil som.To on my zabil rodičov.Chcel som sústrediť chakru no moje chakrovody nefungovali.Nedokázal som to.Jediné čo som vládal povedať bolo.Ja ťa dostanem!Ninja sa len poriadne zasmial a povedal.Naozaj?Dobre teda.Dám ty nato šancu.Nechám ťa žiť.Možno prežieješ nejako tú nákazu ale ak sa nepoponáhľaš,do 24 hodín si mrtvý.Vlastne človek ktorého si práve zabil ovládne tvoje telo.To je sranda však.Ja už pôjdem,mám po čo som prišiel!Povedal my a zmizol ako nejaký dym.To bol on.Jeho moc bola úžasná.Mám na to ho poraziť?Prečo vlastne zabil mojich rodičov?Stále som veľa veciam nechápal,no viem že sám to nezvládnem.Teraz je na Kymovi a na tom chlapíkovy aby my pomohli.Snád to stihnú.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 9:59 pm

Kymo Yoshiaki
Kurnik,čo s Kidomarom,nevedel Kymo.Žeby,nie.No závisi natom Kidomarou život.Héj ty,nevieš ako mu pomôžeme?Povedal a čakal na reakciu.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:03 pm

Kidomaro a spol

Videl som Kidomara ležať na zemi.Po tom čo povedal ninja som cítil povinnosť pomôcť mu.Ten ninja musel mať veľmi ťažký život.Máme len deň na jeho záchranu.Prišiel som ku nemu bližšie a bližšie sa pozrel na situáciu.To zranenie sa nedá len tak hocijako liečiť,jeho telo sa pomaly rozpadáva.Ak nenájdeme niekoho veľmi schopného,určite zomrie.Vzal som ho na chrbát a povedal tomu ninjovi ktorý ovláda sneh.Ja ho vezmem.Musíme sa poponáhľať inak naozaj zomrie.No bojím sa že nenájdeme nikoho kto by ho mohol vyliečiť,nákaza je veľmi silná a obyčajné ninjutsu nepomôže.Poviem to inak.Jeho nakazená časť sa nedá nijako liečiť,no musíme to skúsiť.Poznám jednu skvelú liečiteľku,ona nám možno pomôže no musíme sa poponáhľať.Je to na inej časti tejto zeme.Povedal som a vyhodil na zem zvitok z ktorého po jeho roztvorený,vyšli dva orly.Nastúp,do dvoch hodín sme tam!Povedal som a vyrazil.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:07 pm

Kymo Yoshiaki
Jasné,povedal a naskočil na orla.Nebude dorbé dať búrku,povedal a zakričal:Héj ty,nešlo by pridať?Povedal a kukol dopredu.Kidomaro,zvládneš to,povedal a kukol dopredu.

Po 2 hodinách
Bol to dlhý let.No nakoniec tam dorazili a a Kymo zakričal na ninju:Kadial teraz?
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:18 pm

Kidomaro a spol

Ninju za mnou som moc nevnímal.Bežal som ku jednej chatrči a silno zabúchal na dvere.O pár sekúnd na to otvorila jedna žena a opýtala sa.]Čo to preboha robíš....je to s ním vážne?Povedala ked sa pozrela na telo ktoré som mal na chrbte.Áno,dúfam že mu pomôžeš.Ninju som položil na posteľ.Žena ho chytila a pozrela sa mu na chrbát.Preboha, čo to je?S niečim takým som sa nikdy nestretla.No niečo skúsim.Povedala zložila pečate a začala na to dávať svoju chakru a tak ho liečiť.No v tom sa Kidomarova pokožka začala rozpadať tak rýchlo prestala.Nejde to!Toto je nad moje sily,liečenie ho ešte viac zraní a priblíži sa tým jeho smrť.Myslím že dlhšie ako deň nevydrží.Povedala kunochi čo my sme už vedeli.No nemienil som to vzdať,vzal som ho a znovu položil na orla.Pôjdeme do Konohy.Jedna kunochi je daleko známa tým,že vylieči aj tie najvážnejšie zranenia a vylieči každý jed a nájde naň protilátku.No do Konohy je to niečo pod deň cesty.Musíme veriť že to vydrží.Povedal som a odletel.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:22 pm

Kymo Yoshiaki
Vyrazme,povedal a rozbehli sa na orli.Ideme za Tsunade,povedal kým leteli.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:29 pm

Kidomaro

Prešlo niekoľko hodín a orly boli utrápené tak neleteli najrýchlejšie ako mohli.Bolo krátko čo sme sa vôbec dostali do Zeme Ohňa a Konoha bola daleko,no Kidomaro zomieral.Jeho koža ne mieste úplne zmizla a jeho orgány boli akoby s popola.Jeho srdce mierne búchalo ale bolo už len otázka pár minút kým zomrie.Nemalo to už zmysel.Zletel som s orlom do mesta kde som položil Kidomara na zem.Odpočívaj v pokoji Kidomaru.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:35 pm

Kymo Yoshiaki
Bol to dobrý ninja.Trénoval som ho 4 roki,aby som mu pomohol uskutočniť jeho sen,povedal a spadla mu slza.Ninja nesmie prejavovať emócie,ale teraz to nejde,povedal a začal strašne plakať.Padol na kolená a začal plakať.Potom sa postavil,utrel slzy a postavil sa.Vzdajme poctu,dobrému ninjovi,ktorí chcel uskutočniť svôj sen.Zbohom,dajme zbohom nášmu dobrému priateolvi,VZDAJME POCTU KIDOMAROVI,povedal a začal strašne plakať.
Návrat hore Goto down
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue90/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:35 pm

Akimo Shikaku

,, Už to je 10 let, co jsem ho naposledy viděl, ale od té doby se lecos změnilo, já jsem považován za mrtvého a on se stal duší Kumogakure no Soto, ne... tento klid nemůžu zničit, musím dále pátrat po Pečetích a doufat, že se mi povede zabít můj cíl ,, říkal jsem si v duchu , když jsem letěl na mém Nushi Denkou ,, Kitami , vidím silnou chakru, ale už je slabší, byl tady, takže už to probíhá, musíme si dávat pozor ,, řekl jsem Kitamimu a zahleděl se na nebe, potom jsem ale něco nečekaného zacítil, byla to opět chakra jednoho z nich ,, Jdeme tam, už nejsem ten slabý hlupáček jako před lety ,, řekl jsem Kitamimu a sletěl blíže ke zdroji jeho chakry, místo nehmotného těla jsem ale viděl dva orli, a lidi, jak na nich letí, proto jsem ihned s Kitamim vletěl do jejich dráhy ,, Vy jste spojenci Skryté slunečné a té organizace ,, řekl jsem nahlas a při tom ukázal prstem na ty ninji...
Návrat hore Goto down
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:38 pm

Kymo Yoshiaki
Všimol si ninju a vytiahol katanu.My sme spojenci slnečnej,ale ne tej organizacie.Prá-práve nám zomrel,najlepší priatel.Ale ak chceš bojovať,tak príjmam,povedal a kukol naňho.
Návrat hore Goto down
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue90/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:43 pm

Akimo Shikaku

.. Takže takhle ,, řekl jsem a podíval se na ninju ,, Ještě není mrtví , tedy je z klinického hlediska , ale dokud v něm takto proudí chakra , tak má naději , předpokládám , že jdete za medikem , měli by jste zrychlit , nebo zemře nadobro ,, řekl jsem a uhnul z cesty , měl jsem pocit , že jsem toho ninju , co vypadal jako živá mrtvola už někde viděl , ale ten jsem brzy zavrhnul - Kai - řekl jsem , a moje podoba se změnila ,, Takže nejsou nepřátelé, on dokonce porazil jejich člena , byli by mocní spojenci ,, řekl jsem si pro sebe , a čekal až vyrazí...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 EmptySt február 24, 2010 10:48 pm

Lian Kiure

Čo sa to tu deje?Pomyslela som ked som vyšla s hotela v jednej malej dedinke.Vonku stálo zopár ninjov,každý s nich mal inú čelenku,to my bola ale mela.No na zemi som si všimla jedno nevládne telo.Pribehla som tam a povedala im.Ja sa o neho postarám!Ked som sa ja zadívala na jeho telo,vypadalo to bez nádejne.Orgány,kosti,koža.Všetko ej v cajchu.Tu nebolo čo liečiť.Šťastie že moja kekkei genkai my dovoľuje aj nemožné.Spravila som pečate a priložila k nemu ruky.Srdce už niekoľko sekúnd nebilo.Vzala som nôž a sekla som si ním po ruke čím som vyvolala hlboké krvácanie.Moja krv natiekla na jeho telo.Ostatný na mňa zazerali lebo tomu nechápali.Orgány sa rozpadli no moja krv sa začala meniť na bunky a prenikala do jeho tela.Našťastie že mám krvnú skupinu nulku,inak by moje techniky nefungovali a spôsobila by som otravu krvi.No teraz sa začali tvoriť nové orgány a ostatné ústrojenstvo.Až to celé zarástlo ako predtým no bolo to veľmi nestabilné.Urobila som dalšie pečate a začala ho liečiť.Pričom som povedala.Jeho nové srdce bije.Je mimo nebezpečenstva no bude potrebovať minimálne mesiac oddych a stálu liečebnú starostlivosť.Ach,vypadá to že som si našla konečne prácu,koľko Ryo my dáte za jeden mesiac lekárskej pomoci?Opýtala som sa a usmiala.


Naposledy upravil Heroes0 dňa St február 24, 2010 11:04 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zabudnutý hrdina
» Death Arena - Kto je najlepší?
» Death Aréna - Nábor NP!
» Príbeh celkový!!
» Príbeh prvej epochy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum-
Prejdi na: