Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptySt február 24, 2010 11:18 pm

Kidomaro

Zatiaľ čo som bol v bezvedomý som videl divné veci.Všade bola tma no v tej tme sa my zjavil istý tieň a silueta.Bol to ninja ktorého som nedávno zabil,člen tej organizácie ktorý my neustále opakoval.Zomieraš,tvoje telo sa stane mojou novou schránkou!HahahahaJa som mu odpovedal.Pred tým ako zomriem chcem niečo vedieť!Čo ste vlastne vy zač?Aký je váš cieľ?A hlavne!KTO JE VRAH MOJEJ RODINY!Zareval som na neho a on odpovedal.Dobre,ak chceš.Splním ty posledné želanie a odpoviem na tvoje otázky.My slúžime jedinému človeku.Náš cieľ je akoby sa mohlo zdať,zaujať najvyžšie posty a ovládnuť svet.No to nieje tak celkom pravda.Musím ty vyrozprávať jeden príbeh.Existuje legenda o získaní legendárnej moci.Možno rozmýšľaš,prečo som vlastne vyhubil tú dedinu.Nešlo my o tých ľudí,išlo my o ich DNA.V tej dedine totiž žilo zopár členov klanu Kiure a práve sa tam nachádzal ich najsilnejší ninja.Zničiť dedinu je veľmi jednoduché a v Konohe je až moc ninjov ktorý by sa nás pokúšali zastaviť a hlavne tam je veľmi silný Hokage!Legenda vraví o tom že každá zem,vlastný jeden s týchto klanov.Ide o špeciálne ľudské ingrediencie ktoré musia byť vo veľkom množstve aby sa dali vstrebať.Krv,Temnota,Žiara,Živel,Smrť a Život. (môžete hádať čo je čo a aký klan to je Smile ,vymyslite si nejakú sekciu Very Happy).Ak spojíš tieto sily dokopy.Získaš neskutočnú moc.Moc ktorá dokáže zmeniť svet.A kto je ten človek ktorého tak nenávidíš?On je ten,ktorý tú moc ovládne.Nedokážeš sa nikdy pomstiť,jeho moc bude čoskoro obrovská.Čoskoro získa posledný tri ingrediencie a nik tomu nezabráni.Sám si zažil akú má moc!Povedal my a vtedy sa temnota ktorá už bola všade začala strácať.Možno stále žijem.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue90/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptySt február 24, 2010 11:19 pm

Akimo Shikaku

,, Páni, taková technika, tak to je něco, musí být dobrý medik ,, řekl jsem si pro sebe a při tom to pozoroval, dokázala plně obnovit všechny orgány a dokonce i srdce ,, Jste velmi dobrá, pokud chcete peníze, tak není problém, ale myslel jsem, že jste staří známý ,, řekl jsem a při tom se podíval na jednoho z ninjů ,, Kitami, možná jsme našli konečně někoho dost silného ,, řekl telepaticky mému Nushi Denkou a zadíval se znova na toho Ninju ,, Měsíc , určitě to dokážete rychleji ,, řekl jsem a usmál se...
Návrat hore Goto down
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue90/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptySt február 24, 2010 11:37 pm

Akimo Shikaku

Pomalu ale jistě se ten kluk začal probírat , ještě asi neměl sílu chodit , ale šlo vidět , že mluvit může ,, Jestli hledáš pomstu , tak ti mohu pomoci , ta organizace o které mluvíš , moc dobře ji znám , tedy jen okrajově , je to už mnoho let , co se snažím najít jejich Vůdce , jeho síla je ale ohromná a teď bude ještě větší , pokud chceš , přidám se k tobě , jmenuji se... ,, zasekl se Akimo , protože ho znal každý z celé Země Blesku ,, Ale , copak jsme v Zemi Blesku, tady ani nebude vědět, kdo jsem ,, řekl jsem si pro sebe ,, Akimo Shikaku, pocházím ze skryté Oblačné, jsem pro ni ale už mnoho let mrtev ,, dořekl jsem a shrnul si kapucu , pomocí Ritsuganu jsem viděl jeho chakru ,, Páni, její schopnosti léčení jsou na úžasné úrovni, jeho chakra stejně jako orgány jsou kompletní ,, mrumlal jsem ti pro sebe a při tom čekal na odpověď...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptySt február 24, 2010 11:47 pm

Kidomaro

Pozrel som sa jedným okom na neho.No super.Za pár dní sa s dvojice stal päťčlenný tým.To zvyšuje našu šancu.Povedal som mu.Sme si podobný.Obaja máme ten istý cieľ a hľadáme toho istého človeka.Tvrdo sme na sebe dreli.No sila toho koho hľadáme,je stále väčšia a väčšia.A nájsť ho nebude jednoduché.No dozvedel som sa toho mnoho..........Tak a dosť,pohovoríte si zajtra.Jeho telo je ešte slabé a ked rozpráva musí mať veľké bolesti.Prenesieme ho teraz do hotela kde si odpočinie!Vykríkla na nich Lian a Kidomaro povedal.Tá bolesť sa nemôže rovnať bolesti mojej duše!Povedal som a už ma niesli do hotelovej izby.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue90/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptySt február 24, 2010 11:54 pm

Akimo Shikaku

,, Zaplaťte to z tohoto , nechci Vám dělat nějákou škodu ,, řekl jsem , a podal té milé ženě 2 měchy plné Ryu ,, Musím zajít do sídla , ale bude to nebezpečné , jsem hledaný v celé téhle Zemi , možná jsem tu pečeť přeci jen z toho muzea krást neměl ,, řekl jsem si a zadíval se na pečeť v mé ruce ,, Hned jsem tu ,, řekl jsem a naskočil na Kitami , za chvíly jsem byl zpět z pevnosti a měl jsem opět z čeho platit a dokonce i informace o té organizaci ,, Až mu bude lépe , dejte mu prosím toto , věřím Vám natolik , že Vám to dávám , ale pozor , tyhle informace jsou velmi citlivé ,, řekl jsem a vyšel ven...
Návrat hore Goto down
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyŠt február 25, 2010 8:41 am

Kymo Yoshiaki
Čo je to za medicka?Vlastne,čo je to za kunoichi,pýtalal sa sám seba v duchu a kukal na ňu.Ale aspoň že vyliečila Kidomara,povedal a kukol na spojenca.Takže,každý sme v niečom iný,povedal a dopovedal:No,keďže všetci 5 chceme zabiť jedného muža,tak je dobré že sme uzavreli spojenectvo,povedal a išiel do izby kde ležal Kidomaro
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyŠt február 25, 2010 11:57 am

Kidomaro

Deň na to som sa zobudil no zranenie my nedovolilo sa vôbec pohybovať.Vedľa mňa spal Kymo.Nechal som ho tak dalej a rozmýšľal som nad poslednými udalosťami.Je čas podať správu Hokagemu no ako vidím,moje zranenie my to nedovolí.Bude to musieť počkať.O 15 dní začnú chunínske skúšky,informujem ho až po ich ukončený.Rád by som sa pozrel na Isama.Pravdepodobne sa ich zúčastní.Pomyslel som si a dalej odpočíval.Mesiac je dlhá doba no zvládnem to skôr.


Naposledy upravil Heroes0 dňa Št február 25, 2010 9:20 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue90/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyŠt február 25, 2010 5:18 pm

Akimo Shikaku

,, Už mi chybí jen jedna, už jen jedna pečeť a můj slib se konečně splní ,, řekl jsem si pro sebe, při čemž jsem se opíral o zeď hotelu ,, Říkal, že má v plánu jít do Kumo, to se hodí, se mnou se tam dostane lehce, už to je mnoho let, co jsem viděl mého drahého bratříčka, určitě se zase zlepšil ,, mrmlal jsem jen tak do vzduchu a při tom pozorovat nebe ,, Ach... jak dlouho už jsem neviděl Kumogakure no Soto, Darade je určitě příkladný Raikage, udělal jsem dobře, že jsem se nevrátil ,, přemýšlel jsem a potom vyšla ta Kunoichi ven z hotelu ,, 15 Dní... no dobře, alespoň se stihnu připravit ,, řekl jsem a zamířil do hotelu, už bylo pozdě večer a já viděl toho ninju a vedle něj toho, co mu zachrániul život ,, Musí být dobří přátelé, já měl jenom Daradeho a ten den jsem přišel i o něj, bylo to ale jen mé rozhodnutí, dělal jsem to pro něj, nebo snad pro mě ? ,, ptal jsem se sám sebe v duchu a při tom pozoroval celý pokoj...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyPi február 26, 2010 12:25 pm

Kidomaro

Prešlo 20 dní a čoskoro mala začať tretia chun. skúška.Stál som vonku s ostatnými a práve sme sa chystali do Konohy.Zamiešať sa do davu divákov nebude nič zložité.Pomyslel som si blízko brány Konohy a zmenil svoje telo na telo starého dedka.Lian bola za moju vnučku.Chlapík zo Slnečnej ktorý sa volal Hotaru Tayio sa zmenil zase na môjho vnuka.Cez stráže sme prešli bez ťažkostí.Bolo tam mnoho ľudí s mnohých dedín.Vstúpili sme do arény kde som už videl prichádzať Isama.Pozrel som sa naň a bez slova odišiel.Ešte nebol čas aby som sa s ním stretol.Sadol som si do hľadiska a čakal čo sa bude diať.Uskutočnila sa prvá bitka.Isamu vs Dairo.Pozoroval som Isama s údivom.Za tie štyri roky sa toho naučil fakt veľmi veľa.No zaujali ma jeho slová ktoré povedal pri bitke o svojom otcovi.Vtedy som začal premýšľať či už náhodou nezabudol na svoju pomstu a nemá iný cieľ.No moje rozmýšľanie prerušilo niečo iné.Konoha bola napadnutá Mlžnou a na počudovanie aj Slnečnou.Teraz som tomu nechápal no nebol čas na dlhšie konštatovanie.Bolo tu dosť práce.Vybehol som sa arény a taktiež urobili aj ostatný.Naokolo bolo už niekoľko mrtvých.Taktiež aj jeden Anbu bol vážne zranený.Lian postaraj sa o všetkých zranených!Kývla hlavou a začala liečiť toho Anbu.Vzal som si jeho masku a nasadil som si ju a potom povedal.Musíme sa snažiť všetkým pomôcť.No snažte sa nepútať moc pozornosť.Ja som nukenín,ty si zo Slnečnej ktorá práve útoči na Konohu a podobne.Ale musíme im pomôcť všetkým čo máme!Povedal som a vybral sa hlbšie do dediny.Rozdelili sme sa.Zazrel som pár jednotiek z Mlžnej.Katon: Housneka no Jutsu.Zvolal som a z úst my vyletelo niekoľko ohnivých guľí no v zápetí sa na ne vyvalila vodná vlna ktoré ich zhasla.Teraz ma fakt naštvali.Fuuton Anpu: Housenka no Jutsu (vzdušný posilňovač)S mojich úst vyleteli o niečo väčšie ohnivé gule ktoré boli inak tvarované a vydávali iný zvuk.Z rohu vyletela znovu vodná Vlna ktorá mala môj Katon uhasiť.Ohnivé gule sa na chvíľku stratili a v tom vyleteli s vody a priamo zasiahli až ninjov odhodila a podpálilo.Neprekonateľné spojenie Katona a Futonu vždy zabralo.Ani Suiton to nedokáže zastaviť.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyPi február 26, 2010 12:35 pm

Kymo Yoshiaki
Rýchlo vytvoril velkú gulu a hodil ju po niekolkatich nepriatelov.Potom zakričal na Kidomara:Kde je Mizukage?Ten to isto vedie,povedal a kukol dopredu.Začal robiť pečate a v ruke sa mu zjavil kryštál.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyPi február 26, 2010 1:46 pm

Kidomaro

Zrazu hmla nad arénou upadla a všimol som si akéjsi vodnej bariéry.Pribehol som znovu do arény a vtedy som započul akoby zvuk ohňa.Krátko na to bariéra padla a dnu vstúpili Anbu jednotky a dnu som vstúpil aj ja (tak to vás istotne nenapadlo vtedy že Very Happy) no mal som nasadenú Anbu masku.Dvaja Anbu vzali Mizukageho telo a spolu s Hokagem išli na hradbu.Z diaľky som to pozoroval a znovu som bol udivený múdrosťou Hokageho.Zoskočil na svoju žabu a s ňou odskočil zase inam.Rozhodol som sa ho sledovať.Prišiel nedaleko budovy Hokage kde odvolal žabu a vstúpil dnu.Išiel som za ním.Na chvíľu sa my stratil no ked som otvoril dvere jeho kancelárie,sedel tam a povedal.Čakal som ťa.Máš fakt šikovné prestrojenie.Dlho sme sa nevideli,myslím že to sú také štyri roky že?Presunul som všetko na zajtra ráno takže tu dnes nikto nepríde,sme tu sami.Povedal my a ja som pochopil že od začiatku vedel že som tu.Páni ten Hokage my začína liesť na nervy.Vždy všetko vie a nič mu neunikne.No prišiel som tu pre niečo iné preto som mu povedal.Tu.Tento môj denník som napísal nedávno a je v ňom všetko čo som vypátral a zistil.Ide o veľmi dôležité informácie.Je tam toho dosť o Slnečnej a aj o tej organizácii.Vypátral som len dvoch ich členov.Sú pekelne silný,nebyť istej pomoci od ženy s klanu Kiure,už by som tu nebol.Jeden s nich už nieje medzi živými a další s nich je ich vodca.Mal som už tú česť a to bohužiaľ niekoľko krát.On zabil mojich rodičov.To po ňom stále idem.Ich plán je veľmi komplikovaný no za posledné dni som rozmýšľal a prišiel som na to čo to môže asi znamenať.Poviem vám že to chcelo taktiež mnoho informácii a snahy.Ide o šesť prísad ku dokonalej moci.Všetko som to napísal do toho denníku.Každá skrytá dedina má pod sebou jeden s týchto klanov.Ked zabijete niekoľko užívateľov ich kekkei genkai a zviažete ich dokopy pomocou techniky,získate jednu ingredienciu.Obávam sa že minimálne dve s nich vlastnia.A to klanu Kiure s Konohy,a taktiež klan ktorý ovláda železo z Mlžnej.Všetky detaili nájdete v tej knihe ktorú som napísal.Vy určite prídete na nejaké opatrenia aby sme to zastavili.Povedal som a chystal sa odísť no Hokage ma zastavil.Počkaj!Najprv sa ty musím podakovať za všetko čo si urobil .Si naozaj oddaný shinobi.No potrebujem niečo zistiť a preto sa musíš vydať do Kiri kde mimochodom chystám vydať aj Kohara,shinobi zo Shikaku a Isama.Keby sa prihodil nejaký konflikt dávam ty tento zvitok.Na ktorom je môj podpis a rozkaz na tvoje prípadné prepustenie.No použi ho len núdzovo aby si zabránil bitke.Sem máš inštruktáž ku misii..A tu je ešte jeden zvitok,ktorý dokáže privolať žabu a tá my následne podá správu.Viem že si s tým poradíš.Povedal my a ja som sa vybral von s jeho kancelárie.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyPi február 26, 2010 2:08 pm

Kymo Yoshiaki
Vonku počkla na Kidomara.Keď sa dozvedel že majú misiu,hneď vyrazili do mlžnej.Ďalší opruz,povedal a kukol na Kidomara.Kidomaro,zachvílu sa stretneme s vrahom tvojej rodiny.Určite vieš že ti pomôžem,povedal a zrýchli tempo.Zachvílu boli v prístave.Nastúpili na loď a vyrazli smerom ku Kirigakure no sato.
Návrat hore Goto down
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue90/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyPi február 26, 2010 4:40 pm

Akimo Shikaku

,, Těch 20 dní jsem zatím zkoušel vyluštit místo, kde leží zbroj, ale nepovedlo se mi to, dny uběhly jako voda a Kidomaro s jeho partou vyrazili ,, Půjdu s nimi, sám ho nikdy neporazím, to je nemožné ,, řekl jsem a když vyrazili tak jsem hned vyrazil také, v Konoze jsme byli coby dup, před bránou jsem se však zastavil ,, Co to sakra... ,, nedořekl jsem a začal jsem dělat pečetě -Kai- řekl jsem velmi tiše a tím zamaskoval svou chakru, nešel jsem přímo za Kidomarem, ale i tak jsem viděl tu pohromu, která tam vypukla ,, Takže pod útokem, Kumo určitě také příjde na řadu, musím s tím něco udělat ,, řekl jsem a šel za Kidomarem, mířil do kanceláře Hokageho, já jsem ale vyskočil na střechu a začal poslouchat ,, Takže mlžná, tak to beru, měl jsem v plánu jít do Kumo, ale když chce, tak ať je po jeho. Tohle je taky důvod, proč jsem cítil tu chakru, budu si muset dávat pozor, všichni Shikaku znají praou totožnost bratra Raikageho, moje chakra se musí krýt, jinak to nedopadne dobře ,, řekl jsem a seskočil se střechy ,, Takže mlžná, pokud by to nevadilo, tak bych se chtěl stát oficiálně členem tvé skupiny, ode dneška se mnou můžeš počítat ,, řekl jsem a vyrazil směrem za Kidomarem...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyPi február 26, 2010 5:48 pm

Kidomaro

Bola ešte stále noc a my už sme sa vybrali do Mlžnej po asi dvadsať dňovej prestávke bez akejkoľvek akcie.Mal by som si prečítať čo je to vôbec za misiu.Vzal som si zvitok do ruky,otvoril ho a začal čítať.Zaistiť bezpečnosť pre tými z Konohy.Odstrániť potencionálnu hrozbu.No tak to moc presné nebolo.No urobím čo sa bude dať.Vyrážame.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
sasuke
Genin
Genin
sasuke


Počet príspevkov : 625
Join date : 23.01.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue100/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyPi február 26, 2010 6:14 pm

Kymo Yoshiaki
Keď videl čo majú za misiu len si povzdichol.Cestou sa zamislel:Ten muž nebol slabý,povedal a zamyslel sa aj nad tým čo takmer zabil Kidomara:Toho len tak zabil,to nebude slabá organizácia,povedal si v duchu a kukol vedal seba na Kidomara.
Návrat hore Goto down
Takeru Takahashi
Genin
Genin
Takeru Takahashi


Počet príspevkov : 314
Join date : 23.01.2010
Age : 29
Bydlisko : Krupka , Česká Republika

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue90/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptySo február 27, 2010 5:55 pm

Akimo Shikaku

,, Takže takováhle mise, no, pro mě to bude těžké, budu muset kvůli tomu Shikaku omezit své Kekkei Genkai, nechci přece, aby si mne všiml ,, řekl jsem si v duchu a šel dál za Kidomarem a Kymem ,, Snad mě nezradí ,, říkal jsem si v duchu při chůzi...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 EmptyPo marec 01, 2010 7:26 pm

Kidomaro

Po dlhšej chvíli sme napokon nastúpili na lod do Mlžnej.Práve bolo len skoré ráno.Na mori sme sa plavili dosť dlho.Cestu som využil na tréning...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!   Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý! - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Normal Arena - Príbeh ktorý ostal zabudnutý!
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zabudnutý hrdina
» Death Arena - Kto je najlepší?
» Death Aréna - Nábor NP!
» Príbeh celkový!!
» Príbeh prvej epochy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum-
Prejdi na: