Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Treningové pole - Tým 1.

Goto down 
+2
Liwee^
Sora-chan
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyUt júl 20, 2010 11:50 am

Nisame


Nový člen? Mi už jsme tříčlenný tým,takže budem čtyřčlenný tým? Zeptal jsem a a oprášil jsem si záda.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptySt júl 21, 2010 3:12 pm

Tensai Tatemono
sedla jsem si na zem Raikage se na mě začala podepisovat "Takže vy dva pojdtě sem, jde vám to docela dobře, já se Kuchiyose naučila až jako Chunin. Nisema svitky s jakýmikoliv krystalovímy technikami se hodně blbě sehnávají ale vetšinou je má klan takže když tak hodně chceš přivolávat krystalového draka sežen si svitek." povzdechla jsem si rovnou si lehla.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue10/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue55/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptySt júl 21, 2010 4:15 pm

Squallo

Novej člen no to je parádní .. o zábavu více , hehe . Sensei nechte mě to ještě jednou vyzkoušet věřím si myslím ,že teď toho Leoparda vyvolám ... Sedl jsem si do tureckého sedu a začal jsem hromadit chakru ,asi jednu minutu tak jo , kousl jsem se do prstu udělal pečetě a prst přiložil k zemi : Kuchiyose no Jutsu zvolal jsem a najednou byl předemnou větší nával kouře ,že bych to zvládl , když kouř odfoukl vítr viděl sem tam stále jen Kočku Sakra furt jen kočka ,ale už je větší a trošku připomíná Leoparda no nic dám ti jméno Uri ... jsem už dost vyčerpaný a osobně si myslím ,že nic většího nepřivolám. Lehl jsem si pod strom a čekal ,co přivolaj ostatní


Naposledy upravil Lyall dňa Št júl 22, 2010 12:23 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptySt júl 21, 2010 7:45 pm

Nisame

No nevadí...tak tedy,opice. Řekl jsem,když jsem zaváhal tak mi opice padla do hlavy.Haha...sní to určitě půjde. Pomyslel jsem si.
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue16/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue80/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (80/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyŠt júl 22, 2010 12:06 am

Shinji Namikawa

"Takže nový člen, pri troche šťastia nahradí otravného Nisameho,"podotkol som nahlas ironicky a pokúšal sa znova povolať jastraba s použitím veľkého množstva chakry. Samozrejme sa mi nepodarilo, to čo som plánoval, kedže som privolal mladé jastraba a ešte naviac bez peria.
"Treba viac trénovať a pôjde to,"pomyslel som si a pokračoval dalej...
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyŠt júl 22, 2010 11:03 am

Tenasai Tetemono
"Kuro-san prosím, svitek na přivolávání opic" houkla sem na pavoučici "Víc nepřivoláte ale časem tu půjde bud vám zůstane tomládě nebo když budete lepší můžezte přivolávat i hlavní větev" řekla jsem jim. Pavoučice se tu znova oběvila. Hodila po mě svitek a já ho hodila Nisamemeu, kývla jsem na pavoučici a ta zmizela. "No ještě jednou, chi vidět jak moc to umíte"
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyŠt júl 22, 2010 1:24 pm

Nisame

Otevřel jsme svitek,zíral jsem na něj,jako magor,protože na něm byl podepsán jen jeden člověk.Já budu druhý... pomyslel jsem si,a podepsal jsem se krvý.Mno...tak dem na to. Kousnul jsem se do palce a složil pečetě.Kuchiyose no jutsu. * Puf * , oběvilo se opičí mládě,ty jseš ale roztomilá opička... Začal jsem se na ní culit,a ona mi dala rukou do rozkroku.A zmizela.Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,zařval jsem a na zemi sem se točil dokolečka.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPi júl 23, 2010 10:37 am

Tensai Tatemono
"Takže pánové ještě párkrát si to vyzkoušejte a potom bych dnešek už ukončila, je poměrně pozdě zítra ozkoušíme nového člena a pokusím se sehnat nějakou C-kovou misi, abyste si to taky užily." řekla jsem jim a dál nevzrušeně ležela v trávě.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue10/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue55/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPi júl 23, 2010 3:17 pm

Squallo

Dobrá tedy , řekl jsem a odvolal jsem Uriho . Chvíli sem hromáždil Chakru , kousl jsem se do palce a udělal pečetě . Přiložil jsem palec k zemi a zvolal : Kuchiyose no jutsu . Najednou tam byl trošku větší kouř a když ho odfoukl vítr a stál tam jen Uri . Hehe no nic aspoň jsem to zkusil zachvíli to zkusím ještě jednou
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptySo júl 24, 2010 10:03 am

Tensai Tatemono
"Výborně dneska už končíme a zítra vás tu čekám až v 8" řekla jsem jim a zmizela
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptySo júl 24, 2010 12:09 pm

Nisame

Zasmál jsem se,když mě opice údeřila,s váma to bude těžký. Řekl jsem jen tak do vzduchu,když jsme ležel v trávě.
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue16/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue80/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (80/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptySo júl 24, 2010 2:59 pm

Shinji Namikawa

Kuchyose som dnes už neskúšal, pretože som vyplytval väčšinu svojej chakry. Bol som rád, ked nás senseika už rozpustila domov, no ešte lepšia správa bola, že sa tu stretneme až o ôsmej. Vybral som sa teda domov, kde som sa poriadne najedol a zaspal hned ako som vošiel do postele...
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyNe júl 25, 2010 8:46 pm

Nisame

Ráno jsem se probral a z cela duše jsem dýchal,krásný vzduch.Když jsem si vzpoměl jak jsem se ,se senseikou hádal,tak mi to přišlo nějaký dívný.Ikdyž jsem to možná přeháněl,a choval jsem se jako debil.Nasnídal jsem se,a procházel jsem se po Kumo.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 1:01 am

Tensai Tatemono
"Jsem Tensai Tatemono, tvůj noví sensei, dneska tě už naučím Přivolávací justu, ok at nejseš pozadu, a ještě něco nesnáším drzosti." povzdechla jsem si a šla dál na cvičiště.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 1:10 am

Nisame

Nudně jsem chodil vesnicí,ta svolávací techniky by mi mohla pomoci.
Pomyslel jsem si.


ty si debil,opice ti je na ho*no
Proč myslíš?
Když použiješ kombinované techniky tak jí zmrazíš do krystalu...
Hahaha aspoň pokusí mojí sílu
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 1:14 am

Yoshikazu Ite

Teší ma a ja niesom drzí len úprimný ha to je dobré ja niesom drzý len úprimný zapíšem si to pomyslel som si a vytiahol svoj denník kde som si zapísal tento výrok a kráčal som ďalej Takže kuchyose no jutsu vravíte tak teda dobre podotkol som
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 9:48 am

Tensai Tatemono
Už jsme došly na tréníngové pole. Sedla jsem si na moje místo pod strom "Takže si řekni co chceš přivolávat" houkla jsem ne něho.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 11:03 am

Yoshikazu Ite

pozrel som sa na senseiku cvíľu porozmýšľal a Hada ak to bude možné. povedal som a dúfal že nebude mať žiadne námietky .
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 11:29 am

Tensai Tatemono
"žádný problém" přivolala jsem pavoučici a poprosila jsem jí o svitek, po pár minutách se vrátila i ze svitkem. "No to chci vydět"uchechtla jsem se a hodila mu svitek.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue3/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 11:34 am

Yoshikazu Ite
chytil som zvitok roztvoril ho a hľadal prázdnu kolonku hryzol som si do prstu podpísal sa krvou a zvitok zroloval . hneď som začal skladať pečate Kuchyose no jutsu a udrel som do zeme zrazu sa zadimilo a ležalo tam niečo čo sa podobalo hadovi ale veľkosť to malo ako väčšia dážďovka nechápavo som sa na to pozeral.
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue16/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue80/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (80/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 2:24 pm

Shinji Namikawa

Zobudil som sa ešte za tmy, tak som sa rozhodol, že si trocha zatrénujem, pred tým než výde slnko. Môj obvyklý tréning a rozcvičku dnes doplnila aj skúška kuchyose. Dopadla ako som očakával. Namiesto normálneho jastraba som zvolal malé jastrabie mláda s náznakmi peria. Radšej som ho aj hned odvolal, aby sa mu niečo nestalo. Po tréningu som sa šiel najesť a prejsť sa ulicami kumo...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue10/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue55/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 2:31 pm

Squallo

Vstal jsem brzo ráno ,abych si mohl zatrénovat s Katanou . Ovšem jsem se ztratil v čase .. , když jsem viděl kolik je hodin rychle jsem vešel do domu vzal housku ze stolu a narval si ji do pusy . Jak jsem vyšel z domu řekl jsem si ,že jsem něco zapomněl a najednou mi na hlavu vylezl Uri . Á tady jsi tak jo je čas jít ,co nejrychleji sem letěl k místu ,kde by měli být všichni ostatní . Když jsem tam došel lehnul jsem si pod strom a pozdravil Nového člena a všechny ostatní.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 5:38 pm

Nisame

Když jsem dorazil k louce tak tam byl menší schon,když Squa pozdravil,tak jsem mu akorád odpovědel.čau....,sednul jsem si do trávy a čekal.
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue16/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue80/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (80/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 6:11 pm

Shinji Namikawa

Prechádzka po kumo ma moc nebavila, tak som pomalým krokom vyrazil na naše cvičisko. Akurát ukazovala na mojich hodinkách deväť hodín. Všetci tam už boli, vrátane piateho nového člena nášho tímu. Všetkým som sa im pozdravil a čakal, čo sa bude dalej diať...
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue14/50Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Left_bar_bleue40/100Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (40/100)

Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 EmptyPo júl 26, 2010 6:17 pm

Tensai Tatemono
"Co tu tak sedíte trénovat, nejste tak dokonalí abyste nemuseli nic dopilovávat" zavrčela jsem na ně.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treningové pole - Tým 1.   Treningové pole - Tým 1. - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Treningové pole - Tým 1.
Návrat hore 
Strana 4 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Treningové pole

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Kumogakure no Sato :: Kumo-
Prejdi na: