Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!

Goto down 
+2
Toshi Ganj
Heroes0
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 11:43 am

Isamu Notsubaki

Náhle na mna skočila Sora a ja som spadol na zem a začal sa smiat.Sora,ty si ale poriadne číslo.Nemyslel som to vážne.Určite by som ta tu nenechal.A aj ked nechceš moju pomoc,ak by sa niekomu niečo stalo,ako vodca tímu by som si to neodpustil.Preto ver že vás ochránim aj vlastným telom ak to bude treba.Povedal som a čakal kým zo mna zíde.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 12:59 pm

Sora Kuroshi
zašklebila jsem se tak to si mě ještě užiješ "Hyjéééééé," zaječela jsem "Isa-kun jedu jedu nenech dámu čekat vstávat a neseš mě " rozesmála jsem se
Návrat hore Goto down
Saksi
Sannin
Sannin
Saksi


Počet príspevkov : 50
Join date : 28.01.2010
Age : 33

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue15/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (15/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue100/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (100/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 1:17 pm

Deniro Saagun

Denjiro pozeral na Isamua a Soru ako na zjavenie, ,,ha-ha-ha." tá s ním teda pekne cvičí, no teraz sa ukáže jeho charakter, pomyslel si Denjiro. ,,Teda Soru skoro vôbec nepoznám" , hovoril Denjiro Toshimu a Miku, ktorý boli blízko neho, ,,ale vyzerá to že s ňou nuda nebýva, však nie." Very Happy
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 1:47 pm

Isamu Notsubaki

Dobre sa drž!Povedal som a postavil sa zo Sorou zo zeme a kráčal s nou a ona mi sedela na pleciach.Som naozaj zvedavý do kedy jej to vydrží.Ukaru kráčal vedla nás a povedal mi.Konečne si vyskúšaš,aké je to stále niekoho niest.Ja som sa na Ukara len usmial a dalej kráčal s ostatnými.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 2:00 pm

sora Kuroshi
výtězně jsem se zasmála "Zajmalo mě za jak dlouho se ti pronesu" poplácala jsem ho po hlavě Very Happy
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 3:36 pm

Isamu Notsubaki

Po asi dvoch hodinách debát a nosení Sori,sme dorazili na vrchol,odkiaľ už bolo vidno spomínanú dedinu.Pozrel som sa na Soru ktorá bola na do mnou a povedal jej.Dosť už.Teraz sa musíme začať sústrediť na misiu.Pôjdem to obhliahnud.Možno dedinu stráži klan vrahov.A nechcem stratiť moment prekvapenia.Počkal som kým Sora zíde aj ked bolo vidno že to robí nerada,aj ja som si už na ňu na mojich pleciach zvykol a bol som rád že ju môžem celou cestou niesť. Embarassed Very Happy .Postavil som sa pred ostatných a spravil pečať tigra.Moje telo sa náhle zmenilo na lístie a rozfúklo smerom ku dedine.Zhmotnil som sa na streche jedného domu.Dedina bola naozaj chudobná a na uliciach nikoho nebolo. Občas som videl hliadkovať ninjov z klanu.Ihned som zmenil svoju pozíciu a snažil sa prísť na presné počty.Bolo ich vyše dvadsať,no o ich počtoch v budovách som nemal zdania.Našiel som všetko čo som hľadal.No potreboval som nájsť starešinu dediny,pred tým ako z dediny vyženieme ninjov.Vošiel som do najväčšej budovy kde by mal pracovať aj bývať starešina.No nik v celej budove nebol.Prehľadal som celý dom a napokon som sa pozrel do pivnice.Tam som zazrel dvoch ľudí,zviazaných a ležiacich na zemi.Rozviazal som ich a podal im vodu.Nakoniec som sa ich spýtal.Čo sa tu stalo?Prečo ste tu väznení.Muž mi na to odpovedal.Ja som starešina tejto dediny a toto je moja žena.Objednali sme si pomoc istého klanu aby nás ochránil.Báli sme sa že na nás dedina na severe zaútočí.Najprv nám poslali 5 ninjov na pomoc za vysoký plat.No akonáhle sa dozvedeli že sme našli na tomto ostrove ohromné bohatstvo,všetkých ľudí uväznili,alebo ich rovno zabili.Bojím sa že zaútočia na severnú dedinu,musíte im ihned pomôcť.Koľko času zatiaľ vôbec ubehlo čo sme tu?Ja som mu na to odpovedal.Severná dedina bola už bohužiaľ napadnutá.No podarilo sa nám straty na životoch zmierniť na minimum.Som rád že to bolo takto.Bál som sa že ste ich nechali napadnúť kvôli peniazom,aby ste sa dostali s chudoby.No tak to nebolo.No teraz potrebujem isté informácie.Kde nájdeme vodcu a centrálu klanu?Starec mi na to odpovedal.Nieje to na tomto ostrove.Klan sídli niekde mimo dosahu shinobi s Kiri.Prišli zo severu.Je tu malí opustený ostrov ktorý sa ani nenachádza na mape.To je to pravé miesto pre takýto klan.Určite budú mať sídlo tam.Kývol som hlavou a povedal.Veľmi ste mi pomohli.Rád vám pomôžem ak bude treba.Čo potrebujete.Starec mi na to povedal.Ty?Ved si iba dieťa.Sú to silný dospelí muži,nemáš šancu ani proti jednému s nich.Ja som mu na to s úsmevom povedal.Už dávno niesom dieťa.Verte mi!Navyše tu niesom sám.Myslím že počty vás zdeľovať nemusím.No verte že,o počet nejde,ale o schopnosti!Starec mi na to taktiež kývol hlavou a povedal.Si veľmi odvážny.Myslím že už lepšia šanca sa nám nenaskytne.Ľudí z dediny držia vo veľkej budove naproti.V podzemí je totiž obrovské množstvo miesta.V dedine žije len pod 50 ľudí,takže sú tam určite väznení.Oslobodte ich a vyžente ten klan.Budeme vám do konca život vdační.Naposledny som povedal.Ostante ešte tu a dobre sa skryte.Oznámim to ostatným a ihned oslobodíme dedinu.Moje telo sa vtedy zmenilo na lístie a zhmotnil som sa až na mieste,kde stáli ostatný a zopakoval som im,čo mi povedal starešina.Tak čo?Rozdelíme sa.Ja pôjdem s Denjirom a ostatný pôjdu spolu.Ja a Denjiro zaútočíme s predu.Vy ich prekvapíte od zadu.Sora,je na tebe či sa ku nám pripojíš.Povedal som im a čakal na odpoved.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 4:41 pm

Sora Kuroshi
"Co si o mě myslíš, jsem nejlepší šermířka z Kirigakure no sato, a nebojovat, já celý život netrénuje abych to ted vzadala" prohásila jsem bojovně
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 5:24 pm

Isamu Notsubaki

Dobre teda.Vedel som že do toho pôjdeš.Vaša úloha bude jednoduchá.Prikradnete sa od zadu a budete mňa a Denjira kryť.Pod Denjiro,mi ideme.Povedal som a vyskočil a prešiel pár krokov na cestu spolu s Denjirom.Zrazu nás uvidelo niekoľko ninjov aký ihned spozorneli.Stál som s prekríženými rukami pričom mi plášť vial a čakal na ich pohyb.Zrazu jeden ninja sa rozbehol do dediny,určite varovať ostatných.Tí ostatný sa na nás rozbehli,boli asi tak 5.Jeden s nich po mne išiel s kunaiom a snažil sa ma zasiahnuť.Ja som stále s prekríženými rukami stál a mierne sa uhýbal len telom.To je všetko čo dokážeš!Povedal som ked sa ninjovi nepodaril žiaden s jeho útokov.Rýchlo som sa jednou rukou podoprel o zem a nohami ho prudkým švihom zrazil k zemi a potom pomocou dalšej ruky odskočil od zeme a znovu sa postavil.Vtedy sa už na mňa rozbehol další ninja.Z rukáva my vyskočila katana a jedným prudkým švihom som presekol ninjovi krk.Ostatný traja sa rozhodli zobrať to s diaľky.Pozrel som sa na Denjira a povedal mu.Je to ľahké.Chod oslobodiť dedinčanov.Sú v pivniciach tej budovy vedľa radnice.Ja to tu zvládnem.Povedal som mu a pripravil sa na dalších ninjov.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 28

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 10:16 pm

Toshi Ganj


Tak dobre povedal a odskocil od ostatnych na oproti stojaci dom na ktorom pozoroval situaciu , poskladal lecate na katon kawarimi no jutsu a vitiahol paru otravenych ihiel .
Návrat hore Goto down
Miku
Chunnin
Chunnin
Miku


Počet príspevkov : 122
Join date : 29.03.2010

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue8/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue85/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (85/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyNe máj 23, 2010 11:15 pm

Miku Nomimizu
Stále jsem seděla na Hachirovi, který seskočil a schoval se za jeden z domů. Slezla jsem z něj a opatrně jsem se nahnula přes zeď. Pak jsem se stáhla. " Tak co?" Zeptal se Hachi. " Zatím dobré. Zůstávej ve střehu." Připomněla jsem mu. Vytáhla jsem si kunai a znovu jsem se podívala za zeď. Kývla jsem na Hachira, aby zůstal ve střehu.
Návrat hore Goto down
Saksi
Sannin
Sannin
Saksi


Počet príspevkov : 50
Join date : 28.01.2010
Age : 33

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue15/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (15/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue100/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (100/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyPo máj 24, 2010 3:27 pm

Denjiro Saagun,

,,V poriadku Isamu" - povedal denjiro zložil pečate a zvolal :,,Doton: Dochuu Senkou" chvíľu an to ako s tál sa začal prebárať do zeme až napokon celý zmizol.

v pivnici pod budovou sa krčili asi tri tucty obyvateľov. A traja ninjovia ktorý na nich dozerali. Denjiro vynoril hlavu z boku kamennej steny a potom ju rýchlo zatiahol spať aby nebol spozorovaný.

,,Povedal som buďte ticho vy svine! " zreval jeden ninja na špinavých podvyživených a unavených obyvateľov.

Denjiro si dookola obišiel celú pivnicu a z druhej strany vyliezol zo steny a pričupil sa k ľuďom tak aby to vyzeralo že je jeden z nich. Avšak jeho dobrý plán mu dlho nevydržal, lebo z ničoho nič jeden z dozorcov zvolal. ,, Hej ty tam odkiaľ si sa tu dopekla vzal ty sem..." nestačil ani dohovoriť Denjiro sa k nemu primiestnil a schmatol ho za hlavu a rýchlym ľahom mu zlomil väz. Ďaší dvaja ninjovia vykríkli, : ,, poplách!!! " no Denjirovi netrvalo dlho jedného prebodnúť mečom a druhého tiež. Keď pristúpil k jednej žene aby jej pomohol vstať tak tá sa so strachom od neho odlúčila, a ostatný dedinčania tiež. Ach, toto mám za to že pomáham ľudom, to by sa Isamuovi nestalo, pomyslel si. ,,Tak, ľudia počúvajte niesom tu aby som vás tu väznil prišiel som vám pomôcť ste teraz slobodný." oznámil im Denjiro. Ľudia sa najprv obávali no potom sa jeden z mužov postavil a nasledovaný ostatnými div Denjira nezválcovali ako rýchlo vybehli von z pivnice a potom z neskôr aj z domu keď zazreli slnčenú žiaru skoro všetci si zakryli oči. To nebolo až také zlé avšak zlé bolo že vybehli priamo medzi Isamua a ninjov s ktorými bojoval. ,, Sú ako husi, mňa s ním trafí šľak." zanadával si Denjiro a ptoom zvolal na Isamua ktorý bojoval s ninjami. ,,Prepáč dúfam že ti nebude vadiť menšie obecenstvo." ...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyPo máj 24, 2010 4:39 pm

Isamu Notsubaki

Pravdaže nie.Zvolal som na Denjira a zložil dalšieho ninju.S kľudom som bojoval a pritom rozprával s Denjirom.Toto nemá cenu.Kedy nájdeme niekoho seberovného Denjiro.Títo nevedia používať ani len chakru.Pre ostatných to bude určite hračka.Podľa informácii a počtov ktoré som získal pri prieskume,by teraz mali vzadu ostať tak piati ninjovia.Možno sa už o nich aj postarali.Zrazu vyšiel z budovi veľký dvojmetrový svalnatý chlapík,ešte mohutnejšie ako Denjiro.Tak toto som nečakal.Denjiro,mal by si začať tvrdšie trénovať presne ako tento chlapík.Svalnatý muž mal v ruke dlhú reťaz a na jej koncoch železné gule na ktorých bolo niekoľko osťnov.Rozbehol sa na mňa a snažil sa ma trafiť.Bez problémov som sa uhýbal.Zrazu odboje gule hodil na mňa a tie ma obviazali tak,že som sa nemohol pohnúť a padol som k zemy.Denjiro sa mi už chystal pomôcť a rýchlo som mu povedal.Nie nie,nechaj ho tak.Mám to pod kontrolou.Ako na mňa ninja bežal aby to ukončil,stúpil na roztvorený zvitok ktorý bol však skrytí pomocou Genjutsu aby splíval zo zemou.Ako náhle naň stúpil,zvitok sa odhalil a vyšiel z neho ostnatý drôt ktorý mu nepekne zarezal do oboch nôh.Ja sa pozrel na Denjira a povedal mu.Dobre,teraz mi už pomôž!Denjiro sa už chystal pomôcť mi,ked v tom ho ktosi chytil za rameno a povedal.To som si robil prču!Povedal som komicky a ja,ktorý som bol zamotaní v reťazoch,som sa zmenil na lístie a rozfúkol som sa nevedno kde.Další môj kage bunshin a znova som preukázal,že som stále nestratil svoje taktické schopnosti,ale naopak som ich omnoho zlepšil.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 28

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyPo máj 24, 2010 5:41 pm

Toshi Ganj


Na strechce cakal a cakal no zrazu videl ako vzadu sli dvaja ninjovia Hak povedal a hak mu iba prikivol hlavou a nenapadne sa vidal na dalsiu strechu , toshi zacal hadzat vsetky ihlice po ninjocg no ti sa lahko uhli no medzitim hak poskladal pecate na katon kawarimi no jutsu a hne sa premiestnil za ninjov a zacal utocit taijutsu no ninjovia sa uhli a odskocili , hak sa len postavil a povedal Pa pa ninjovia len nechapavo pozerali a zrazu sa uvedomili Za nami a na ninjov islo katon : karyuu endan a oboch to strhlo a hak zrobi lobycajne kawarimi a objavil sa na streche Co to povedal toshi a zo zadu sa na neho vrhol jeden ninja no nebol to ten isty co bol dole , trochu ma sekol po ruku no hned som sa otocil na pravej ruke a kopol ho do tvare a uz len letel na Hachira Miku
Návrat hore Goto down
Miku
Chunnin
Chunnin
Miku


Počet príspevkov : 122
Join date : 29.03.2010

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue8/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue85/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (85/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyPo máj 24, 2010 8:26 pm

Miku Nomimizu
" Hachi!" Hachi přikývnul, počkal až bude ninja opravdu blízko a pak ho tlapou srazil k zemi. " Hachiro, trochu kultivovaně." Pokárala jsem ho se smíchem. " Suiton: Ja no Kuchi!" Ninja zmizel pod zemí. " Jen pro jistotu." Řekla jsem. Hachiro se na mě pochvalně podíval. " Připrav se, Miku, za chvíli určitě příjdou další."
Upozornil mě.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyPo máj 24, 2010 9:20 pm

Isamu Notsubaki

Obyvatelia nám už začali dakovať ako v predošlej dedine.Pozrel som sa na Denjira a povedal mu.Asi si budujeme akú takú povesť.Povedal som mu a vtedy starešina povedal.Povedzte mi vaše mená.Chceme vedieť mená našich zachráncov.S úsmevom som povedal.Moje meno je Notsubaki Isamu,pokrvní dedič Norudanu a posledný člen klanu Notsubaki.Mojím snom je oživiť povesť môjho klanu.Môj priateľ sa volá Denjiro Saagun.Jeho cieľ je podobný.Obnovíme slávu našich klanov!Zvážnel som a starec mi na to povedal.Verím že to dokážete a postaráme sa o to,aby Zem Vody vedela,že existujete.Povedal starec a ja som ešte dodal.Predčasne sa neradujte.Klan stále nezanikol a kedykoľvek sa môže vrátiť.Urobíme všetko čo bude treba aby vás už neobťažovali.Vydáme sa do ich centra a zničíme klan z vnútra!Povedal som a krokom som sa vydal do zadnej časti dediny,kde boli ostatný členovia tímu a možno budú ešte potrebovať pomoc.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyPo máj 24, 2010 9:29 pm

Sora Kuroshi
ležela jsem znuděně na střeše a dívala se na oblohu. Chtěla bych pořádný boj se silnými ninji.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyPo máj 24, 2010 10:00 pm

Isamu Notsubaki

Kráčal som s Denjirom smerom k ostatným.Zazrel som ich bojovať a svoje bitky už dokončovali.Tí ninjovia nemali takmer žiadni výcvik takže som vedel že to pre nich nebude nič ťažké.Sora si ležala na zemi a na blízku sa potulovalo ešte niekoľko ninjov.Nechcel som jej nič hovoriť aby som ju nenaštval že sa o seba nedokáže postarať.Ked v tom som zbadal ninju ako hádže shurikeny priamo na ňu.Hodil som sa do dráhy shurikenov a zvolal.Katon : Housenka no Jutsu!Shurikeny to zničilo a ninja sa taktiež nestihol uhnúť.Bol som stále otočení chrbtom k nej a povedal jej.Prepáč,ale nemohol som si to odpustiť.Mohol som skočil do dráhy šurikenov a zraniť tak seba.Otočil som sa vtedy k nej a s úsmevom na tvári povedal.Ale to nieje môj štýl.Máme tu misiu a netreba žiadne zranenia len kvôli frajerským gestám.

(ak niekto nepochopil čo je v tomto prípade dosť ťažké,tak tým Isamu myslel to,že taký Naruto vždy skočí do dráhy napríklad shurikenov a zastaví ich tak že sa nechá nabodnúť a tak ukazuje že je schopný obetovať aj život pre tú osobu.Isamu robí to tiež,no nieje tak detinskejší ako Naruto,preto ked môže tak to odrazí,namiesto toho aby sa nechal tak vážne zraniť ked nemá v sebe Kyubiho Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyUt máj 25, 2010 7:41 am

Sora Kuroshi
posadila jsem se "Dík, a můžeš ho rovnou zabít" houkla jsem na něho a zase si lehla "Jo a ještě uhni, stíníš" zazubila jsem se
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyUt máj 25, 2010 3:18 pm

Isamu Notsubaki

Vzal som lanká a zviazal ninju.O jeho osude nechám rozhodnúť občanov dediny.Ti ho majú právo súdiť.Povedal som a potom pokračoval aj na ostatných.Máte hodinu na odpočinok.Potom dokončíme našu úlohu.Pripravte sa na tvrdý boj.Povedal som a zmenil sa na lísite a rozfúkol sa smerom ku veľkej hore nedaleko.Na jej vrchole som sa zhmotnil.Znova som si dal dole plášť a tričko a sadol si do tureckého sedu a meditoval.Prevrátený Norudan!Zvolal som a pečať na mojej hrudi začala žiariť a pohlcovať chakru z okolia.Po asi 15 minútach som vstal,uhryzol sa do palca spravil pečate a buchol rukou do zeme.Znovu sa na zemi zjavila obrovská pečať a z dymu vyšiel Strieborný Tesák.Kráľ vlčieho klanu a legendárny sumon.Vyvolal som ťa tu lebo potrebujem isté odpovede.Tesák mi na to povedal.Dlho sme sa nevideli Isamu.Sú to už dva roky.Čakal som vrelše privítanie.Ja som mu na to odpovedal.Prepáčte mi to,no môj život sa stále viac komplikuje.Práve teraz som na misii,no deje sa čosi zvláštne.Mám sni.Ani by som to nenazval snami,ale skôr vízie.Vidím obrazy akým nemôžem pochopiť.Prenasledujú ma nočné mory.Nikomu som to nepovedal,no myslím že vy mi budete vedieť pomôcť.Je to akoby som mal v sebe nejakého parazyta,akého sa nemôžem zbaviť.Strieborný Tesák sa na mňa pozrel s prekvapením a povedal mi niečo,čo my nedávalo ani trochu zmysel.Nemôžem povedať že som to netušil.No dúfal som,že sa to nestane.Vysvetlím ti to.Už pred dvomi rokmi,som si všimol že čosi nieje poriadku.Tá pečať,ktorú na sebe máš,ti dáva obrovskú moc,no na druhej strane,sa v tvojom nútri rodí istý zárodok zla.Je to niečo,ako tvoja temná stránka.Zdá sa že moc,ktorú ti niekto dal,má istý protiklad.Možno to ten darca urobil schválne,ale ak neprídeš na to ako to zastaviť,úplne to pohltí tvoje terajšie myslenie a ostane len tá obrovská zloba a nenávisť,ktorá sa skrýva hlboko vo tvojom srdci.Vystrašene som sa na neho pozrel a povedal mu.To nieje možné!To nemôže byť pravda!Pečať ešte väčšmi začala žiariť a ja som začínal zúriť.Strieborný Tesák ma vtedy jeho obrovskou tlapou zrazil k zemi.Musíš sa začať ovládať.Snaž sa spomenúť si na všetko dobré,čo si zažil.Pametaj na tvoje ciele,na tvoju rodinu,na tvojho brata,nemôžeš to zdať,bojuj s tým.Pomali som sa začal ukľudňovať a môj puls sa zmenšoval až sa ustálil a zase som bol normálny.Pečať sa deaktivovala a ja som stal zo zeme zo sklonenou hlavou.Čo bude teraz?Strieborný Tesák mi odpvoedal dalšou otázkou.Kedy začali tie vízije?Ja som mu odpovedal.Je to už asi týždeň a je to horšie a horšie.Ked som zabíjal tých ninjov,cítil som útechu.Cítil som radosť že ich môžem zabíjať.Myslel som si že je to preto,lebo som chcel pomôcť tým dedinčanom.No hlboko cítim,že to tak nebolo.Ak sa mám stať zlom pre tento svet,tak nech radšej zomriem!Strieborný Tesák sa na mňa s pochopením pozrel a povedal.Nie,to nedovolím.Možno sa bude dať ešte niečo urobiť.Musíš nájsť toho,kto ti tú pečať daroval a zabiť ho!To je jediný spôsob!Neveriacky som na neho pozrel a povedal mu.To nepôjde!Nemôžem zabiť môjho senseia!On mi chcel len pomôcť,daroval mi tú moc,lebo som bol jeho verný žiak!Tesák povzdychol a povedal mi.Tým si nemôžeme byť istý.Je tu aj možnosť,že to spravil zámerne, a tak ťa donútil vyhľadať ho a stal by si sa jeho najsilnejšou zbraňou.Isamu vtedy spadol an zem a spomenul si na slová ktoré Koharovi kedysi povedal.Koharu sensei.Vezmite ma zo sebou,a ja vám sľubujem,že sa stanem vašou najsilnejšou zbraňou.Prosím dajte mi moc pomstiť sa.Síce to zapadalo,ale nemohol som tomu uveriť.Vždy som cítil,že Koharu nieje zlý,bol ako ja,hnal sa za pomstou.Čo môže mať v pláne.Čo ak je to všetko pravda,čo mi povedal Strieborný Tesák.Postavil som sa zo zeme a povedal mu.Vidám sa po misii za ním.Musím ho nájsť,potrebujem vysvetlenie.Prečo sa to všetko vlastne stalo!Povedal som a zmenil sa na lístie.Strieborný Tesák sa pozeral ako odchádzam a sám pre seba povedal.Ty to zvládneš Isamu.Viem že si silný!
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptySt máj 26, 2010 2:59 pm

ľudia čo ste náhle stíchli Smile ???
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 28

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptySt máj 26, 2010 5:25 pm

Tak mam cas povedal a sadol si a vytiahol vsetky svitky mam este 3 pouzitelne a 5 do ktorych sa nnieco da zapecatit povedal a roztiahol jeden svitok a spravil pecat tigra a sustredil sa neskor pecat zmenil za drak a zace sa sustredil a neskor zas zmenil pecat na Had a svitok zacal cely cervenat Uz to skoro je povedal a stale striedal pecate a zrichloval Mam to povedal a svitok bol uplne rozpaleny a horel no nie obycajnym ohnom ale toshiho kekkei genkai , toshi ho chytil do ruky a odlozil pricom bol stale rozpaleny , pricom prisiel k Isamuovi a spytatal sa ho Neukazal by si mi ako zapecatit zbran spytal sa ho a cakal
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptySt máj 26, 2010 8:40 pm

Isamu Notsubaki

Prišiel ku mne Toshi a opýtal sa ma,či by som ho nenaučil pečatiť predmeti.Prepáč ale to nepôjde.Môj sensei ma to naučil už pred 2 rokmi a jediný kto má zvitok z akého sa to dá naučiť,je on.Ako som už povedal,je to tajná technika Raigga klanu a bola pre mňa veľká česť,naučiť sa aspoň dva jej stupne.Nevypadá to tak,ale tá technika sa od tej tvojej veľmi líši.Ty používaš techniku,akú dokáže používať takmer každý Jounín,vdaka ktorej môžu zapečatiť chakru a získať tak zdroj informácii o nepriateľovi.Pečať jednohlavého hada,dokáže niečo zapečatiť do čohokoľvek,nie len na zvitok.Rád by som ti pomohol,ale bez zvitku hadej pečate,sa to naučiť nedá.Povedal som Toshimu a pozrel sa na ostatných.Je čas!Vyrazíme!
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Miku
Chunnin
Chunnin
Miku


Počet príspevkov : 122
Join date : 29.03.2010

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue8/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue85/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (85/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptySt máj 26, 2010 9:51 pm

Miku Nomimizu
" Jdeme, Hachi." Řekla jsem a vstala jsem ze země, kde jsem odpočívala. Hachiro přikývl a podíval se na mě. " Tak co, chceš se zase svézt?" Zeptal se. Radostně jsem přikývla a nasedla jsem na jeho záda. Odrazil se a skočil, tak, že jsem málem spadla. " No tak, dávej pozor!" Zasmála jsem se.
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 28

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptySt máj 26, 2010 10:32 pm

Boze zase ten hlavy had . O com to furt toci ? pytal sa sam seba toshi no o chvilku sa pobral za hakom s ktorim sa vybral do lesa , presli asi par metre Hak : Niekto sa blizi povedal a pozeral sa na vsetky strany s ktorej idu spytal sa toshi Hak : Tam a ukazal ne miesto ktore bolo opaacnym smerom od ostatnych Hak chod informovat ostatnych povedal a hak zrazu zmizol a o chvilu sa objavil pri ostatnych a povedal co sa deje Kde si povedal si v hlave a zrazu okolo len preletel kunai ktoremu sa uhol a odskocil dozadu , Musim ich zdrzat kym pridu ostatny povedal no na toshiho zacal utocit nejaky ninja , iba sa branil rukami peicom mu ruky zacali horiet a ninja sa trochu popalil ....
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 EmptyŠt máj 27, 2010 6:33 pm

Sora Kuroshi
vyskočila jsem na nohy a rozběhla jsem se za Isanem. "Myslíš že ted už bude ten pravý boj??" zaptala jsem se zamyšleně
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Konoha Info
» Nové Logo!
» nove forum pls pozrite
» Konoha a nový Mizukage
» Dni v Kiri

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Kirigakure no Sato :: Misie a okolie :: Misie-
Prejdi na: