Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!

Goto down 
+2
Toshi Ganj
Heroes0
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyŠt máj 27, 2010 7:20 pm

Isamu Notsubaki

Prešli sme pešo po vode až na ostrov,kde by mal sídliť klan.Tak s aj stalo.Sora sa na mňa pozrela a spýtala sa,na čo som jej ja odpovedal.Myslím že toto bude drsné.Potrebujem vaše 100% nasadenie.Neberte ohľad na silu nepriateľa,len málo s nich,sa vyrovná schopnostiam ninju.Nasledujte ma!Povedal som a rozbehol sa s ostatnými po vode až na ostrov.Nestihli sme ani vkročiť na pevninu ked obrovský šíp z balisty narazil veľmi blízko nás a následne dalšie.Jeden mieril priamo na nás,počas behu som zložil pečate a zareval.Katon: Goukakyu no Jutsu!Ohnivá,asi 5 metrová guľa zmietla obrovský šíp a my sme bežali za mnou.Miku,vytvor vodný tunel.Nepriateľ neuvidí kde ste a nebude môcť po vás páliť.Ide len o to aby ste sa zamaskovali a potom opatrne postupovali!Môj tím za mnou!Povedal som a rozdelili sme sa na dve skupinky.Náhle všetci započuli ohromný piskot z neba.Ked som sa tam pozrel,bol tam orol na ktorom sedel Inaro a pálil svoje výbušné bleskové šípi,priamo na balisty,ktoré takto odstránil.Z nadšením som na neho pozrel a potom sa venoval dalším problémom.Boli sme už len pár metrov od pobrežia a proti streleckým útokom nás kryl Inaro.Na brehu stáli 3 shinobi,ktorý vyzerali naozaj strašidelne.Každý s nich mal asi tak veľký meč,ako Sora a znovu čierny plášť a čiernu kapucňu.V strede medzi nimi stál jeden s nich,ktorý mal však svoj meč vyzdobený a všimol som si,že jeho ruky sú ozdobené tetovaním draka,ako aj obrazy na meči.Ja si vezmem toho v strede.Sora a Toshi,ostatných dvoch.Tím 2,nám zatiaľ uvoľní cestu.

(chcete poriadnu bitku tak s nich teraz znovu nespravte slabochov ako s tých 8 minule,ktorých ste zabíjali 2 ranami,ked pritom tí ovládali super tímovú prácu.Každý si vezme jedného,je na vás ako silných ich urobíte,dokocna silnejších než vy,bude to zaujímavejšie ak ich porazíte tesne Smile ja ešte plánujem zabiť vodcu klanu ale tiež to nebude nič ľahké ani pre Isama,a na vodcu pôjdeme bud všetci alebo ja a Denjiro Smile ako to vyjde,Denjiro ty vymysli niečo zaujíamvé pre tvoj tím,čiže Miku alebo aj Miku ak bude mať skvelú myšlienku na to,čo teraz Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyŠt máj 27, 2010 9:20 pm

si pis toho debila dam na jeden prispevok Very Happy ( ale bude mat aspon 35 riadkov ok )
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyPi máj 28, 2010 4:12 pm

ok ale mohol by si už začať Very Happy

Isamu Notsubaki

Tí traja ninjovia sa rozdelili a my tiež.Ako som povedal,vydal som sa za tým v strede,ktorý vypadal najsilnejšie.Chvíľu utekal viac na pevninu,no napokon zastal a tasil svoj veľký meč.Zo smiechom som mu povedal.A,tak tu si musí niekto dokazovať veľkosť svojej palice.Veľký meč nič nezmení na tom že je tak mrňaví!Povedal som mu no on ako inak nereagoval a nenechal sa rozčúliť.Vidím že niekto tu nemá náladu.No ani ja ju nemám,dosť ponáhľam a nemám čas sa tu s tebou zdržovať!Povedal som a z rukávu mi vyšla moja katana.Rozbehol som sa na ninju a začal útočiť.Všetky útoky úspešne vykryl,no nemohlo to tak trvať večne.Som zvedavý,ako dlho vydržíš bojovať s tak veľkým mečom.Povedal som mu a ľahučko sekal zo svojou katanou a uhýbal jeho drtivým útokom.Náhle silno švihol po mojich nohách, a ja som sa to rozhodol využiť.Vyskočil som do vzduchu a skočil priamo na jeho meč.Rýchlo som schytil katanu, a zabodol ninju do krku.Ten sa vtedy rozpustil,v akúsi bielu hustú látku.Chytil som sa jej a snažil sa prísť na to čo to je.Ked v tom ma to zrazu napadlo.Vosk!Ihned som odskočil od toho,ked v tom nastal výbuch priamo na tom vosku.Našťastie som stihol v čas uskočiť.Vo vzduchu som už zložil pečať tigra a pokračoval som,aj ked som už dopadol na zem.Stále som zvieral pečať tigra a obzeral sa po okolí.Zrazu sa okolo mňa zjavila vosková mláka a ta na mieste kde som stál ihned stuhla a uväznila ma až po hrud,no ruky a hlavu som mal voľnú.Zazrel som ako na mňa uteká so svojím mečom a chystá sa ma už rozseknúť na poli,ked v tom sa usmejem a poviem mu potichšie.Norudan!Ako náhle presekol moje telo na poli,zmenilo sa na lístie a rozfúklo okolo neho a neustále sa krútilo.Povedal som mu!Si naozaj zaujímavý chlapík.Používať vosk je určite veľmi náročné.Musíš byť obdarený od začiatku života a kombinovať dva elementy.Lístie sa zhmotnilo všade naokolo a vytvorilo 8 klonov.Každý vytiahol katanu a rozbehol sa na neho.Ninja úspešne sekal po okolí a ničil moje klony.Zničil ich 7,a ked už znova začalo okolo neho krúžiť lístie ktoré mu bránilo vo výhľade,vyrútil som sa na neho s Fuuton čepeľou.Skočil som a namieril ruku priamo na neho.Tasil meč aby sa to pokúsil zastaviť no čepeľ jeho meč prerezala a mierila primo na jeho hlavu.V tom,zem na akej sme stáli pokrytá voskom,začala obaľovať jeho telo a aj hlavu.Vytvorila sa hrubá škrupina,cez akú čepeľ nebola schopná prejsť,po tom čo prerazila železný meč,kedže sa ju v takom prípade nedá udržať.Škrupinka náhle pukla a z nej vyšiel inak vypadajúci ninja.Jeho tvár bola napoly pokrytá voskom,a na pravej ruke mal veľké voskové brnenie a na ľavom ramena,mal dalšiu voskovú ruku.Taktiež jeho hrud bola pokrytá voskovým brnením.Neudivovalo ma ani tak to,že to všetko ovládal,ale že za celú bitku úplne nič nepovedal.Pravdepodobne aj tomuto vyrezali jazyk.Vedel som,že sa nemôžem zbytočne vyčerpávať a nemohol som použiť pečať ktorá by mi vzala väčšinu chakry,kedže pri nej používam obrovské množstvo chakry a úplne iný štýl boja.Musel som niečo vymyslieť!
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyPi máj 28, 2010 5:52 pm

Toshi Ganj


Stal som vedla isamua a pozeral sa na ninju ktory bol cely v ciernom a nebolo mu vidiet ani do tvare Tak uvidime co dokazes a rozbehol sa do prava a ninja ma nasledoval pricom mu velky mec zarival do zeme Musim vymysliet nejaký plan zrazu toshi zastal a pozeral sa na ninju tak pod pomaly dal dole zataze z noh a ziskal neuveritelnu rychlost chytil mec a najrychlejsie ako vedel prebehol okolo ninju a snazil sa mu podrazat krk Dostal som ho ? pytal sa sam seba toshi zrazu sa pozrel do zadu a mec mal blizko tvare no zastavili ho nejaka hmota ktora vychadzala z obleku Co to je pomyslel si a a odskocil dalej , vbehol pomedzi stromy a ze jednym rozvinul svitok a postavil sa asi o 10 metre dalej od svitku a ninju Kai povedal a zrazu svitok vybuchol a trochu sa zadimil , ninja sa pozrel na strom za ktorim sa dymilo no ked sa pozrel spet uz tam toshi nestal a tak ninja vytiahol mec Katon gokakyoe no jutsu a na ninju letela velka ohniva gula Ninja : tymto ma nedostanes povedal a zasmial sa pricom vyskicil do vzduchu no hned nanho zautocili toshiho kage bunshin s kazdej strany jeden no ninja uspesne vykril a chitil ich do nejakej hmoty ktora opet vychadzala z obleku HH zasmial sa toshiho kage bunshin a cely sa rozhorel asi na 3000 stupnov a oblek sa postupne rozpadol no nie cely iba cast a kage buunshin sa skrili Ninja : Tak zacnem povedal a na toshiho sli masi zeminy Doton ? spytal sa toshi a uhibal sa zeminam len tak tak a zrazu toshiho zo zadu nabrala zem ktora ho vyniesla do velkej vysky Puff ozvalo sa Ninja : kage bunshin . ze povedal a stal stale na mieste Musim ho odlakat na vodu povedal a rozutekal sa k vode ....
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyPi máj 28, 2010 9:17 pm

(Toshi neviem či si to uvedomuješ ale 3000 stupňov je dobre že nie v sopke Very Happy )

Isamu Notsubaki

Ninja vo voskovom brnení stál predo mnou,a bol pripravený zaútočiť.Pokúšal som sa nájsť v mysli niečo čo mi pomôže.Nejakú taktiku čo by sa tu hodila, a nemusel by som použiť veľkú zásobu chakry.Vtedy ma to napadlo.Rozplynul som sa v podobe lístia.Lístie krúžilo vo väčšom odstupe okolo neho a zrazu vypadli dva zvitky s nedokončenou hadou pečaťou.Vtedy som sa zhmotnil niekoľko centimetrov pred ním a povedal mu.Ja som zberateľ a ty sa staneš mojou trofejou!Ako som očakával,ninja zaútočil a vtedy sa môj klon zmenil znova na lístie.Z zadu vybehol Ukaru,ktorý už mal v ústach nabitú bleskovú guľu.V plnej rýchlosti zasiahla ninjov pancier,priamo v mieste kde má srdce.Zjavil som sa priamo pred miestom kde má srdce a vytvoril Fuuton čepeľ.Rozbehol som sa, a vrazil mu ju do srdca zo slovami.Odhalil som s čoho vznikla tvoja technika.Je to tak povediac nedokončený lávoví element,používaš spojenie elementov Zeme a Ohňa,čo ti dovoľuje kekkei genkai.Jinchuuriky lávového bijuu,dokáže vytvoriť jedinečný element,lávu,no ty nie si Jinchuuriky!Povedal som,a nechal jeho telo v pokoji spadnúť na zem.Videl som že na okolí ostatný bojujú,aby mi získali čas.Ja a Ukaru sme náhle vstúpili do džungle,kde sme zmizli,a mierili nájsť a zneškodniť vodcu organizácie.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyPi máj 28, 2010 11:27 pm

Toshi Ganj


Stale bojovali prevazne taijutsu no stale stiastie sa nepostavilo na nikoho stranu ...
Musim vymysliet plan pomyslel si a v tom ho kopol plnou silou do tvare a toshi odletel asi 10 metre dalej Do riti povedal si a postavil sa Kuchyose no jutsu povedal a vedla neho sa objavil 3 metrovy medved Tak uvidime ci tvoj trening priniesol ovocie povedal a v tom Hak prikivol Hak : sme na vode tak to nema sancu povedal a hak sa prednimi labami dotkol vody a a za ninjom sa objavili dva velke prudy vody ktore boli vo vzduchu a trafili ninju Dostali sme ho ? spytal sa toshi sam seba no zrazu ma chytil niekto za nohi a tahal dolu Hak jasne povedal a uz vedla haka stali dva vodne klony , jeden chytil toshiho za ruku a druhy siel po ninjovi o nedlho toshiho vytiahol a cakali co sa bude diat , zrazu len Hak ( klon ) viletel do vzduchu a dopadol na vodu a rozplinul sa Takto ma nedostanete povedal a objavil sa asi 10 metrov od nás pricom som sa pozrel na jazvu ktoru mal na tvari od haka Hak pocuvaj musime ho zbavit toho obleku povedal toshi a Hak suhlasil Katon housenka no jutsu skrikol toshi a na ninju leteli male ohnive strely no ninja ich vykril mecom a z jednej strany a z druhej ho dapadol hak no chytil ich do svojej hmoty Very Happy a spredu uz nanho letela toshiho rozpalena pest ktora pretala jeho obleka cely spalila a katanou sa snazil preseknut nohy no nonja rychlo s mecom dost porezal toshiho na ruke a toshi zacal krvacat Ahh Katon kawarimi no jutsu povedal a rozbehol sa na ninju a kivol na haka pricom hak uz vedl co ma robit ked bol pri nnjovi zautocil nanho katanou no ninja sa bezproblemov uhol no z druhej strany na ninju islo jutsu karyuu endan od Haka Kai povedal toshi a zacal horiet a karyuu endan zmietol ninju no v ohni spravil pecate a okolo neho sa zacala krutit voda a ochranila ho hned ako plamene prestali skoncilo i ninjove jutsu a toshi rychlo prerezal ninjovi bok Je koniec povedal a ninja padol do vody Dostaly sme ho Ha.. ani nedopovedal a toshi spadol Hak : nieeeeeeee zakrical a utekal k toshimu ktoreho dostal na breh kde osetroval ranu z ktorej stratil mnozstvo krvi .....
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptySo máj 29, 2010 5:32 pm

(Tak Toshi,ty si počtom techník nešetril Very Happy spočítaj tie tvoje a tie Hakove dokopy,ráta sa aj Kuchyiose,nerátaj len techniky triedy E Smile všetko ale fakt všetko ostatné hej,som zvedavý,o koľko máš toho viac,od normalného chounína Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptySo máj 29, 2010 6:55 pm

( to pocedz takerovi Very Happy ale sak mam aj ine este Very Happy a este neni konec este sa ozivi nejako Very Happy a tie moje klony boly zapecatene od ineho ninju chapes Very Happy )
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptySo máj 29, 2010 9:21 pm

(stále si neodpovedal na otázku Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyNe máj 30, 2010 8:49 am

Sora Kuroshi
Zhluboka jsem se nadechla a rozběhla jsem se na ninju když už jsem byla u něj jsem vytasila meč a sekla po něm. zablakoval to tím svým, začala jsem do něho útočit jak nejrychleji jsem mohla. Odsočila jsem od něho, . "Kagebushin ni justu" zase jsem začala útočit na toho ninju a můj klon mezitím vyvolal Chimimara "Co potřebuješ škvrně?" odskočila jsem od ninji "pomoct, ten blbeček je snad nesmrtelný " odfrkla jsem a dál blokovala jeho útoky "Ookami: Kurai yozora no gijutsu" máchla jsem mečem a Chimimare štěkl, na ninju se řítila obrovská tlaková vlna, sejmula ho už jsem se chtěla radovat ale vyvázl bez zranění, nejspíš ho to trochu nasralo. Začal na mě útočit ještě zuřivěji než předtím. Jeho útoky jsem kryla jen tak tak. Moje nejvážnější zranění byl proseknutý bok. Ale on taky nebyl bez zranění.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyNe máj 30, 2010 1:01 pm

Isamu Notsubaki (inak Denjiro maturuje takže sa nečudujte že tu teraz nieje Smile ,idem na toho vodcu sám Smile )

Prešiel som hustým porastom lesov až som zastavil u drevenej hradby ktorú som preskočil.Bol som už na vrchu ostrova a zazrel som vchod do budovy,ktorá bola spojená s jaskyňou.Na dvore bolo veľa tréningových pomôcok a zbraní.Už som vchádzal do budovy,ked zo zadu na mňa vyskočili dvaja ninjovia s katanami.Náhle som to zastavil mojou pravou rukou a ninjovia sa dalej čudovali,vypadalo to,ako by som mal ruku zo železa.Podhodil som rukávom a vyskočila mi z neho katana akou som oboch ninjov rýchlo zložil.Potom som vstúpil do jaskyne.Bolo tam niekoľko miestností,no našiel som tu správnu.Bola veľká a na jej konci stal ako inak,vládca klanu.Sedel si tam na tróne,ako nejaký kráľ.Bol som na neho desne naštvaný,pre to čo tu robil.Prihovoril sa mi.Ja som vládca klanu a také malé škvrne ako ty ma nikdy nezastaví.Pocíť bolesť nevinných ľudí ktorých som zabil.Pozrel sa mi hlboko do očí aké bolo náhle z tieňa vidieť a ja som sa do nich taktiež pozrel.Náhle som uvidel v sekunde,100 ľudí,ako ich mučí a zabíja.Neberie ohľad ani na ženy ani na deti.Moje srdce zachvátil hnev.Vládca klanu náhle spustil dookola miestnosti mreže,tak že nás nemohol naozaj nik rušiť.To Genjutsu ktoré na mňa použil,sa ma snažilo vyčerpať.No ja som začal cítiť ešte väčší hnev a cítil som,že mnou priam vrie krv a uvoľňuje sa s môjho tela chakra.Pečať sa sama aktivovala a ja som bol viac a viac naštvaný.Ten pocit,som ešte doteraz nezažil.Vtedy som si spomenul na slová Strieborného Tesáka."Pečať sa ťa pokusí ovládnuť, a ak ju necháš to urobiť,ti zomrieš a zostane len tvoja zlá stránka.Bol to trik,akým sa staneš zbraňou tvojho senseia.Jediný spôsob ako zabrániť tomu že zomrieš,je zabiť toho,kto tu pečať na teba uložil.Získať veľkú moc,ale časom ťa úplne pohltí!"Snažil som sa tomu zabrániť,cítil som ako pohlcujem veľké množstvo chakry z okolia.Nedokázal som zabrániť tomu hnevu.Vyrazil som na vládcu plnou rýchlosťou s Fuuton čepeľou.Tá prerazila miesto na ktorom sedel no jeho nie.Okolie sa náhle začalo meniť,určite dalšie Genjutsu.Náhle som videl všetko,videl som smrť mojich najbližších,ako Denjrio zomiera a aj môj brat.Ako zabíjam nevinných ľudí ako nejaké zbraň Shinigamiho,moje najhoršie predstavy boli tu a naplňovali ma hnevom.Náhle som odhodil svoje oblečenie a okolo môjho tela začala krúžiť chakra aká ma ochraňovala.No už som svoje telo neovládal,ovládala ho moja zlosť.Náhle všetky Genjutsu boli zničené a vodca klanu bol viditeľný.V ruke sami objavila čisto biela gulička z chakry ktorá bola vôkol mňa.Sformovala sa do jedinej guličky,akú som v tom okamihu vrazil do zeme.Zem pod nohami začala padať a strop sa rútiť.Strop sa napokon zrútil a vodca vyskočil po skalách na vzduch a ja tak isto za ním.Ocitli sme sa na druhej polovici ostrova.V plnej rýchlosti som sa vyrútil na vodcu a rýchlim sekom vytvoril veľkú beštiálnu vlnu,aká zmietla,istú čas lesa.Náhle som sa znovu zjavil za vodcom s Fuuton čepeľou a už sa ho chystal prepichnúť.On znova zmiznul a ocitol sa niekde inde.Naposledny som sústredil všetku svoju vonkajšiu chakru do jednej prudko nabitej guličky a vydal sa po ninjovi.Znova som sa zjavil za ním,a on sa stihol uhnúť ako som predpokladal.Môj klon vtedy zmizol a pravý ja som sa ocitol nad ním a dalšie dva klony ho chytili za nohy.V plnej sile som to pustil do neho,až ho to úplne roztrhlo.Vodca bol zničený,ale ja som sa už nedokázal ovládnuť.Zostával mi len kúsok síly.Pokúsil som sa poskladať pečate, a použil som Kuchyiose.Zjavil sa Strieborný Tesák a ja som mu z posledných síl povedal.Zabij ma!Nedokážem to ovládnuť!Strieborný Tesák ma šmaril labou a znova ako minule pritisol k zemi.Nevzdávaj sa.Ak nedokážeš proti tomu bojovať sám,použij sílu svojich predkov.Počúvol som ho a s posledných síl si zahľadel do duše.Náhle som počul hlas,hlas môjho otca.Mysli na svoj sen.Sen pre ktorý žiješ a pre ktorý sa nikdy nevzdáš!Nesmieš ani na sekundu zaváhať,iba vtedy si splníš svoj sen!Náhle som zareval a omdlel...

(ked tam prídete,nájdete len spúšť a mňa v bezvedomí Very Happy )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyNe máj 30, 2010 10:22 pm

Sora Kuroshi
už sním bojuju asi hodinu a jsem totálně vyčerpaná, on možná taky. Poslední možnost, rozběhla jsem se, když už jsem byla u něho rozpřáhla jsem se a neslepo sekla. šlyšela jsem žuchnutí, odvážila jsem se otevřít oči předemnou ležel ten ninja a jeho hlava byla opodál. Málem jsem se pozvracela. Přemohla jsem se a co nejrychleji se rozběhla za Isanem. Našla jsem ho ve zborcené budově, ležel nehybně na zemi. Doufám že žije. Rychle jsem kněmu došla, sundala si ze zad meč a klekla k němu. Skusila jsem nahmatat tep. "uff, žije" zamumlala jsem si pro sebe nejspíš byl v bezvědomí, ale pořád byl dost zraněný. Vyléčila jsem ty nejvážnější rány a zbytek jen ošetřila. Dost mě to unavilo, tak jsem si sedla opodál a opřela se o větší kus kamene.
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyNe máj 30, 2010 11:06 pm

Toshi

Hak : Toshi Tohi si v poriadku pocul toshi a hned sa prebral a videl haka Je po nom povedal a pomaly sa postavil a popreskakoval az na nejaky balkon kde videl pod sebou Soru a Isamua Ziju povedal a s hakom zoskocili dole Tak a co teraz povedal a pozrel sa na Soru
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyPo máj 31, 2010 4:24 pm

Isamu Notsubaki

Teraz nič.Ozvalo sa a ja som otvoril oči,pozrel sa an nich a pokračoval.Naše cesty budú pokračovať.Je tu istá záležitosť, a ja musím prísť na to,aká je vlastne pravda....Pomaly som sa postavil zo zeme a pocítil som že zranenia niesu tak vážne ako boli.Ihned mi to došlo.Ďakujem Sora,naozaj za všetko.Som rád že som vás mohol stretnúť a že sme mohli spolupracovať.Verím,nie viem to,že sa jedného dňa opeť uvidíme, a znovu spojíme svoje sily.Obišiel som okolo Sori a nedal príležitosť sa ani nejak rozlúčiť.Vystrel som ruku akoby som sa chcel pohladiť jej líco,no skôr než sa tak stalo,ruka a aj telo sa zmenilo na lístie, a ja som zmizol."Prepáč mi to,no takto nemôžem.Musím nájsť Kohara Raiggu,môjho senseia a zabiť ho!Ak je toto jediná možnosť ako ostať sám sebou,tak sa nevrátim kým ho nezabijem!"

(dopíšte ešte a potom sa vrátite do Kiri,Denjiro do Konohy,no dúfam že bude nasledovať Isamové kroki Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyPo máj 31, 2010 5:22 pm

Toshi Ganj


Pozeral na Isama pricom mu pozdravil a skor nez dopovedal listie bolo prec Je konice povedal a podisiel blizsie k Sore Ideme ? spytal sa a stal na mieste a odvolal Haka Tak niekedy nabuduce Hak povedal a Hak sa rozplinul v dim .
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyPo máj 31, 2010 6:04 pm

Sora Kuroshi
překvapeně jsem zírala na místo kde ještě před chvílí byl Isane "Hodně štěstí, doufám že se ještě uvidíme" zamumla jsem pro sebe. Škubla jsem sebou když do mě Toshi dloubl "jo sorry, asi sem se zamyslela. A ehm... no co že ses to ptal" usmála jsem se nevině a v hlavě mi pořád vířil ten moment než Isane odešel. Bože holka co to děláš ještě nedávno jsi slintala nad senseiem a ted tu málem brečíš nad Isanem ozvalo se mé druhá já, ušklíbla jsem se protože měla pravdu.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 EmptyPo máj 31, 2010 8:27 pm

Inaro Gorazu

Preletel som ponad nich a zoskočil z orlal.Vidím že Isamu a Denjiro už odišli.Mali by sme sa taktiež pobrať.Počkali sme kým ešte príde Miku a potom sme vyrazili speť do Kiri.Počas letu som povedal svojím žiakom.Vidím Toshi,že si sa toho mnoho naučil za ten čas čo sme sa naposledny videli.No pamätaj,s veľkou silou prichádza veľká zodpobednosť.Usmial som sa a pokračoval.Možno to vyznie hlúpo ale je to tak.Ja som sa stal dosť silný,aby som prevzal zodpovednosť za vás.Je len otázka času kedy urobíte to isté.Vždy som vám veril a nadalej verím že to dokážete.Všetci ste boli úžasný,no zabudli ste na jedno.Ste tím!Po príchode do Kiri si dáme súboj.Bude to ako kedysi,no teraz to budem brať vážne aj ja.Dobre sa pripravte,ak nebudete bojovať tímovo a neodhalíte moju slabinu,tak nevyhráte!Povedal som počas letu.

End Misiion / pokračujeme v Kiri
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Konoha Info
» Nové Logo!
» nove forum pls pozrite
» Konoha a nový Mizukage
» Dni v Kiri

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Kirigakure no Sato :: Misie a okolie :: Misie-
Prejdi na: