Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!

Goto down 
+2
Toshi Ganj
Heroes0
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Saksi
Sannin
Sannin
Saksi


Počet príspevkov : 50
Join date : 28.01.2010
Age : 33

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue15/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (15/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue100/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 6:22 pm

Denjiro Saagun

Denjiro pozeral na Isamua, ktorý ako vždy útočil prvý, V srdci sa mi rozhorel plameň ktorý sa vždy ozíval keď mal bojovať. ,,Inuwa postaraj sa oblohu povedz Inushimu aby zniesol Miko na zem a potom nech sa k tebe pridá. Sem tam sa pozrite kde som a či nebudem potrebovať vašu pomoc." - potom čo dopovedal nahodil figliarsky úsmev a tiež zoskočil. Padal volným pádom vzduch mu svišťal okolo uší vlasy mu trepotali a oblečenie tiež, rukami nahmatal meče ktoré mal pripnuté na chrbte a zovrel ich v dlaniach. potom si ich navliekol vyššie na zápästie urobil pečať a 20 metrov nad zemou zvolal. ,,Doton: Dochuu Senkou!" a elegantne zmizol pod zemou akoby spadol rovno do vody. Na mieste kde dopadol zostal len malý obláčik zvýrené prachu....

Inuwa medzitým bojoval s vranami, ktoré zrážal k zemi pomocou svojho ostrého zobáka a pazúrov sem tam zložil za letu pár pečatí a zvolal ,,Katon: Karyuu-Endan" prerastené vrany padali k zemi celkom spálené. ,, Heh," zasmial sa: ,, a že vraj pečení holubi nepadajú z neba " povedal a pretože ho nik nepočul sám sa zasmial na svojej hláške. Potom zbadal Inushiho ako mieri s Miku na zem. Skvelé, pomyslel si potom sa porozhliadol či naokolo nieje ešte nejaký "prerastený čierny holub" v diaľke ich pár zbadal teda počkal na Inushiho kým zložil Miku na zem a hneď ako sa Inushi vrátil na oblohu spoločne zaútočili...

Z ničoho nič sa začala zem vedľa Isamua a Ukarua začala zdvíhať a formovať do dračej hlavy, ktorá roztvorila papulu a vedľa nej sa tiež zo zeme vynoril Denjiro, ktorý bol mierne zadychčaný z toho že vytvoril takú techniku.
Pozrel na Isamua a povedal ,,vyzerá to že budú asi prichádzať t tejto strany. Takže bol by som vážne nerád ak by dajkaý chytrák na mňa nabehol z opačnej. určite súhlasíš so mnou že Isamu?" Denjirovi sa zdalo že Isamu prikývol tak začal. Denjiro urobil pečať barana a zvolal ,, multi Doton: Doryuuheki "
Zem okolo sa začala triasť a všade naokolo sa zo zeme začali týčiť steny vysoké 30 metrov, široké 25 metrov a hrubé 2 metri. Obkolesili celú dedinu a vytvorili tak múr ktorý bol len pred nimi otvorený. Dnjiro akonáhle vytvoril techniku ta sa skydol na zem poslednými silami nahlmatal kryštál od Raiggu
a vstrebal skoro všetku jeho chakru. ,, táto technika je trochu únavná zhodnotil keď sa začal stavať na nohy." Meče ktoré sa mi voľne pohupovali na zápästiach si teraz riadne uchopil a zvolal ,, Hien" do čepelí sa naliala jeho chakra ale tentokrát to bolo iné. čepele takmer nežiarili a dokonca ja menej bzučali vydávali len tiché šušťanie. Denjio sa ohliadol za seba kde boli členovia týmu jedna ako aj týmu dva a bojovali s ninjami ktorý boli niečo ako pred konvoj lebo pred ním a Isamuom sa práve vyrojila skupina asi takých 20 až 30 ninjov. Pche, ak budú všetci na úrovni jounínov tak máme po chlebe pomyslel si a rozbehol sa po nich.

Ninjovia sa medzitým rozdelili do niekoľkých skupín aby takticky a čo s najmenšími stratami na životoch mohli zaútočiť a vyplieniť dedinu. Denjiro si odchytil skupinku 3 ninjov ktorý sa pokúsili zaútočiť na zemnú stenu ktorú vytvoril. Keď sa k nim priblížil nemal čas riešiť či chcú zomrieť alebo si dajú povedal. Použil svoju kekkei gankai a zjavil sa pred jedným ninjom ktorý mal v ruke výbušný lístok. jedným švihnutím mu uťal ruku tesne pod lakťom ninjovi z nej začala striekať krv na všetky strany chcel vykríknuť od bolesti no Denjiro urobil ani nie po dvoch sekundách ďalší rýchli ťah mečom a zoťal mu tým hlavu ktorá s tlmeným buchnutím dopadla na zem a odgúlala sa asi pol metra od ninjovho tela ktoré ešte stálo na nohách, Denjiro si uvedomoval reálnu hrozbu od ďalších dvoch ninjov ktorí až teraz stihli vytiahnuť kunaie. Denjiro opäť zmizol a objavil sa u ďalšieho postup bol podobný tiež mu jedným rýchlym sekom odťal hlavu ktorá sa odgúlala o niečo ďalej ako tá prvá. tretí ninja keď to videl zvolal: ,,démon si démon!!." Denjiro sa primiestnil tesne k nemu bodol mu meč do srdca naklonil sa bližšie k nemu a pošepkal mu do ucha: ,, Nie som démon, ja som smrť." nahodil zlovestný úsmev ninja naňho zhrozene pozrel vtedy denjiro zavrtel mečom v tele ninju a druhou rukou odsotil posledného tretieho ninju ktorý stál len kvoli tomu že bol napichnutý na Denjirovom meči. Ako spadol ninja na zem po ňom dopadli na zem dve telá bez hláv. Denjiro však tiež padol na kolená hlava sa mu zatočila a videnie mal rozmazané.. Dočerta, pomyslel si vlepil si dve facky aby sa prebral postavil sa na nohy a zamieril k otvoru kde nebola hlinená stena medzitým sa tam nakopilo dosť ninjov. Asi pochopili že je to jediná cesta dnu.

(text je dlhý môžu tam byť chyby, sry, )
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 8:24 pm

Inaro Gorazu

Rozkázal som orlovi dať dole Soru a ja som zoskočil na jednu budovi blízko vchodu aký urobil Denjiro.Nabil som svoj luk bleskovou chakrou a pálil to rovno do davu,pričom som zasiahol minimálne päť ninjov a pálil dalšie Raiton výbušné šípi v 5 sekundovom intervale.Isamu sa pozrel na mňa a povedal.Ste fakt trieda s tým lukom!Povedal pričom sa zasmial.Ja som začal páliť normálnymi šípmi v intervale 1 za 2 sekundy aby som ich v prípade potreby kryl.Sám pre seba som si povedal.Toľko premárneních životov.Zaujímalo by ma,prečo to vlastne robia.

Isamu Notsubaki

Ukaru sa rozbehol po jednom s ninjov ktorý išiel po Denjirovi a skočil naň pričom mu uhryznutím presekol tepni na krku, a krv ninju striekala všade naokolo.Náhle naň vyletelo niekoľko desiatok kunaiov,no Ukarove chlpi sa náhle zješili a tak stvrdli že sa kunaie od jeho tela odrazili.Potom otvoril ústa a zvolal.Guľový bleskV ústach sa mu vytvorila prudká blesková chakra ktorú potom vypálil rovno do dalšieho ninju ktorému to odtrhlo nohu.Túto techniku sprevádzal zvuk ako pri udrení blesku.Tí ninjovia nemali žiaden rešpekt pred životom.Zabíjali nevinných a bezhlavo sa vrhali na nás aby nás zabili,aj ked boli pod priamou paľbou.Zrazu útoky zastali a dnu vošlo 8 iných ninjovm,ktorý už nemali tesné čierne obleky a zakrité tváre,no mali plášte a špeciálne strieborné masky.Zvolal som na ostatných.Ten klan sa mi vôbec nepáči!Stále som sa čudoval že to ešte nevzdali.Jeden s ninjov podišiel ku mne a cez masku mu bolo vidno do očí.V niekoľkých sekundách som zazrel ako zomriem.Videl som vlastnú smrť priamo pred svojími očami.Padol som k zemy a v tom ten istý ninja schytil kunai a zabodol mi ho do srdca.Náhle sa moja hrdu zmenila na lístie a ostala len hlava.To bolo až moc pomalé!Povedal som na čo bol môj nepraiteľ v mojom Genjutsu.Naokolo neho stali desiatky mňa a hádzali do neho ihlice.Náhle som pocítil kop do mojej hrude.Genjutsu bolo zrušené a všimol som si že mu další ten ninja pomohol.Zvolal som na ostatných ktorý tam už prišli.Toto už niesu len tak hocijaký ninjovia.Sú na oveľa vyžšej úrovni ako tí ostatný.Na každý útok majú pripravený protiútok,musíme taktiež bojovať spoločne....Náhle ma prerušil ninja ktorý išiel proti mne s päsťou.Rýchlo som uskočil do zadu,kde už ma napádal další s kunaiom a ten ma nabodol.Usmial som sa a moje telo sa znovu zmenilo na lístie (je to kage bunshin len Isamu ho ma špecifické tým,že sa zmení na lístie,niečo ako má Itachi vrany Smile ). Lístie potom rozfúklo na nedaleké budovi a zjavilo sa dalších 10 Isamov aké začali hádzať kunaie a shurikeny po ostatných.Další dvaja ninjovia vykrili tieto útoky svojmi kunaimi.Tak fajn,musíme útočiť všetci spoločne.Denjiro,obnovíme naplno svoju tímovú prácu.Všetci útočte minimálne v dvojiciach!...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 28

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 8:45 pm

Toshi Ganj



Haha tak podme povedal a zoskocil z orla pricom hodil jeden svitok za strom a otvoril ho , prava ruka sa mu rozhorela a vbehol do sprsky sipov ktore strielal a priamim uderom trafil do srdca ktore cele prebodol a nasledne vytiahol ruku a ninja padol na zem . Zrazu okolo neho pristali asi piati ninjovia Tak to bude ine povedal a trochu sa zasmial , spravil pecat tigra a za sekundu ninjov obmotala moja chakra ktora nebola vidno , preskocil im cez hlavy a za nim sa ozvalo len Katon Goukakyou no jutsu a na mna sa rutila asi 5x5 velka ohniva gula , spravil pecat tigra a pred toshiho sa postavila modra chakra ktora vychadzala zo svitku a pohltila techniku a zapecatila ju do svitku Mam to povedal a chakra ktora bola obmotana okolo 5 nijov sa zapalila a vsetci zhoreli Aspon nieco povedal Vytiahol 6 ihly a napustil svojou chakrou ( Hein alebo Hien neviem ako sa to pise ) a hodil po ninjoch leteli velmi rychlo a trafili 3 ninjov Kai zakrical a zacal cely horiet objavil sa za jednym ninjov ktoremu prerezal tepnu a zoskocil na zem k Inarovi Tak ako je ich vela co ?
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 9:10 pm

Sora Kuroshi
Asi deset metrů nad zemí jsem už seskočila"Pánové, do řady, nakopu vám prdel" vykřikla jsme a vytasila meč. Rozběhl se na mě nějaký ninja když byl u mě nápřáhla jsem se sekla po něm, zasáhla jsem ho do pravého boku, rychle shledi výpadu ho nejspíš zaskočily, chtělo by to rychlé zakončeníuž jsem sním bojovala pár minut "Fuuton: Kamikaze" vykřikla jsem a máchla mečem vytvořilo se velké tornádo, sejmulo ho.
Návrat hore Goto down
Miku
Chunnin
Chunnin
Miku


Počet príspevkov : 122
Join date : 29.03.2010

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue8/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue85/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (85/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 9:26 pm

Miku Nomimizu
Zaslechla jsem, že máme bojovat ve dvojicích. První jsem chtěla požádat Soru-chan, no nemohla jsem ji najít tak jsem se na hledání vykašlala a jen tak, tak jsem se vyhla kunaii, který na mě ze zadu letěl. " Suiton: Mizu Rappa!" Vyslala jsem na protivníka svoje jutsu, srazilo ho to sice k zemi no pochybovala jsem, že je mrtvý. " Suiton: Ja no kuchi!" Ze země vytryskla voda a stáhla protivníka pod zem. Dál jsem se o něj nestarala, a doufala jsem, že ho voda už nepustí. Mezitím jsem se přasunula do ústraní stromů a podívala jsem se na situaci. Směrem ke mě směřovali další dva ninjové. Vyslala jsem proti nim kunaie s výbušnými lístky a dál jsem se je snažila sundat..
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 28

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 9:38 pm

Toshi Ganj


Tak teraz pozeraj povedal a natiahol ruku a do ruky mu vlietol svitok do ktoreho zapecatil jutsu , spravil pecat tigra a trochu sa sustredil a o sekundu svitok vybuchol a vsade to dymilo Prepac inak to nejde povedal Pozeraj vyhodil do vzduchu svitok , ktory sa otvoril a toshi sprail pecat tigra Kai a zo svitku vysla technika katon gokakyoe no jutsu a valila sa na 3 ninjov ktorych to zvalcovalo a toshi sa zasmial A viete co je najlepsie ? spytal sa ho toshi To ze to berie chakru im haha
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 9:54 pm

(no ako som písal,to už boli majstri takže niečo viac ako zložiť ich jednou technikou Smile tie hovienka čo tu šli tu už niesu,lebo to nechali na tých silných Smile ,preto práve v dvojiciach,lebo oni maximálne spolupracujú všetci 8 spolu a ak sa na nich na niečo pokúsite sami,ihned vás odstavia ostatný Smile ,takže teraz chodte na msitrov Smile toť vše Smile )

Isamu Notsubaki

Tak Denjiro,ja sa pokúsim niektorého s nich dostať a ti skús držať ostatných odo mňa.Povedal som a rozohnal sa s Fuuton čepeľou priamo na jedného ninju.Ked som sa ho snažil trafiť,veľmi efektívne sa uhýbal a s ostatných strán po mne začali vyskakovať další dvaja.Fuuton čepeľ náhle zmizla,kedže som sa nedokázal už dalej brániť a kryť útoky ostatných.Skákal som,robil saltá a uhýbal sa.Náhle tí traja zastali a ostatných 5 sa stále dívalo.Sú naozaj silný,spolu sú takemr neporaziteľný,je to naozaj úžasná tímová práca.Budem musieť ísť na nich trochu inak.Pomyslel som si a zhodil dolu svoj plášť a začal si vyzleikať aj tričko a pri tom som povedal.Táto technika je od môjho senseia.Nikomu sa nepodarilo prežiť ak ju videl.Myslím že nebudete výnimky.Vyzliekol som si aj tričko a odhodil ho tiež bokom.Na mojej pravej ruek bola moja vlastá pečať kde som mal zapečatenú katanu.Na mojej hrudi však boal veľká pečať ktorá začala pomali žiariť.Spravil som pečať a povedal.Prevrátený Norudan!Pečať sa rozžiarila na červeno a začala pohlcovať speť veľkú časť mojej chakry ktorú som použil.No taktiež ale v omnoho menšom množstve nasávala chakru ostatných s okolia,dokonca aj ostatných s nášho tímu.No nebolo to pocititeľné množstvo.Teraz je už všetko pripravené.Tento štýl boja by som nebol nikdy schopný zvládnul,keby mi táto pečať nepredávala chakru.Bol to naozaj veľký dar!Uplne som zmenil postoj ako napríklad pri boji s katanou alebo Fuuton čepeľou.Bolo to niečo v štýle Hyuuga a normálneho Taijutsu.Začneme!Spravil som rýchlu otočku vo vzduchu a istá,zreteľná časť chakry až ju bolo vidno zmietla hend dvoch ninjov vedľa mňa.Další už prikročili a zautočili Housenka no Jutsum.Rýchlo som mával rukou pričom znova vypustil dosť veľkú časť chakry z ruky a priložil ihned dalšiu.Dalšia dosť veľká časť chakry sa pred do mňa postavila a zmietla ten Katon.Pečať stále počas boja nasávala chakru a pri použitý takéhoto množstva,by som to bol schopný použiť asi len raz.No po niekoľkých sekundách sa pohltila veľká časť mojej chakry speť a mohol som dalej bojovať.Rýchlo som prudko mávol rukov a chakra pripominájuca silný vodný prúd,prerazila cez jedného ninju,no ostatný vykrívali moje útoky.Zrazu z pravej strany vybehol Ukaru a traja ninjovia sa dostali na jedno miesto a dokonale vykrývali útoky s predu,no nie zo zadu.Teraz Denjiro!Ostatný chdote spolu an ostatných štyroch.Inaro začal ihned páliť svoje šípi po tých ostatných štyroch,no veľmi dobre unikali.Bez tímovej práce sa ich proste nedalo zničiť.Tak,konečne som použil túto silu v boji po už takmer roku,od kedy som ju vylepšoval na takýto štýl boja ktorý Denjiro doteraz nemal nikdy možnosť vidieť.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 9:55 pm

No Toshi ako som už povedal,niesu to žiadny sráči Very Happy zabil som jedného s použitým plnej,fakt hustej síly Very Happy ak zautoči Denjiro tak ako má,tak to budu traja Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 10:40 pm

Sora Kuroshi
Rozběhla jsem se na ty čtyři a na jednoho z nich jsem začala útočit. "Fuuton: Kamikaze" vykřikla jsem, máchla mečem a vytvořilo se tornádo, zasáhla jsem ho ale spůsobilo mu to jen menší poranění. Začal mi oplácet útoky. Snažila jsem se vyhýbat ale byl na mě prostě moc rychlý. "Kuchiyose no Justu" kousla jsem se do prstu a bouchla do země, a přede mnou se objevil asi dvou metrový vlk. "Sate, Chimamire." "Sate, Sukoshi. Co potřebuješ" "Nezvládám ho, potřebuju pomoct" vydechla jsem
Návrat hore Goto down
Miku
Chunnin
Chunnin
Miku


Počet príspevkov : 122
Join date : 29.03.2010

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue8/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue85/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (85/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySt máj 19, 2010 11:08 pm

Miku Nomimizu
Všimla jsem si, že Sora-chan vyvolala summona. Než jsem se stihla rozmyslet, zda povolat Hachira, zaútočil na mě další ninja. Chvíli jsem se stačila všem výbušným lístkům, shurikenům a ostatním věcím co po mně házel vyhýbat, ale za chvíli jsem musela také zaútočit. Svůj trojitý Suiryuudan jsem si nechávala až na nejhorší chvíli. Vyslala jsem proti němu Hahonryuu. Na chvíli by ho to mělo zaměstnat, mezitím jsem použila:
" Kuchiyose no jutsu!" Vedle mě se zjevil bílý tygr, Hachiro. " Miku? Co se děje? " Podivila jsem se jak moc od minula vyrostl. Pousmála jsem se. " Mám tu trochu větší problém tady s tímhle." Ukázala jsem na ninju, který už se skoro vypořádal s Hahonryuu. Hachiro se usmál. " Asi nám to dá zabrat oběma. Ale my to zvládneme, co říkáš Miku?" Přikývla jsem.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 2:16 pm

Inaro Gorazu

S údivom som hľadel na Isamovú schopnosť.Vypotrebúval veľké množstvo chakry a i tak,jej mal stále dosť na tei techniky.Bol to úplne jedinčný bojový štýl,ktorý som ešte nidky nevidel a asi ani vidieť nebudem.Kedže Isamu je posledný s klanu Notsubaki.Moje myšlienky prerušil jeden s nepraiteľských ninjov.Ako náhle som čo i len vystrelil svoj šíp,vykril to další ninja.Schytil som tri šípi a napojil naň a spojil ich s mojou podstatou.Potom som ich vypálil po jednom s ninjov.Iný ninja vyvolal vodnú vlnu aká by tie šípi zmietla,no šípi náhle zmenili smer do rozličných strán a vyhli sa vodnej vlne a rotujúco a točivo mierili na ninju.Všetky tri šípi sa už do neho takmer zapichli ked sa prepadol pod zem.Vtedy som nabil luk bleskovou chakrou a vypálil na meisto kde vošiel pod zem a zem to rozdrvilo v asi 2x2 metrovom rozsahu.Ninja sa náhle zjavil za mnou a ja som bol tak pvoediac v slepej uličke.Náhle na ninju vyletel môj orol a chytil ho do pazúrov.Iný ninja začal po rolovi hádzať kunaie.Ten si to však nevšímal a vyletel s ninjom do vzduchu a tam ho pustil na zem.Ako padal na zem,vytvoril som Fuuton šíp a vystrelil ho do padajúceho ninju.Vytvoril som vzdušnú tlakovú vlnu ako o vo veľkej rýchlosti vymrštila do steny.Ninja sa vo veľkých ťažkostaich pokúšal postaviť.Chcel som to dokončiť ked v tom ho začal další ninja liečiť.Ani som takmer netušil,ako môžu zvládať bojovať zo všetkými naraz.Zamerajte sa na jeden cieľ!Inak to nepôjde.Všetci spolu a postupne ich musíet zabiť!Zakričal som na nich a dúfal že ma poslúchnu,
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Saksi
Sannin
Sannin
Saksi


Počet príspevkov : 50
Join date : 28.01.2010
Age : 33

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue15/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (15/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue100/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 2:32 pm

Denjiro Saagun

Denjiro stál za Isamuom zvolával z neba orlov, ktorí sa porátali z prerastenými vranami na oblohe. Zleteli k Denjirovi ten sa s nimi pustil do krátkeho dialógu v ktorom si predávali rady ako poraziť tých zostávajúcich 6 - 7 ninjov. ,,Inushi prosím ťa choď spolu s Inuwom a dotierajte na nich v vrchu určite taký katon alebo suiton z neba poteší našich "ninja priateľov", " povedal Denjiro ironicky Inushi s Inuwom sa zasmiali a potom párkrát zaškriekali a zvolali: ,,Dobre ideme na to" a vzlietli do vzduchu. Isamu medzitým bojoval keď zvolal: ,,TERAZ DENDŽIRO!" Denjiro sa zvrtol pozrel rýchlo na Isamua a potom na Ukarua ako tlačí na skupinku troch ninjov. Denjiro stál niekoľko metrov za Isamuom no z ničoho nič zmizol a objavil sa za chrbtami ninjov, ktorí sa snažili odrážať Ukarové útoky. Pre Denjira už bolo jednoduché urobiť rýchlo pečať nadýchnuť sa sformovať chakru v ústach a zvolať ,,Fuuton: Shinkuu Taigyoku" pred Denjirom sa vytvorila veľká guľa, ktorá bola tvorená vrstvami chakry vzdušnej podstaty a vákua. Denjiro mrkol na Ukarua, ten rýchlo odskočil ninjovia sa stačili len otočiť no Denjirovo jutsu bolo omnoho rýchlejšie. Dvaja ninjovia to schytali priamo do hrude. Implózia, ktorá vznikla rozšklbala kožu ninjov rozdrtila a dolámala im rebrá a kosti v tele. Tretí, pretože stál za nimi dokázal využiť ich telá ako múr a následne nato odskočiť do bezpečia no i ten mal nepekne poranenú ľavú ruku. Prsty na nej mal zmraštené, vykrivené a kožu na ruke mal červenú ako keby dobičovanú. Obe kosti predlaktia mal zlomená. Teda ruku nemohol vôbec používať. Krv, ktorá mu vytekala z miesta kde kosť prenikla kožou von mu dosť výrazne krvácala a Denjirovi presne ukazovala kam sa ukryl. ,, Doton: Dochuu Senkou" Denjiro zmizol pod zemou a nasledoval krvavú stopu nad ním. Ninja sedel schúlený pod kríkom asi 150 metrov od dediny a ruchu boja. Pozeral sa na svoju ruku, ktorá stratila všetky svoje užitočne vlastnosti a preto sa ju chystal amputovať kunaiom. Denjiro opatrne vynoril hlavu spod zeme a pozeral sa na ninju. Dosť bolo, pomyslel si.. Denjiro sa primiestnil k zranenému ninjovi, ten sa mykol lebo nečakal že ho Denjiro tak rýchlo objaví. Kunaiom sa snažil brániť no Denjiro mu ho bez zľutovania vyrazil a schmatol ninju za zdravú ruku. ,, to sa robí útočiť na bezbrannú dedinu? " spýtal sa Denjiro. Ninja sa vyhol jeho otázke tak, že ho pohotove zrazil k zemi tým že Denjira kopol do kolena a druhú nohu mu podložil aby cez ňu spadol. ,,Aaau," - zvolal Denjiro a skydol sa na zem. Ninja sa rýchlo postavil na nohy a dal sa na útek. Doparoma takto sa nechať zraziť k zemi, ešte že to nevidel Isamu, pomyslel si Denjiro vyskočil na nohy a hybaj za ninjom. Dobehnúť ho bolo ľahké chytiť už až tak nie. Denjiro ho musel nakoniec zviazať lankom. Keď už ninja zistil že nemá šancu oslobodiť sa prestal klásť odpor. Denjiro silno zapískal a z neba k nemu zleteli medzi lesný podrast Inushi a Inuwa. ,,Deje sa niečo Džiro?" spýtali sa ho pohotovo.. ,, Nie, nie. Som v poriadku, tuná zoberte tohoto ninju do dediny a postarajte sa oňho keď tu skončíme prídeme za vami a niečo sa popýtame, tak vás žiadam aby ste ho udržali pri živote." Orli pozreli na zviazaného ninju rýchlo ho schmatli do pazúrov a leteli do dediny. Doton: Dochuu Senkou ozvalo sa a Denjiro zmizol pod zemou....
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 3:51 pm

Sora Kuroshi
začala jsem být unavená "Chimimare, tohle je poslední co dokážu mělo by ho to odrovnát" vlk mi to odkíval "Ookami: Kurai yozora no jutsu" rozmáchla jsem se rukou a Chimamire štěkl vytvořila se vlna z větru a kousků kamenů, trávy a dalších věcí. Zasáhla ho plnou silou. Zavrávola jsem, měla jsem chakru akorát na to abych se udržela na nouhou. Ten ninja, pravdě podobně taky neměl sílu dál bojov proto jen v marném pokusu po mě hodil kunai. Zasáhl mě do ramene. A pak už jsem viděla jen temno.
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 28

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 4:41 pm

Toshi Ganj



Stal pri Inarovi a ked chcel ist na dalsieho ninju zbadal ako sora padá Nieee zakrical , zhodil zavazia z nôh a o chvilu stal pred sorou na ktoru sa rozbehol ninja a trochu mu presekol lavu nohu , hned na to ninja ustpil a cakal Kuchyose no jutsu skrical a pred Toshim sa objavil 4 metrovy medved Hak postaraj sa onho povedal . chytil soru a utekal co najdalej sa dalo Sora zijes opytal sa jej no vobec nereagovala , vtedy zbadal kunai ktory mala v ramene spravil paru pecate a dodkol sa pravej ruky a z ruky sa mu uvolnila chakra ktora smerovala do Sori Je to chakra medika malo by to pomoct povedal si a cakal .
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 4:42 pm

Isamu Notsubaki

Stále ostávali traja ninjovia.Tak fajn.Ešte jedného či dvoch zvládnem.Povedal som s úsmevom na tvári.Už som si začínal myslieť že musím použiť tú techniku,no našťastie to nebolo treba.Ani túto techniku ešte nik nevidel,zatiaľ som o nej vedel len ja,že vôbec takú techniku mám.Prestal som premýšľať,vyskočil som do vzduchu nad ninju a náhle sa odrazil do vzduchu.V ruke sa mi vytvorila veľká asi metrová Fuuton čepeľ (normálna veľkosť je 0.5 m ) akou som sa chytal nabodnúť ninju.Ostatný už boli bud mrtvý,alebo sa už starali len o seba.Ten ninja tam už bol sám a nemal mu kto pomôcť.Rýchlo sa uhol a ja som čepeľ zapichol do zeme.Tá na ta ale vybuchla a trocha sa rozkmitala.To som sa totiž pokúšal znova usmerniť chakru,kedže po nejakom takomto útoku,chakra sa nedá ovládať a má tendenciu rozdrviť telo človeka či urobiť menší kráter lebo chakra povoľuje.Rýchlo som chakru znova usmernil a rozbehol som sa za ninjom.Náhle sa ninja zložil môj klon k zemi.Vtedy som sa rýchlo rozbehol na ninju a prepichol ho Fuuton čepeľou a nadvihol do asi 1.5 metrovej výšky a potom uvoľnil čepeľ.Jeho telo spadlo mrtvé na zem a v hrudi mal nepeknú dieru.Už som sa len pozrel na ostatných ako to zvládajú.Bol som už až moc vyčerpaný,kedže pečať nestíhala stále pohlcovať chakru,aby sa to rovnalo tomu,ako moc ju používam.Ak ked sa takto veľkosť mojej chakry aj 10 znásobila.Zrazu som si všimol že Sora leží na zemi.Ihned som pribehol ku nej a ku Toshimu.Nebol som však medik a mohol jej pomôcť,ejdine Toshi ak ovláda liečebné techniky.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Miku
Chunnin
Chunnin
Miku


Počet príspevkov : 122
Join date : 29.03.2010

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue8/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue85/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (85/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 6:57 pm

Miku Nomimizu
Kryla jsem Hachira, který útočil na ninju. Pomalu mi docházela chakra, a byla jsem unavená. " Hachiro, už to nebudeme prodlužovat. Tady s jednoduchými jutsu nic nezmůžem. Půjdu na to svou nejlepší techikou. Zkusím svůj trojitý Suiryuudan. Budeš mě krýt. Nepředpokládám že ho to hned porazí, ale měla bych mít ještě dost síly na naše společné jutsu, vím že ještě není úplně dokonalé, no snad to zvládneme." Řekla jsem a Hachiro přikývnul. Udělala jsem pečetě, zatímco Hachiro útočil na ninju. " Suiton: San no Suiryuudan no Jutsu!" Vykřikla jsem a Suiryuudan se vrhl po ninjovi. Trochu jsem zavrávorala a potom je se rychle přesunula k Hachirovi. Kývla jsem na něj. " Raiton Mizu!" Další vlna spolu s bleskem do ninji narazila, dřív než ji stačil vykrýt. Rychle jsem se opřela o Hachira, aby se mi nepodlomili kolena. " Je po něm..?! " Zeptala jsem se nejistě a chvíli jsem se dívala na tělo, které leželo na zemi. Pro jistotu jsem ho chtěla uvěznit v Ja no Kuchi, no už mi nezbyla chakra, a tak jsem to nechala na osudu.
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 28

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue60/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 9:01 pm

Toshi Ganj


Neprebera sa povedal dufam ze je v poriadku povedal si v hlave a k toshimu prikrocil Hak Hak: Zda sa ze tam nik nieje povedal a ja som len prikivol a spytal sa na plan co bude dalej , a potom dal navrh Aby prezreli okolie a ja zoberiem soru do nemocnice , ak tu vobec nejaka je no povedzte vi
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 9:18 pm

Isamu Notsubaki

Všetci ninjovia už skončili.Pričupnul som si k Sore a Toshimu a skúsil Sore tep.Po chvíli som sa usmial a povedal.Bude v poriadku.No kunai treba vytiahnuť a ranu dezinfikvoať a pevne utesniť.Ty nie si Toshi medik a kým nevieš medik chakru ovládať,nijak obzvlášť ti nepomôže.Preto sa tá rana nehojí.Natiahol som sa do puzdra po obväz,kunai a sprej.Sora bola v bezvedomí a tak som jej rýchlim pohybom vytiahol kunai z ruky.Potom som rýchlo použil sprej a náhle ruku niekoľko krát obviazal obväzom.Ten som potom spevnil aj na hornej časti ruky aj na dolnej časti ruky silným stisnutím obväzu.Teraz už nemôže vykrvácať a ani sa jej niečo stať.Krvinky to čoskoro zacelia a verím že ked sa Sora preberie,vylieči si to už aj sama.Povedal som Toshimu aby sa prestal báť a panikáriť.Zrazu nás obklopoli niekoľko desiatok občanov a začali nám tlieskať a dakovať nám hlasnými výkrikmi.Usmial som sa a pozrel na Soru.No tak Sora,toto si nenecháš újsť!
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Miku
Chunnin
Chunnin
Miku


Počet príspevkov : 122
Join date : 29.03.2010

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue8/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue85/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (85/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 10:37 pm

Miku Nomimizu
Viděla jsem, že u Sory-chan je Toshi i Isamu, takže musela být určitě v pořádku. Díky bohu. Pozorovala jsem vesničany co se kolem nich shlukli. Usmála jsem se a podívala jsem se na Hachira. " Vidíš, říkal jsem ti, že to zvládneme. " Řekl klidně. Pokusila jsem se ho pohladit na hlavě, ale sahal mi až skoro po krk, a byl tak mohutný, že to určitě ani necítil. Musela jsem se zasmát. Uraženě se na mě podíval a strčil do mě svou obrovskou tlapou. " Hachi, dávej bacha člověče, dyť mě porazíš!" řekla jsem mu se smíchem. " Tak pojď, půjdeme za ostatníma." Mávla jsem na něj, a ještě jsem se ohlídla na kaluže co zůstali po vodních sprškách z mých jutsu. Prodrali jsme se hloučkem jásajících vesničanů.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyŠt máj 20, 2010 10:43 pm

Sora Kuroshi
Citila jsem pálivou bolest, vzpoměla jsem si na ten kunai, asi mě ošetřujou. byla jsem ve tmě, snažila jsem otevřít oči ale nešlo to, tak de se na druhý pokus jo trochu se to povedlo, ale není to ono pokus číslo tři, asi jsem magor ale normální člověk nedělá to co já, ale tehle se už skoro povedl. A na další už jsem neměla sílu byla jsem tak hrozně unavená. A navíc komu by se nechtělo spát když má tak krásný sny, třeba má sensei stejně svalnatý hrudník jako ve snu. a stímhle jsem usnla.

(P.S.: Neřešte výplody mé choré mysli - jak může být někdo v bezvědomí a přitom přemýšlet a takových blbostech Very Happy )
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyPi máj 21, 2010 4:58 pm

Isamu Notsubaki

Chvílu som ešte zostal zo Sorou,no po chvíli som sa vybral ku ostatným dedinčanom a ihned sa ich začal pýtat.Kto boli tí ninjovia a prečo tú prišli?Verím že tento spor má reálny základ.Starešina dediny predstúpili predo mna a povedala.Dobre poznáme ich dovod.Pred nedávnom sme na území medzi našimi dedinami na tomto ostrove našli velké ložiská velmi vzácnej suroviny.Je velmi drahá a vo svete takmer žiadna nieje.Je to istý kov,ktorý dokáže vodit chakru.Ludia vlastniaci túto zbran už takmer nexistujú.Zbrane tvojho priatela sú s tohto kovu.Povedal a pozrel sa na Denjira.Odprisahal by som že pred mnohými rokmi som ta už videl.Alebo sa až natolko podobáš?Povedala starec ked sa mu zdal Denjiro odnekial známy,no potom sa znovu pozrel na mna a povedal.Tá surovina sa nachádza na území,ktoré patrí obom dedinám.Toto územie nikdy nikomu vlastne nepatrilo a nik ho nechcel.Bolo neúrodné a nič zvláštne tam nebolo.No hlboko v jaskyniach sme našli tú spomínanú surovinu.Vtedy začali spori o tú zem.Obom dedinám by to velmi pomohlo,mat taký zdroj penazí.Zdá sa že si objednali služby vraždiacieho klanu aby nás všetkých zabili a mali o starost menej.To je všetko čo vieme.Pozrel som sa na starca s takmer zarmútene a povedal,.Takže další spor kvoli peniazom.Ako može byť niekto schopný zabit tolko ludí,len pre peniaze.Starec mi do toho skočil a povedal.Pozri sa naokolo a pochopíš.Samá bieda.Tento ostrov je úplne neúrodný a doteraz tu neboli žiadne suroviny až na malú zásobú dreva a skaly.Ludia tu zijú zo dna na den.A oni to majú ešte horšie ako my.Možno niekedy musia byt vykonané obety aby mohol zaládnut mier.Niektorý ludia sa tomuto presvedčeniu predali tolko,že boli schopný urobit pre to čokolvek.Tak ako by sa vyriešil tento spor,tak isto by sa mohol vyrišit takto aj spor v svete!Starcové slová boli síce múdre,ale nechcel som to počúvať.Som z konohy.Na mna takéto slová nezaberú.Viete kedy sa vám váš sen splní?Ked ani na jedinú sekundu nezapochibujete že sa vám splní.A tomu ako shinobi s Listovej verím.Verím v slová Hokageho!Povedal som a zašiel za Denjirom ktorý mal živého ninju na výsluch.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Saksi
Sannin
Sannin
Saksi


Počet príspevkov : 50
Join date : 28.01.2010
Age : 33

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue15/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (15/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue100/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyPi máj 21, 2010 6:24 pm

Denjiro Saagun

Keď Isamu prichádzal k Denjirovi, Denjiro si ho odtiahol stranou a povedal. ,, Počúvaj títo ľudia sú chudobný, ale ak hovoril tento starec pravdu a tá druhá dedina je ešte chudobnejšie pochybujem o tom že si mohla dovoliť toľko ninjov a hlavne tých posledných 8 na to určite namala. Preto ma napadlo že tieto dediny sú len pešiakmi v hre a za motúzy ťahá niekto oveľa mocnejší v pozadí. Som presvedčený o tom že tú druhú dedinu niekto nahovoril alebo dokonca ani to nie možno sa stalo že niekto chce aby sa medzi sebou dediny navzájom vyvraždili a on tak mohol bez problémov zobrať všetko čo tu po nich ostane, teda všetku rudu. Uvažuj o tom nepáči sa mi to ako sa to tu vyvíja." povedal Denjiro a tvár mal zamyslenú. potom sa však otočil ku skupinke svojich spolubojovníkov. ,, Teda, musím povedať že ste veľmi dobrí, fakt naozaj." chválil ich Denjiro. ,,ale teraz je tu niečo špeciálne. Výsluch ninju. Som naozaj zvedavý ako dokážete vymámiť informácie. Len vás prosím nezabite mi ho hej." Ninja strážený inuwom a Inushim sa pomrvil a snažil sa znova oslobodiť pritom vydal dajaké nezrozumiteľné zvuky keďže mal zviazané ústa. Inushi a Inuwa stáli vedľa neho každý po jednej strane. Dokonca ja dotieraví dedinčania sa zhlukli okolo a začali do ninju hádzať kamene. Nato Denjiro rázne zakročil. ,, Zmiznite ľudia nechajte nás byť lebo aj vás postihne trest. Dedinčania len veľmi neochotne odchádzali do svojich príbytkov. Niektorí mladí Denjirov rozkaz neuposlúchli tak museli prísť na rad päste. Keď Dednjiro jedného udrel tak že na nevedel postaviť ostatný sa rozbehli preč. Denjiro ešte na nich v rýchlosti zvolal: ,,Hej a čo tento a ukázal na omráčeného mladíka ktorý bol síce starší od Denjira ale bol menší. Mladíci sa otočili zobrali ho na plecia a utekali preč. ,,Tak teraz je pokoj. Ideme na to" Denjiro pristúpil k zviazanému ninjovi ktorý mal znetvorenú ruku. a všetkým naokolo ukázal rukou aby prišli bližšie...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyPi máj 21, 2010 9:56 pm

Isamu Notsubaki

Ide o to že dedinčania už istú časť rudy vzali a tou chceli zaplatiť.No neverím že klan vrahov to zaujíma ked vedia o tom,že to všetko môže byť iba ich.Najprv sa zbavia jednej dediny a potom druhej.Navyše,jediný kto môže o tom niečo vedieť,sú obyvatelia ostrovu a klan.Dedinčania si možno myslia že im pomáhajú,ale opak je pravdou.No ubezpečíme sa pri tomto ninjovi.Povedal som a zašiel si po moje tričko a plášť.Obliekol som sa a nasadil si plášť.Potom som rýchlejším krokom prešiel ku ninjovi a chytil ho za tričko a zdvihol ho ľavou rukou do vzduchu.Z pravej ruky my vyskočila katana akú som pevne chytil do rúk a prerezal látku ktorá mu bránila hovoriť.Ninja stále hučal a nepovedal ani slovo,no stále čosi hučal.Zhodil som ho na zem a ako padal,všimol som si jeho úst.Rýchlo som mu zodvihol hlavu aby som sa ubezpečil a povedal.On nemá jazyk a určite tak aj ostatný.Boli im vyrezané aby sa zabránilo tomu aby prehovorili o veciach týkajúcich sa klanu.Vytiahol som teda zvitok a podal mu niečo čím môže písať.No muž iba kýval hlavou nevediacky a vystrašene.Ihned mi došlo čím to asi je.Vypadá to že vraždiaci klan cvičí svojich shinobi už od útleho veku.Celý život sa venujú prísnemu tréningu duše a tela.No nikdy sa neučia či už písať,alebo čítať.Zistil som to podľa tohto.Na tom zvitku je napísané že ak napíše čo len slabiku,tak ho pustím.Myslím že by to urobil.No on nemôže pretože to nedokázal ani len prečítať a nedokáže ani len písať.Dáva to zmysel,klan vedel možné nebezpečie aké môže vyplinúť po zajatí nejakého člena.Preto práve takéto opatrenia.Povedal som a odišiel o krok dalej kedže väzeň bol úplne k ničomu.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Saksi
Sannin
Sannin
Saksi


Počet príspevkov : 50
Join date : 28.01.2010
Age : 33

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue15/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (15/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue100/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptyPi máj 21, 2010 10:24 pm

Denjiro Saagun,

,,Počkaj Isamu, " zvolal Denjiro. ,,Je tu ešte jedna možnosť. V konohe žije Ino Yamanaka a podľa toho čo som počul špecializuje sa na získavanie informácii od ninjov ako je tento. Možno by mohla ničo zistiť." -povedal Denjiro. ,, Jediná otázka však je, ako tam tohoto ninju dostaneme. Vracať sa spať je podľa mňa zbytočná strata času čo si myslíte? máte nejaké nápady?" Denjiro pozrel na Toshiho, Inara, Isamua, Miku, a nakoniec mu zrak spadol na Soru ktorá bola v bezvedomí....
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 EmptySo máj 22, 2010 8:59 am

Isamu Notsubaki

Plán by bol asi takýto.Jeden s nás by sa musel vrátiť do Konohy,mal by som to byť ja alebo ty.No na toto sa myslím hodíš viac ty.Ak nenájdeš Ino,celý klan Yamanaka sa špecializuje na niečo podobné,stačí ak nájdeš niekoho kto niečo také vie.My sa zatiaľ rodelíme.Môj tím a aj Miku pôjde na juh,do dalšej dediny.Inaro ostane sem kedže je taktiež Jounín a bude to tu sledovať v prípade,že sa ninjovia vrátia.Taktiež bude tvojou úlohou ochrániť dedinčanov.Odved ich na bezpečné miesto kde ich tí ninjovia nenájdu a zahľad všetky stopy.Nechceme už žiadne dalšie straty.Denjiro ti,vypočuješ svedka a potom nám podáš čo najskôr informácie.Ako to spravíš,už nechám na tebe.Nejaké otázky alebo máte lepší plán?Opýtal som sa ich.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!   Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne! - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kiri a Konoha : Nové tváre na scéne!
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Konoha Info
» Nové Logo!
» nove forum pls pozrite
» Konoha a nový Mizukage
» Dni v Kiri

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Kirigakure no Sato :: Misie a okolie :: Misie-
Prejdi na: