Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Spoon !

Goto down 
+3
Frantík Pepík Zhul
Sadatake Arakida
Toshi Ganj
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:18 pm

Daitsuki


Najednou se okolo mě začalo vytvářet okolí .. hmm vypadá to jako Konoha . Ano je to ona , když se okolí " stvárnilo " seděl jsem na jedné z hlav Hokagů . Zatleskal jsem a řekl jsem " Dobrá práce Akiro , zmákla si to " , ovšem okolí se zanedlouho začalo rozmazávat a vrátilo se do normálu . Nevadí Akiro je to jen důkaz toho ,že to stojí hodně Chakry a ty už si to použila hodněkrát jdi si odpočinout a za hodinu nebo jak dlouho chceš se vrať jenom si buď jistá ,že se ti doplnila Chakra aspoň do půlky.. a pak to zkusíš znovu . Klidně si zajdi někam na oběd .. . Řekl jsem ..
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:23 pm

Akira Arakida

a tak nakoniec nieje až taký otravný ako som myslela Ďakujem poďakovala som a pomaly vyšla z hlavnej siene šla som do svojej izby a ľahla si po nejakom čase ked som cítila ze moja chakra je na tom lepsie vsala som a zhltla ešte zopár vojenskýchpiluliek vošla som do hlavnej siene kde stál už len Daitsuki
Tak som teda tu . kde môže byť Amaru - senpai? pomyslela som si .
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:30 pm

Daitsuki Cavellone

To už si tady řekl jsem a usmál jsem se . Jinak Amaru odešel ,ale neřekl kam šel ... Tak si tě do rukou vemu tedy já . Zkus Magen : Ameru ještě jednou už to zvládneš ... Jenom doufám ,že se ti doplnila Chakra ,aby ses tu nezhroutila a ještě jedna rada jestli nechceš ,aby ti to vzalo tolik chakry tak zkus něco jednodušší než Konohu napřed obyčejný les .
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:38 pm

Akira Arakida
pristúpila som k Daitsuki a povedala ako mysliš Magen : Ameru myslela som na les ako mi navrhol už som cítila kadial prúdia moje myšlienky bolo to ako pri ostatnýc h genjutsu treba prísť na spôsob ale toto bolo obzvlášť ťažké ale aj veľmy silné a počas prenosu týchto myšlienok som preniesla aj jednu s otázkou Daitsuki - senpai koľko shinobi ovláda túto techniku ? opýtala som sa v Magen : Ameru a čakala či mi odpovie ...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:42 pm

Daitsuki

Je to technika , kterou vymyslel zakladatel naší Organizace a tuším ,že určitě více jak 5 lidí to neumí . řekl jsem a objevil se uprostřed lesa . Parádní zmákla si to a jen ,aby si věděla s prostorem můžeš volně pohybovat a můžeš s ním dělat ,co chceš . Tak a teď to můžeš zrušit řekl jsem . A čekal než to zruší .
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:46 pm

Akira Arakida
Kai vkríkla som pre zrušenie techniky pozrela na Daitsuki a povedala vďaka A môžem sa opýtať prečo si sa pridal k Spoon ???
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:48 pm

Daitsuki

No víš já teprve nedávno jsem potkal Amara .. a když se rozhodl vytvořit Organizaci a kvůli tomu ,že se z nás stali dobří přátelé tak jsem se rozhodl k němu přidat ..
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:51 pm

Akira Arakida

Aha ale mňa skôr zaujímalo prečo si odišiel z dediny a do ktorej si to vlastne patril ?
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:54 pm

Daitsuki Cavellone

Vyrůstal jsem v Konoze .. a proč jsem odešel z dědiny víš ani si to už moc nevybavuju jen vím ,že mě můj Sensei zradil a já ho zabil ... a spolu s ním i několik dalších ninjů . Poté jsem odešel z dědiny a stal se ze mě Nukenin třídy A
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 4:58 pm

Akira Arakida
Aha ja som tiež vyrstala v konohe . Tak čo budeme ďalej robiť ???? opýtala som sa a opýtavo sa pozrela
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 5:01 pm

Daitsuki

Chvíli jsem přemýšlel a řekl . Docela mi vyhládlo ,co kdyby jsme si zašli někam na jídlo znám jednu dobrou hospodu ,kde dělají dobré Onigiri a Rámeny řekl jsem a čekal na odpověď
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 5:05 pm

Akira Arakida

hm aj ja som už poriadne hladná môžme ísť a je to ďaleko ??? opýtala sa a vstala pripravená na odchod
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 5:07 pm

Daitsuki

Víc jak půl hodiny cesty to nebude . tak teda vyrazíme ne ? Řekl jsem a oblíkl si svůj kabát a do kapsy strčil svůj speciální bič.



Naposledy upravil Lyall dňa Pi júl 23, 2010 5:16 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 5:11 pm

kývla som hlavou na znak súhlasu obliekla si plášť s kapucňou vzala svoju Hebi-katanu apomaly vykročila za Daitsuki vyšli von kráčali asi 20 minút a vtedy sa opýtala Tak budeme tam už ?
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 5:20 pm

Daitsuki

Ano už tu jsme a najednou se za stromy objevovala krásná hospoda . Pomalu jsem kráčel dovnitř se slovy Konichiwa . Tak pojď Akiro .A sedl si k nějakému stolu , přitom jsem řekl Jeden rámen prosím , arigato. A co si dáš ty Akiro ?
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 6:44 pm

kráčala som sa Daitsuki a pozorne si prezrela ľudí v krčme možno aj niekomu bol nepríjemný môj nedôverčivý pohľad ale musela som si ich prezrieť sadla som si za stôl a povedala Ja tiež poprosím jeden rámen ale poprosím ho pikantný čakala som no bola som nervózna nemám rada neznámych ľudí a tu ich bolo veľa všetci sú to shinobi ktorý opustili svoju dedinu ??? opýtala som sa Daitsuki
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 7:01 pm

Daitsuki

Ano , většina z nich jsou Nukenini málokdy jsem přijde nějaký Ninja z Konohy nebo jakékoliv jiné vesnice , jelikož tu chodí Nukenini vysoké úrovně . V tom obsluha přinesla dva Rámeny ..Itadakimasu řekl jsem , vzal si hůlky a začal jíst .
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 7:06 pm

Akira Arakida

Itadakimasu , a to je dobre že tu nechodia shinobi z dedín povedala a pustila sa do ramenu ktorý bol síce pikantný ale nie podľa jej predstááv ale aj napriek tomu bol dobrý ... je mi to tu povedomé pomyslela si a jedla dalej...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 7:55 pm

Neznámý Shinobi
Odcházel s cigaretou v puse .

Daitsuki Cavellone
Když jsem dojedl rámen sedl jsem si a díval se z okna najednou se ozval hlasitý výbuch s návalem kouře . Vstal jsem a řekl .. Asi je půjdu vyřídit .. pojď Akiro je čas otestovat tvé dosavadní schopnosti A nechal jsem peníze na stole za oba , když jsem vycházel viděl jsem dva Shinobi , asi na Chuuninské úrovni , v tom jsem viděl toho Shinobiho ,co odcházel ležet na zemi zmláceného .. Co tu chcete a nebo ne nechci to vědět radši se kliďte ..řekl jsem naštvaně .
Hledáme tu jednu holku a kliď se spíše ty. . Hele to je ta holka a díval se za mě .
Akiro já si vemu jednoho a ty toho druhého jestli ho nebudeš zvládat zavolej ..


Naposledy upravil Lyall dňa Pi júl 23, 2010 10:17 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 8:00 pm

Akira
Počkaj ešte . Čo odo mňa chcete? opýtala sa aj ked to tušila otázku položila aby som použila svoju techniku nenápadne zložila som pečať a Magen: Nijuu Kokoni Arazu no Jutsu čakalasom na odpoveď a všetko naznačovalo tomu že ninjovia si nič nevšimli ...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 8:12 pm

Daitsuki

Mazaná holka . Chci , aby ses postarala o jednoho z nich .. a když budeš potřebovat pomoc jen na mě zavolej A v mžiku jsem se objevil na stromě za jedním z těch chlápků s tím jestli si toho všimne a díval se na Akiru ,co podnikne ona.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 8:21 pm

Akira
dobre teda idem na to vitiahla som katanu a prebehla okolo jedného shinobiho vedela som žek keď ho zraním tak zruším u neho jednu časť môjho genjutsu ale tak isto získam výhodu vďaka jedu na mojom meči hoci nieje smrťeľný nemusím sa báť že ma trafí tak som ho teda len špičkou katany rezla aby som mala dosť času na útek k neďaľekým stromom ale bol rýchlejší ako som si myslela cestou ma zasiahlo zopár jeho shurikenov ale stihla som sa ukryť za strom v tomto okamihu bol jeden zo shinobi už v druhom genjutsu zomlelo sa to tak rýchlo že nestihol svojho priaťeľa ani upozorniť na genjutsu no už vedel že ja som niekde vlese zatial čo ma hľadal vitiahla som si shurikeny z ramena a z nohy a čakala kým začne jed účinkovať...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 8:43 pm

Daitsuki
Hmm , jak vidím Akira utekla do lesa .. No nic už nemusíš předstírat ,že si v jejím Genjutsu .. zasmál se.
Neznámý ninja I
Takže nakonec nejsi jen nějakej nováček řekl otráveně je čas to s tebou skoncovat Doton ... Najednou nedořekl své jutsu a podíval se kolem sebe a viděl jen tmu.
Ani sis nevšimnul mého genjutsu Kokuangyou no Jutsu ..
Neznámý ninja II
Ta děvucha mě chytla do Genjutsu navíc se citím nějak divně . A co tam dělá můj parťák proč se otáčí jak šílenej . No nic je čas ji najít řekl a rychle utíkal do lesa a najednou viděl Akiru v tom ...
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 8:51 pm

Akira
zrazu pred ním bol obrovský tiger aj keď si uvedomil že je to genjutsu stihla som pribehnúť dosť blizko na to aby som použila techniku pozrela som mu do očí Shikumi no jutsu zmeravel a moje klony zo strán vybehli aby ho dorazili ....
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 EmptyPi júl 23, 2010 9:40 pm

Neznámý Ninja II

V mysli se mi začali promýtat myšlenky o mojí vlastní smrti . Chytl jsem se za hlavu a oháněl jsem kolem sebe a v tom jsem podvědomě udělal pečetě a řekl Katon: Goukakyuu no Jutsu a koule smiřovala proti Akire i když ninja použil techniku stále se mu promýtala vlastní smrt.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Spoon ! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Spoon !
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Spoon

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Outside World (Nukenín) :: Okolitý Svet-
Prejdi na: