Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Spoon !

Goto down 
+3
Frantík Pepík Zhul
Sadatake Arakida
Toshi Ganj
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyPi júl 23, 2010 9:45 pm

Akira

vyskočila som aby ma nezasiiahol pri tom som hodila pár ihiel s ďalším jedom aby som ho ešte viac omráčila
a znova som pouila jutsu Magen: Nijuu Kokoni Arazu no Jutsu ostala som ukrytá v korune stromu a obraz moje klony sa ho snažili zraniť boli len dva ale v genjutsu som pridala zopár stromov tak aby ho to pomýlilo
Návrat hore Goto down
Toshi Ganj
Anbu
Anbu
Toshi Ganj


Počet príspevkov : 304
Join date : 24.01.2010
Age : 27

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue60/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyPi júl 23, 2010 9:59 pm

Toshi

Zrazu sa medzi stromami zadimilo a objavil sa Amaru ' co tu robite ' pfvedal Amaru a hodil vedla oboch dva kunaie tieto kunaie funguju ako samehada a potom pridte do ukritu povedal v mysli a zmizol
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyPi júl 23, 2010 10:04 pm

Akira
to nie moja chakra musím to teda poistiť hodila som moje zvyšné ihly s jedom a hľadala som Daitsuki
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyPi júl 23, 2010 10:13 pm

Neznámý ninja II
Utrpěl takové škody ,že upadl do komatu.

Daitsuki
Vypadá to ,že Amaru se už vrátil no nic je čas to skončit . Zrušil jsem svoje Genjutsu .. Po celou tu dobu jsem po tobě házel Kunaie a Shurikeny a vypadá to ,že některé už máš zabodlé i v sobě .. Už to dlouho nevydržíš udělal jsem pečetě a zvolal Magen : Jubaku Satsu za tím ninjou se objevil strom , který ho chytil a já sem vylezl ze stromu se svojím bičem , který jsem mu omotal kolem krku a začal ho s ním škrtit zachvíli jsem s tím přestal a zrušil techniku ninja už jen upadl do komatu. Tak a teď jen najít Akiru

O Pár minut později
Prohledával jsem les a najednou sem ji uviděl Akiro jdeme Amaru se po nás schání .. řekl jsem a seskočil ze stromu.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyPi júl 23, 2010 10:28 pm

Akira
skočila som vedľa neho dobre poďme až začne účinkovať ten jed tak tento nás nedobehne povedala som a uškrnula sa
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 12:35 pm

Namoro Ruoki

,, Sakra stále nič." povzdychol si Namoro keď už pár dní sa túlal krajinou Kirigakure no Sato.,, Už mi neostáva veľa jedla." dodal per seba keď videl, že v batohu už má len jedlo na 2 dni.,, Musím si niečo nájsť inak som nahraný." premýšľal a nahlas zakašľal. Pohľadom pozrel na oblohu z ktorej neustále celé dni pršalo. Pokojne pokračoval ďalej až zbadal nejakú budovu pred sebou.,, Tu by nemalo byť nič, veď ešte nie som ani pri Kirigakure no Sato." začudoval sa.,, Nemám čo stratiť." pokrčil ramenami a zvedavo pokračoval smerom k budove.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 1:13 pm

Daitsuki

Uběhla necelá hodina od toho ,co nás zavolal Amaru zpátky . Už jsem pomalu viděl Skrýš á , už jsme konečně tu . V tom jsem viděl malého chlápka jak směřuje směrem k naší Skrýši ... Stůj ,co tu chceš ? Řekl jsem.
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 1:20 pm

Namoro Ruoki

Zrazu začul spoza seba akýsi povel. Pokojne zastal a dvihol ruky do vzduchu.,, Ja neviem čo tu robím ja, ale lepšia otázka je čo tu robíte vy?" pousmial sa a otočil sa smerom k postave.,, Ja som na prechádzke. V zdravom tele zdravý duchu." dodal pokojne a zložil pokojne ruky.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 1:23 pm

Akira

pomaly som pvitiahla katanu pozrela na shinobiho ďalší dnes je ale deň no tento je iba jeden pomyslela som si a ostala som pripravená k útoku potom som vyštekla Patrí sa odpovedať na položenú otázku nemyslíš ??? a pozrela na neho pohŕdavo ....
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 1:28 pm

Daitsuki Cavellone

Klid Akiro řekl jsem a sedl si do tureckého sedu na zem . Líbí se mi tvoje odvaha ,ale nejsou to jenom silná slova na kluka jako jsi ty ? Co je tohle za místo tě nemusí zajímat .. Máš docela odvahu potulovat se po tomhle světě jen tak.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 1:34 pm

Akira

Ja som kľudná Daitsuki-senpai ale dnes už nemám náladu na žiadne prekvapenia a nemám rada ľudí ktorý sa zjavia z ničoho nič na mieste kde by nemali čo robiť a ešte majú hlúpe otázky... A povedala pokojne Daitsukimu a otočila svoj pohľad na neznámeho shinobi Tak kto si a čo tu chceš?! dôrazne položila otázku ...
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 1:36 pm

Namoro Ruoki

,, Slová nerobia človekia, ale skutky a ja som na skutky strašne lenivý." povzdychol si.,, Preto uprednosťňujem slovné výmeny názorov." pousmial sa.,, Pokiaľ ide o moje cestovanie, tak nemám sa čoho báť. Mám seba, katanu a niečo v hlave z akadémie. Takže prežiť v tomto svete nie je problém pokiaľ mi nepreskočí v hlave." pokrčil ramenami a pozrel na kunoichi s katanou.,, Tak škoda, tá budova vyzerá celkom solídne, na jej vek." zasmial sa.,, A teraz čo vy robíte tu?" opýtal sa so záujmom.,, A pokiaľ ide o mňa." prehovoril pokojne.,, Som ten, ktorý sa raz objaví tu a raz tam. Jední ma vidia a iní počujú. Som proste psychopat." dopovedal.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 1:39 pm

Akira
to je ale ..... To čo tu robíme mi teba nemusí vôbec zaujímať zložila som ruku z katany a no nespúšťala som z neho oči...A tieto múdrosti si nechaj pre niekoho koho zaujímajú zavrčala som naňho
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 4:11 pm

Namoro Ruoki

Namoro mierne naklonil hlavu na pravú stranu a pozrel na kunoichi.,, Ďalšia radová psychopatka, ktorá nevie o čom je toto prastaré umenie." pomyslel si a pousmial sa.,, Ak ťa moje slovné hračky nebavia tak sa neozývaj, kúsok logiky je v každom kúsky a komu logika chýba tomu nepochopí." odpovedal jej.,, Človek veľa spozná zo slov ostatných a teraz ak dovolíte ja by som šiel ďalej. Mám ešte dosť kilometrov pred sebou a cestou sa pozriem tamto." dodal, ukázal na budovu a otočil sa na päte smerom k sídlu.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 4:18 pm

Daitsuki Cavellone


Promiň ,ale takhle to nepůjde řekl jsem a moje tělo se rozpadlo na velký počet růžových okvětních lístků .V mžiku jsem se objevil předtím klukem . Jestli chceš projít musíš se nejdřív vypořádat se .. mnou .
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 4:22 pm

Namoro Ruoki

,, Prečo mi furt niekto musí stáť v ceste?" pomyslel si keď zbadal muža pred sebou.,, Ja chcem len jesť, spať a zabíjať. To chcem veľa?" premýšľal a prezrel si poriadne muža pred sebou.,, Možno som idiot, ale aspoň viem, že proti silnejším bojovať nebudem, takže ak dovolíte smerujem do Kirigakure no Sato." pousmial sa.,, Ach jaj. Neviem čo budem robiť." zamyslel sa kým čakal na jeho reakciu.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 5:36 pm

Akira

Takže do Kiri ehm no tak to si tu na zlom mieste a ak do tej budovy vstúpi niekto bez pozvánky živi odtiaľ nevíjde povedala som neznámemu shinobi predo mnou a na piknik to tiež nieje dobré miesto dodala som drzo a sledovala jeho reakciu
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 5:57 pm

Namoro Ruoki

Začul hlas kunoichi a tak zatol pravú ruku do päste a mierne si zakúsil do ukazováka. Rýchlo sa otočil na dievčinu.,, Ehm ako to povedať." zamyslel sa.,, Môj život je jedno veľké čakanie na smrť." podotkol.,, Keď som bol malý mal som zomrieť, v každom klanovom boji som mal zomrieť, v poslednej bitke klanu som mal zomrieť aj v tomto svete som mal zomrieť. A čože sa nestalo?" pousmial sa.,, Žijem." zdôraznil.,, Svoj život zasväcujem tréningu aby som sa mohol postaviť Konohe a napadnúť ju a zničiť ak budem môcť a ak sa mi to podarí s radosťou sa oddám do náruči smrti." dopovedal.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 6:06 pm

Akira
mala som chuť mu jeho čakanie urýchliť ale vo chvíli keď spomenul konohu tak spozornela Konohe vravíš a tak to teda mieriš riadne vysoko nepreceňuješ sa trochu ??? povedala som mu ale už nie z takým odporom ba dokonca sa mi na tvári zjavilo niečo slabo pripominajúce úsmev .
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 6:15 pm

Namoro Ruoki

,, Preceňuj či podceňuj. ja len reálne zhodnocujem situáciu v ktorej sa nachádzam." dodal pokojne.,, Zosilniem na toľko ako sa len bude dať." pokrčil ramenami.,, Jedno vie isto, že som pripravený položiť život pri útoku na Konohu a udrieť ich tak silno aby cítili tú istú bolesť ako ja keď som sa prebral na bojisku a zistil, že som prežil len čírou náhodou." dopovedal s úsmevom.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue55/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (55/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 6:26 pm

Daitsuki Cavellone

Jak vás poslouchám začíná mě bolet břicho řekl jsem . Kluku chceš být určitě silnějším ne ? Možná bych tě nějaké jutsu naučil , když .. se dokážeš na pár minut vyrovnat Akire.. Co ty na to ? Chceš být přece silnější ne ?
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 6:30 pm

Namoro Ruoki

,, Bojovať tuto s kolegyňou?" zaskočil sa Namoro.,, Ak si to vyžaduje situácia." pokrčil ramenami a otočil sa na kunoichi.,, Ale šetri ma, som unavený z cesty a hladný. Vieš je kríza šetrím." pousmial sa a pre istotu cúvol.,, Samozrejme, že to beriem. Neodmietnem žiadnu príležitosť." dodal pokojne.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 6:34 pm

Akira

pozrela som sa na Daitsukiho najprv som chcela použiť Ameru ale mala som málo chakry po boji v krčme tak som svoj pohľad otočila na neznámeho shinobiho pozrela som mu priamo do očí a povedala Ako myslíš
Shikumi no jutsu
použila som paralyzujúcu techniku a hneď za tým som vrhla 6 ihiel s jedom ktoré mi ešte ostali a odskočila som do blízkeho krovia
Návrat hore Goto down
Royal
Genin
Genin



Počet príspevkov : 20
Join date : 18.07.2010

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 6:49 pm

Namoro Ruoki

Vo chvíli keď sa ich pohľady na chvíľu stretli sa Namoro opäť objavil na bojisku ako pred rokom a videl pred sebou samého seba ako cez neho letia kunaie a shurikeny. O maličkú chvíľu ho prebodávali katany.,, A sakra." pomyslel si vystrašene keď ucítil bolesť a zrazu sa objavil pôvodne na miesto kde bojuje. Všimol si, že má pár škrabancov a jedna ihla skončila v jeho ľavej ruke.,, Do kelu aj stým." povzdychol si, vytiahol ju z ruky a v rýchlosti vyťahoval šatku z plášťa a obviazal si ruku. Otočil pohľadom pred seba no nikde ju nevidel. Vytasil katanu a mierne sa mu zatočila hlava.,, Tak kde si teda?" pousmial sa a pevne stisol katanu v pravej ruke.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue3/50Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Spoon ! - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Spoon ! - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 EmptyNe júl 25, 2010 6:53 pm

Akira

hmm už len počkať kým začne účinkovať jed ale ešte to poistím Magen: Nijuu Kokoni Arazu no Jutsu ukázala som sa mu keď som prebehla za strom a vitasila som svoju katanu dúfam že nebudem musieť použiť ameru aj keď by to bolo rýchle
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Spoon ! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoon !   Spoon ! - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Spoon !
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Spoon

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Outside World (Nukenín) :: Okolitý Svet-
Prejdi na: